Nutrisslim NutrisSlim Hair Vitamins (vitamíny na vlasy) 150 g
269 Kč

NutrisSlim Hair Vitamins (vitamíny na vlasy) Hair Vitamins je komplex látek pro podporu kondice a vzhledu vlasů Obsahuje kolagen, MSM, vitamín C a D-biotin. Doplněk je ve formě rozpustného nápoje s pomerančovou příchutí, dochucený je steviol-glykosidy a erythritolem.

Scitec Nutrition Vápník - Hořčík 100 kapslí
189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

VÁPNÍK S HOŘČÍKEM PODPORUJE MJ. SPRÁVNOU FUNKCI SRDCE A KREVNÍHO OBĚHU! Kombinace těchto prvků je nesmírně důležitá, neboť vápník bez současného dodání hořčíku nemůže být do kostí účinně zabudován.

Scitec Nutrition Vitamín D3 250 kapslí
189 Kč

Scitec Nutrition Vitamín D3 Vitamín D je důležitým mikronutrientem, který často v naší stravě chybí. Je rozpustný v tucích, přispívá k dosažení normální funkce svalového aparátu a správné funkci imunitního systému.

MyProtein Inositol Váha: 500g
699 Kč

MyProtein Inositol Inositol je ve vodě rozpustná sloučenina, známá jako člen rodiny vitamínů B. Nachází se v buněčných membránových strukturách. Jaké jsou hlavní výhody?

Spokey MANDALA podložka na cvičení včetně popruhu 4 mm Tyrkysová
399 Kč

Spokey MANDALA podložka na cvičení včetně popruhu 4 mm Díky použití těch nejlepších materiálů a výrobních technik je podložka odolná vůči napínání, poničení a otěru. Dlouhodobě si udržuje tvar a jedinečný vzhled. Podložka na jógu a pilates je vytvořená pro nejnáročnější klienty.

Prom-IN Hydro Optimal Whey Protein 2250 g Příchuť: Banán
1 239 Kč

Prom-IN Hydro Optimal Whey Protein Hydro Optimal Whey je absolutní špička mezi proteiny. Jedná se o 100 % čistý syrovátkový protein, upravený enzymatickou hydrolýzou k zajištění maximální vstřebatelnosti a efektivity.

Himalaya Rumalaya Gel proti bolesti kloubů 30 g
105 Kč

Himalaya Herbals Rumalaya Gel proti bolesti kloubů Gel k úlevě od bolesti při artritidě, při onemocnění krční a bederní páteře, bolestech kloubů, svalů a dně. Gel proti bolesti s prohřívacím, prokrvujícím a protizánětlivým účinkem. Obsahuje tyto byliny: Mentha arvensis, Gau.

Alavis Triple blend extra silný 700g
1 129 Kč

Komplexní kloubní výživa Alavis Triple Blend Extra Silný Alavis Triple Blend Extra Silný obsahuje chondroitin, glukosamin, MSM a kolagen, které regenerují kloubní aparát Komplexní kloubní výživa Triple Blend Extra Silný je vícesložková kloubní výživa, která je kombinací chondroitinu, glukosaminu, …

BioTech USA Tribulus Maximus 90 tablet
349 Kč

BioTech USA Tribulus Maximus  Jedinečný obsah rostlinného výtažku Tribulus terrestris – 1500 mg v každé tabletě Tribulus Maximus! Účinný stimulantpřirozené hladiny hormonu testosteronu.

Spokey POWER II set odporových gum 3 ks
690 Kč

Spokey POWER II set odporových gum Použití tréninkových gum s uzavřeným obvodem Spokey POWER II vám umožní maximalizovat účinky tréninku a soustředit se na jednotlivé části těla. Kdo může trénovat s odporovými gumami POWER II?

