10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Lebody

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Lebody Face je základní přístroj v boji proti stárnutí pleti. Korejská inovativní technologie pro vitalitu, elasticitu a lifting kožních buněk pomocí kontrolovaného iontového mikroproudu. Lebody Face. Výhodný set obsahuje přístroj Lebody Face + obnovující krém + gel. Korejská inovativní technologie pro vitalitu, elasticitu a lifting kožních buněk pomocí kontrolovaného iontového mikroproudu.
Lebody Face je základní přístroj v boji proti stárnutí pleti. Korejská inovativní technologie pro vitalitu, elasticitu a lifting kožních buněk pomocí kontrolovaného iontového mikroproudu.

Anti-age lifting obličeje v jeho 3 oblastech. Zlepšení elasticity ve 3 vrstvách kůže. Absorpce účinných látek krému. Přeskupení a náprava povolených kolagenových vláken. Redukce vrásek na čele, očních vrásek, vrásek a ochabnutí na okraji rtů. Zvednutí propadlých a ochablých částí obličeje.

můžete mít 22.5. - 23.5.

Lebody Form. Zpevňující a tvarovací EMS přístroj na problémové části těla. Celosvětově patentovaný přístroj proti celulitidě a ochablým svalům. Lebody Face. Výhodný set obsahuje přístroj Lebody Face + obnovující krém + gel. Korejská inovativní technologie pro vitalitu, elasticitu a lifting kožních buněk pomocí kontrolovaného iontového mikroproudu.
Lebody Form. Zpevňující a tvarovací EMS přístroj na problémové části těla. Celosvětově patentovaný přístroj proti celulitidě a ochablým svalům.

Lebody Form je EMS přístroj pro elektrickou stimulaci svalů. Redukce celulitidy, elasticita kůže, redukce boků, zlepšení pružnosti pokožky, zlepšení otoků, zlepšení textury pokožky, zlepšení krevního oběhu. Nejčastější použití na břicho, záda, paže, stehna, lýtka, kyčle.

můžete mít 22.5. - 23.5.

Lebody Obnovující gel na obličej. Prémiová korejská kosmetika. Gel s patentovaným složením z přírodních ingrediencí. Proti stárnutí pleti a na podporu tvorby kolagenu. Obsah tuby 150 ml. Lebody Obnovující gel na obličej. Prémiová korejská kosmetika. Gel s patentovaným složením z přírodních ingrediencí. Proti stárnutí pleti a na podporu tvorby kolagenu. Obsah tuby 150 ml.
Lebody Obnovující gel na obličej. Prémiová korejská kosmetika. Gel s patentovaným složením z přírodních ingrediencí. Proti stárnutí pleti a na podporu tvorby kolagenu. Obsah tuby 150 ml.

Obnovující gel na obličej o obsahu 150 ml. Patentované složení. Obnovuje rovnováhu vlhkosti unavené pokožky. Zklidňuje. Pomáhá obnovit ochablost na obličeji. Dodává jasný a zářivý vzhled. K použití jako sérum nebo hydratační zábal, chrání pokožku vyživováním přírodních složek s vysokou koncentrací.

můžete mít 22.5. - 23.5.

Lebody Aloe Cica. Krém na rty s vysokou hydratací. Dvojitá funkce – rozjasňující a proti vráskový efekt. Silikonový aplikátor jako rtěnka. Obsah tuby 8 ml. Lebody Obnovující gel na obličej. Prémiová korejská kosmetika. Gel s patentovaným složením z přírodních ingrediencí. Proti stárnutí pleti a na podporu tvorby kolagenu. Obsah tuby 150 ml.
Lebody Aloe Cica. Krém na rty s vysokou hydratací. Dvojitá funkce – rozjasňující a proti vráskový efekt. Silikonový aplikátor jako rtěnka. Obsah tuby 8 ml.

Dvojitý hydratátor na rty s unikátním složením. Vhodný pro všechny typy rtů. Omlazuje rty a vytváří ochrannou bariéru rtů. Součástí tuby krému je silikonový aplikátor k použití jako rtěnka. Pro denní použití buď samostatně nebo v perfektní Anti-age kombinaci s LED maskou na rty a krém Honey Coco.

můžete mít 22.5. - 23.5.

Lebody BIBILIP je unikátní přístroj korejské kosmetiky na vitalitu, lifting a projasnění rtů na principu červeného LED světla. Součástí balení jsou dva krémy na rty. Lebody Balení obsahuje 7 ks plátýnkových masek. Vyrobeno v Koreji. Extrémně posilující vitamínová a minerální pleťová maska na obličej VECLAT OU 2Step Lighty Blending Mask. Ošetření probíhá ve 2 krocích.
Lebody BIBILIP je unikátní přístroj korejské kosmetiky na vitalitu, lifting a projasnění rtů na principu červeného LED světla. Součástí balení jsou dva krémy na rty.

Inovativní řešení v péči o zpevnění a zvednutí rtů. Na oslabené rty bez objemu. Bezkonkurenční omlazení rtů. Na suché, citlivé a skvrnami zasažené rty. Klinicky potvrzené výsledky ve 3 oblastech – zlepšení elasticity rtů, zlepšení hydratace rtů, zjemnění vrásek rtů. Zlepšete barvu a objem rtů.

můžete mít 22.5. - 23.5.