Peppa Pig: Little Library
122 Kč 111 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Little library containing 6 chunky board books in a slipcase, as well as a little jigsaw. }Peppa{ has sold over 1.3 million books to date, has sold over 1 million DVDs and 1.7 million people watch the show on Nick Jr.

English Plus 3 Workbook with MultiRom
299 Kč

A supportive course that helps students of all abilities build confidence through graded practice. The flexible package makes it ideal for mixed-ability classes, and varying teaching loads.

Discover English 3 Učebnice
346 Kč 318 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Discover English provides a solid grammar and lexical syllabus with the perfect mix of variety and challenge to motivate young learners Your students' learning journey begins here. Join Holly and her friends as they travel back in time to Ancient Egypt. L

Webcomics Handbook-35%
812 Kč 523 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Covers the art, business, and promotion of digital comics. This book includes chapters devoted to website basics, digital downloads, social media, advertising, business, and more.

A Cup of Style diář 2021-16%
349 Kč 290 Kč

Štýlový diár pre rok 2021 od Lucie a Nicole z blogu A Cup of Style ponúka veľa priestoru na plánovanie úloh, povinností a voľnočasových aktivít, obsahuje aj „to do" zoznamy a ďalšie špeciálne sekcie. Tento rok v ňom nájdete krásne ilustrácie a m ..

Lovec Duchů 2 pack
1 699 Kč 1 529 Kč

Strašidelná zábava, při které vám bude tuhnout krev v žilách. Lovec duchů je zábavná společenská hra pro celou rodinu.

Figurka kostlivce o výšce 18 cm promítá na stěnu nebo strop obrysy duchů, které je potřeba pistolí zasáhnout. Počet zásahů s ..

Co nesmíte vědět!
417 Kč 354 Kč

Šokující detaily ďábelských úmyslů, při jejichž čtení vám ztuhne krev v žilách. Ano, podtitulek už to prozradil: velká část lidstva má být kvůli tomuto záměru obětována: miliardy nic netušících lidí, kteří nikomu nic neudělali, musí zmizet! Autor v ..

Chlapeček Moje první vzpomínky-19%
349 Kč 282 Kč

Chlapeček představuje praktický a velkoryse zpracovaný památník novorozeného miminka, v němž mohou hrdí rodiče mapovat nejrůznější významné události, úspěchy, pokroky a i drobné životní karamboly od narození děťátka až do jeho tří let. V půvabně vypr ..

Inteligentní investor
749 Kč 640 Kč

V knize nejvýznamnějšího investičního poradce 20. století (Warren E. Buffett ji označil za „zdaleka nejlepší knihu o investování, která kdy byla napsána") se dozvíte od nejzasvěcenějšího „guru investování", jak se jako investor, makléř nebo investičn ..

Praktická zahrada-24%
848 Kč 643 Kč

Nepostradatelná příručka úspěšného zahradníka. Začátečníkům ukáže všechny důležité úkony krok za krokem na názorných fotografi ích. Pokročilým poradí při řešení zapeklitých problémů. A všechny potěší portréty 400 rostlin a přehledným kalendářem prací ..

COOL GAMES Zombie ruka
999 Kč 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zombie ruka … na koho ukáže? Bláznivá hra s magickou rukou.

Mluvíte pravdu? Jste připraveni plnit bláznivé úkoly? Zombie ruka obchází kolem dokola stolu. Bojíte se? Vybere si jednoho hráče a ukáže na něj svým prstem. Důkladně si rozmyslete, zda ..

Génération B1 /komplet/
586 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

seria Generation:

  • „Wszystko w jednym“ metoda: podręcznik + zeszyt ćwiczeń + CD mp3 i DVD.
  • Wzmocnienie nauki gramatyki i leksykonu.
  • materiały wideo pokazujące francuską młodzież w codziennym życiu.
  • strony „Kultura“, aby odkryć świat francusko
Podložka pod puzzle

Podložka pod puzzle

Hodnocení: 2
399 Kč 363 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podložka pod puzzle je ideálním pomocníkem při skládání. Velký rozměr poskytuje dostatek místa i pro roztřídění dílků. Díky podložce můžete svoji práci kdykoliv přerušit a vrátit se ke skládání později. Rozeskládané puzzle jednoduše srolujete na nafo ..