BrainMax Vitamín D3 & K2 - D3 5000 IU, K2 150 mcg 100 kapslí
690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BrainMax Vitamín D3 & K2 – D3 5000 IU, K2 150 mcg BrainMax  Vitamin D3 & K2 kombinuje vitamíny D3 a K2 jako MK7, dvě mikro živiny, které byly rozsáhle zkoumány pro svou roli ve zdraví kostí, zubů a kardiovaskulárního systému.

Barny's Triple blend extra silný 700 g
1 149 Kč

Barny's Triple blend extra silný Ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Pětihvězdičkový produkt pro klouby ve spolupráci s Alavis (přípravky pro klouby a chrupavky koní). Pořádná dávka kloubní výživy pro vaše klouby!

Spokey FITBALL III Gymnastický míč 65 cm včetně pumpičky zelený
269 Kč

Spokey FITBALL III Gymnastický míč 65 cm Využití gymnastického míče Spokey Fitball III je perfektním obohacením tréninku. Cvičení s míčem zapojí několik částí těla a svalstva. Z toho důvodu cviky, i přes to, že vypadají jednoduše, můžou mít silný efekt.

Alavis Maxima Bestier Tribulus 60 kapslí
389 Kč

Alavis Maxima Bestier Tribulus ALAVIS™ MAXIMA Bestier Tribulus je standardizován na vysoký obsah účinných látek (min. 40 % protodioscinu). Pouze tyto látky určují celkovou kvalitu produktu.

Spokey SAVASANA jóga podložka na cvičení korková 4 mm
529 Kč

Spokey SAVASANA jóga podložka na cvičení korková 4 mm Lehká podložka určená pro celou řadu cvičení. Neabsorbuje vlhkost. Protiskluzový povrch umožňuje pohodlné a bezpečné cvičení uživatele. Určeno pro rekreační amaterské cvičení.

Spokey NIDRA Jóga blok korkový
260 Kč

Spokey NIDRA Jóga blok korkový Jóga blok Spokey NIDRA je skvělým pomocníkem a povinná součást výbavy každého, kdo cvičí jógu. Je užitečný pro začátečníky i pokročilé. Začátečníkům mnohé pozice usnadní a pokročilí jogíni mohou blok využít při určitých ásanách k jejich ztížení.

BrainMax Votamax BrainMax Testamento 120 tablet
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

BrainMax Testamento 10 látek pro optimalizaci testosteronu a progesteronu. Látky obsažené v Testamentu u mužů zvyšují hladinu a snižují estrogenovou dominanci (zinek1, ashwaganda2).

Nutrex T-UP Mega Testosterone Booster 120 kapslí
689 Kč

Nutrex T-UP Mega Testosterone Booster Zvyšuje testosteron o 42% již za 12 dní! Existuje mnoho přípravků, které tvrdí, že pomohou zvýšit hladinu testosteronu a růst svalů, avšak většina z nich nemá studie se zdravými muži na podporu svých tvrzení.

MyProtein 5-HTP 90 tablet
349 Kč

MyProtein 5-HTP 90 tablet MyProtein 5-HTP je přírodní aminokyselina, která je zdrojem přírodního serotoninu. Na sportovním poli má 5-HTP hlavně vliv na regeneraci. Dokáže skvěle podporovat hluboký a klidný spánek, který je nejdůležitějším přínosem.

Batist NANO fiber 4-VRSTVÁ rouška, s gumičkou 1 ks
29 Kč

Batist NANO fiber 4-VRSTVÁ rouška s gumičkou Tato NANO rouška splňuje normu dle aktuálního nařízení vlády. Díky NANO vláken je adekvátní alternativou k respirátorům. Lze ji nosit naprosto všude (MHD, obchody, úřady a jiná veřejná místa). Více informací zde.

MyProtein Protein z hnědé rýže 1000 g
490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MyProtein Protein z hnědé rýže O jaký protein se vlastně jedná? Tento protein je z hnědé rýže. Je to koncentrovaná část zrna hnědé rýže. Vzniká při mokrém mletí jako přirozená část tohoto procesu.