Bez frází

Bez frází

Hodnocení: 5
757 Kč 650 Kč

Kniha Bez frází autora František Prachař,František Suchan vydaná v nakladatelství BF Media s.r.o. v roce 2020, jazyk: Čeština, vazba: Brožovaná, počet stran: 480.

Jan Žižka
790 Kč 690 Kč

Žižkův nový životopis vychází u příležitosti 600. výročí výbuchu husitské revoluce a napravuje bilanci české historiografie, jež po husitské tetralogii Františka Šmahela nepřišla s fundovaným vědeckým dílem na toto vzrušující téma již čtvrt století. ..

Karel Jaromír Erben - Kytice
2 990 Kč 2 512 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jestliže můžeme něco směle zařadit mezi klenoty naší literární historie, pak je to Erbenova Kytice. Nakladatelství BVD se rozhodlo nabídnout knižnímu trhu věrnou repliku vydání Kytice z roku 1924. Kniha byla vytištěna tak, aby do nejmenších detailů, ..

Harry Potter Filmové čary
804 Kč 764 Kč

Úplne nové a kompletné vydanie v slovenčine, doplnené o film Dary smrti. Ponorte sa do sveta veľkolepých filmov o Harrym Potterovi a dozviete sa, prečo sa ľadové sochy na Vianočnom plese neroztopili; kde sa v skutočnosti „razia" galleóny, sikle ..

Krtek - Batůžek
719 Kč 654 Kč

Plyšový batůžek ve tvaru Krtečka, vyšívaný, uzavírání na zip, nastavitelné popruhy, madlo, pratelný.Pro děti bez omezení věku, CE

Holčička Moje první vzpomínky-19%
349 Kč 282 Kč

Holčička představuje praktický a velkoryse zpracovaný památník novorozeného miminka, v němž mohou hrdí rodiče mapovat nejrůznější významné události, úspěchy, pokroky a i drobné životní karamboly od narození děťátka až do jeho tří let. V půvabně vypra ..

Šikmý kostel

Šikmý kostel

Hodnocení: 5
349 Kč 301 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Románová kronika ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na úbytě – také kvůli těžbě uhlí. Dnes už z výstavních budov a vznosné k ..

Hneď to bude!
430 Kč 370 Kč

Charakteristika knihy:

* Kuchárska kniha na každodenné použitie
* len RÝCHLE! Zdravé! a Chutné! jedlá

Autorská spolupráca:

* lekár – Igor Bukovský
* šéfkuchár – Pavol Lipták

Úvodná časť knihy „Vaša špajza“ obsahuje obrazové a ..

Poznáš Tatry?-20%
644 Kč 515 Kč

Nová vedomostná hra od autorov hry Poznáš Slovensko? a Poznáš Bratislavu? Tentokrát sa dostanete do našich krásnych veľhôr, do Tatier a budete si môcť overiť koľko toho o nich viete, Prípadne sa niečo nové o nich dozvedieť, o ich histórii aj prírodno ..

Soudruhu, nezlob se! - Společenská hra
399 Kč 395 Kč

Hra/Hračka Soudruhu, nezlob se! – Společenská hra autora Ivan Mládek vydaná v nakladatelství EFKO v roce 2018, jazyk: Čeština, vazba: Hra.

Odkaz slunečnice-19%

Odkaz slunečnice

Hodnocení: 5
454 Kč 366 Kč

Tato kniha vznikla na základě otázek a odpovědí autora a jeho klientů. Je to příběh Samuela, který si pamatuje všechny své životy a schopnosti v nich nabyté. V jednotlivých kapitolách se pohybuje časem (od současnosti až do pradávné minulosti), prost ..

Atomové návyky-19%
349 Kč 282 Kč

„Malé změny, velké výsledky" je motto mezinárodního bestselleru, který se stále drží na vrcholu žebříčků. (Protože funguje.) James Clear, jehož blog čte měsíčně milion čtenářů, vás naučí dosáhnout cílů pomocí drobných každodenních kroků – jak sám řík ..

Dobyvatel
799 Kč 727 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dobyvatel je strhující vědomostní stolní hra pro celou rodinu se strategickými prvky, která nabízí více než jednoduchý kvíz. Díky odpovědím na kvízové otázky dobývejte nová území na mapě České republiky nebo světa. Možnost dvou herních variant: Blesk ..

Wild Unknown Tarot Deck and Guidebook (Official Keepsake Box Set)-27%
1 027 Kč 745 Kč

A New York Times BestsellerDesigned by Kim KransLarge Keepsake Box with Lifting Ribbon78 Full-Color Tarot Cards in Elegant Lift Top Box with Lifting RibbonIllustrated 200 Page Guidebook, Including 3 New SpreadsFrom the beloved artist-seeker behind Th ..

Bible dětských pokrmů-17%
359 Kč 297 Kč

Kniha obsahuje recepty pro první fázi odstavování, druhou fázi odstavování, pro období devíti až dvanácti měsíců a pro batolata.

Nejlepší kuchařka v oblasti dětské stravy
Může být skvělým dárkem pro čerstvé rodiče nebo dobrým pomocníkem pro ka ..

Protektorát 1939 - 1945 s CD-19%
1 890 Kč 1 515 Kč

Výpravná kniha Protektorát 1939–1945 je kronikou, encyklopedií a současně intimním svědectvím o zlomových okamžicích života v okupované zemi. Mrazivou dobu přibližují desítky přiložených artefaktů, které jsou co nejvěrnější reprodukcí originálů. Prov ..

Lulus cukrárka-21%
455 Kč 355 Kč

Mladá cukrárka, ktorá sa rozhodla prezradiť všetky svoje výrobné tajomstvá a zaručene vás naučiť piecť. Lulus cukrárka je cukrárska kniha, ktorá obsahuje 59 podrobných receptov na takmer 180 stranách.Nádherné torty, macarons, či mini dezerty, to všet ..

3 v 1 Demotivační diář
349 Kč 325 Kč

Dejte si sladkou roční pauzu od dokonalého a ambiciózního světa, kde všichni vědí všechno líp než vy! Veronika Arichteva, Martina Pártlová a Nikol Štíbrová alias 3v1 spouští nekompromisní palbu antirad do roku 2021. S jediným diářem, který skutečně potřebujete, budete na té správné straně barikády.

Portugalsko
590 Kč 510 Kč

Aktualizovaná publikace z řady prestižních průvodců National Geographic, která vás provede nádherným Portugalskem. V knize naleznete ucelené, podrobné informace o Portugalsku včetně užitečných tipů, které vám umožní naplánovat si návštěvu podle vlast ..

Kronika života - CZ-26%
1 890 Kč 1 380 Kč

Kronika života je nejlepším autorským dílem na světě. Jejím autorem jste totiž Vy a Váš jedinečný a nenapodobitelný životní příběh. Do Kroniky života si zapište události celého Vašeho života. Můžete do ní zachytit výjimečné okamžiky, na které už nikd ..

Plán B
535 Kč 460 Kč

Doktor Igor Bukovský vám predkladá výber toho najlepšieho, čo za 10 rokov svojej práce s klientmi v Ambulancii klinickej výživy objavil, pochopil a prežil.

Okamihy, príbehy a informácie, ktoré vám konečne urobia vo všetkom jasno, podporia vás v k ..