VIRIDIAN nutrition Bromelain 500mg 90 kapslí
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Viridian Bromelain 500 mg Bromelain je Enzym získaný ze stopky ananasu. Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: 

Zažívací systém Regeneraci

Všechny složky jsou 100% aktivní.

Nutrend Shaker 100% Whey Protein 600 ml
69 Kč

Nutrend Shaker 100% Whey Protein 600 ml Šejkr je vynikající pomůckou pro všechny sportovce. Jednoduše, a hlavně bez hrudek v něm rozmícháte proteinový nápoj či oblíbený výživový doplněk v prášku, který si bezproblémově přenesete kamkoliv s sebou.

Nutrend Fat Direct 60 kapslí
349 Kč

Nutrend Fat Direct Unikátní spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií. Je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití. FatDirect je totiž prvním nočním spalovačem od NUTRENDU. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku.

LifeLike Mandlová mouka 500 g
190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

LifeLike Mandlová mouka Jedna hrst mandlí vážící necelých 30 gramů (což je doporučená denní dávka mandlí, kterou bychom měli sníst), obsahuje až 20 různých flavonoidů, tedy látek, které pomáhají před rozvojem nemocí srdce a cév.

Prom-IN Vita Solution 60 tablet
389 Kč

Prom-IN Vita Solution 60 tablet Další verze oblíbeného vita solution představuje variantu obohacenou o přírodní enzymy, extrakt aceroly a extra dávku boronu. Naopak neobsahuje železo a je určen pro suplementaci lidí, kteří konzumují přirozené zdroje železa.

BrainMax Natural Melatonin 120 kapslí
349 Kč

BrainMax Natural Melatonin NATURAL MELATONIN s obsahem šťávy z Višně obecné (Prunus Cerasus), pro zlepšení kvality spánku. Extrakt ze šťávy z višně stimuluje přirozenou hladinu melatoninu. A je tedy vhodnou formou pro jedince, kteří si nechtějí rozhodit vlastní produkci melatoninu.

Spokey BONE Sada neoprenových činek 2x 2 kg zelené
429 Kč

Spokey BONE Sada neoprenových činek 2× 2 kg Sada neoprenových činek Spokey BONE je nástroj, který dokonale doplní trénink. Je možné s ním vykonat velkou škálu cviků, tím pádem aktivovat různé svalové partie.

Spokey MANDALA podložka na cvičení včetně popruhu 4 mm Lososová
399 Kč

Spokey MANDALA podložka na cvičení včetně popruhu 4 mm Díky použití těch nejlepších materiálů a výrobních technik je podložka odolná vůči napínání, poničení a otěru. Dlouhodobě si udržuje tvar a jedinečný vzhled. Podložka na jógu a pilates je vytvořená pro nejnáročnější klienty.

MyProtein SHAKER z Nerezové oceli 750ml
169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MyProtein SHAKER z Nerezové oceli 750ml Náš shaker z nerezové oceli je lehkou, pevnou a jistou alternativou k plastickým shakerům. Vyrobeno ze 100% nerezové oceli, prémiový design je extrémně odolný a neabsorbuje nepříjemné pachy jako mnoho plastových verzí.

BrainMax NeuroHacker Manifesto ALPHA UPGRADE 60 kapslí
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BrainMax NeuroHacker Manifesto ALPHA UPGRADE Kombinace nootropik pro zvyšování motivace a koncentrace. Do BrainMax Neurohackeru jsme přidali dvě klíčové složky: Gotu kolu a Alphu GPC, které spolu s extraktem z Bacopy tvoří triádu nejefektivnějších nootropik.

Czech Virus Proteinela 500 g
349 Kč

Czech Virus Proteinela Proteinela je výborný zdroj kvalitních živin, hlavně bílkovin a nenasycených tuků! Díky vysokému obsahu bílkovin pomáha k udržení a růstu svalové hmoty. Je vhodný jako přídavek do proteinového nápoje, palačinek nebo jen tak na lžičku.