Slovenská mafia
401 Kč 349 Kč

Slovenská mafia je najkomplexnejším spracovaním dejín organizovaného zločinu na Slovensku od pádu komunizmu až po súčasnosť. Autor Ján Petrovič sa téme slovenskej mafie venuje od začiatku novinárskej kariéry. Pri príprave vyše 400-stranovej publikáci ..

Vyznamenání a bojové odznaky Třetí Říše II.-17%
857 Kč 704 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha s názvem „Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říš II.“ je volným pokračováním tématu, které se specializuje výhradně na odznaky Třetí říše. Je to též odborný průvodce světem německé faleristiky první poloviny 20. století. V prvé řadě však jde o ..

České středohoří-18%

České středohoří

Hodnocení: 5
799 Kč 655 Kč

V knize o celoživotní lásce Ludmily Hájkové – Českém středohoří je výběr toho nejlepšího, co se jí na jejích toulkách krajinou podařilo objektivem fotoaparátu zachytit.

Bible překlad 21. století
1 200 Kč 1 056 Kč

Sedmé opravené vydání populárního překladu Bible do současné češtiny v kapesním formátu. Od r. 2009, kdy Bible21 vyšla poprvé, se stala bestsellerem s více než 120.000 prodanými výtisky. Překlad si našel oblibu mezi odborníky, laiky i těmi, kdo Bibli ..

Lucy - Plyšové štěnátko
1 790 Kč 1 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lucy nejposlušnější štěňátko se stane oblíbeným plyšovým kamarádem vašeho dítka. Pejsek Lucy je nejposlušnějším domácím mazlíčkem, který rozpozná 15 povelů. Štěňátko Lucy reaguje nejen na známé povely „Sedni!“, „Lehni!“, „Popros!“, ale také na "Tancu ..

Klettersteigatlas Alpy
798 Kč 681 Kč

Rozšířené aktualizované vydání popisuje více než 900 tras zajištěných horských cest (ferrat a klettersteigů) v Alpách. Proti předchozímu vydání tak přibylo 200 zbrusu nových tras v rozlehlé oblasti táhnoucí se od Azurového pobřeží na západě až po Víd ..

Fitness diár 2021
350 Kč 333 Kč

Kniha Fitness diár 2021 vydaná v nakladatelství Fitshaker v roce 2020, jazyk: Slovenština, vazba: Pevná, počet stran: 304.

Cilčina cesta
376 Kč 323 Kč

Cilce je pouhých šestnáct let, když ji v roce 1942 odvezou do koncentračního tábora Osvětim-Březinka. Její krása přitahuje nechtěnou pozornost stráží. Cilka ale udělá dojem na místní lékařku, naučí se nové dovednosti a začne se starat o nemocné v táb ..

Naše výlety-20%
549 Kč 438 Kč

Kniha „Naše výlety" je originálním dárkem pro všechny, kteří rádi podnikají výlety po České republice. Díky ilustrovaným mapám s obrázky nejzajímavějších výletních míst najdete v knížce inspiraci ke společným výletům. Lákají vás hrady a zámky, přír ..

Rychlostní vlak na baterie
269 Kč 229 Kč

Hra/Hračka Rychlostní vlak na baterie vydaná v nakladatelství Bino v roce 2018, jazyk: Čeština, vazba: Hračka.

Chatrč-21%
320 Kč 250 Kč

Missy, najmladšiu dcéru Mackenzieho Allena Philipsa, unesú počas rodinného výletu. V opustenej chatrči hlboko v oregonskej divočine sa nájde dôkaz, že ju zrejme brutálne zavraždili. O štyri roky neskôr, uprostred svojho Veľkého smútku, dostáva Mack p ..

Respektovat a být respektován-18%
484 Kč 395 Kč

Výchova a vzdělávání dětí založené na uplatňování moci a síly jsou vyčerpávající a přitom málo účinné. Mají negativní dopady nejen na plnění každodenních oprávněných požadavků, ale také na sebeúctu, rozvoj osobnosti a vzájemné vztahy všech zúčastněný ..