Braun Karlsbad Dokonalé nožky 2 x 40 ml + 1 x 200 g + 1 x 90 g dárková sada
671 Kč

Dokonalé nožky – dárková sada S produkty této dárkové sady přírodní karlovarské a krušnohorské kosmetiky, se budou Vaše nohy cítit jako v peřince Sada obsahuje:

Karlovarská mast na popraskané paty Krušnohorská smrková mast Karlovarská koupel nohou Karlovarské vřídelní mýdlo – matka příroda

Ka…

Cretan Farmers Malotira/Hojník horský/ Krétský horský čaj 55g
129 Kč

Malotira se tradičně používá jako čaj nebo dochucovadlo středomořských pokrmů. Na Krétě je pravidelné pití odvaru z malotiry národním rituálem. Příprava: 5–6 větviček směsi zalít 200–250ml vroucí vody, přiklopené nechat cca 10 minut louhovat, scedit a podávat teplé.

Elixir LUFA XL (40-50 cm), přírodní masážní žínka do koupele i sauny
169 Kč

LUFA XL (40–50 cm), přírodní masážní žínka do koupele i sauny Lufa (Luffa, Loufa), je původem tropická popínavá rostlin z čeledi tykvovitých. Některé druhy však najdeme i v subtropickém pásmu. Nezralé plody druhů některých druhů, se v Asii nebo Africe často používají jako zelenina.

Braun Karlsbad Karlovarská koupelová sůl - citron &  olivia, 500g
152 Kč

Karlovarská koupelová sůl – citron &  olivia Koupelová sůl s vůní citrónů a olivového oleje Vás pomůže zbavit se únavy a celkově Vás uvolní. Nechejte na sebe působit svěží vůni citrónů a olivového oleje, která vytvoří slunnou atmosféru Středozemního moře.

Elixir LUFA L (20-25 cm), přírodní mycí žínka do koupele
71 Kč

Lufa (Luffa, Loufa), je původem tropická popínavá rostlin z čeledi tykvovitých. Některé druhy však najdeme i v subtropickém pásmu. Nezralé plody druhů některých druhů, se v Asii nebo Africe často používají jako zelenina.

Cretan Farmers Balzamikový ocet s rozmarýnem 250ml
99 Kč

Bez různě ochucených balzamikových octů, se ve Středomoří neobejde žádný kuchař nebo kuchařka. Balzamikový ocet ochucený rozmarýnem dodává pokrmům nádech svěžesti a lehkosti Složení: vinný ocet, zahuštěný vinný mošt, karamel, rozmarýn (4%) 16g sacharidů, z toho 10g cukrů, ve 100ml výrobku

Cretan Farmers Balzamikový ocet natural 250ml
81 Kč

Bez různě ochucených balzamikových octů, se ve Středomoří neobejde žádný kuchař nebo kuchařka. Složení: vinný ocet, zahuštěný vinný mošt, karamel. 23,1g sacharidů, z toho14,7g cukrů, ve 100ml výrobku

Elixir LUFA S (10-12 cm), přírodní drátěnka (houbička) na nádobí
39 Kč

LUFA S (10–12 cm), přírodní drátěnka (houbička) na nádobí Lufa (Luffa, Loufa), je původem tropická popínavá rostlin z čeledi tykvovitých. Některé druhy však najdeme i v subtropickém pásmu. Nezralé plody druhů některých druhů, se v Asii nebo Africe často používají jako zelenina.

Cretan Farmers Šafrán pravý z Kréty 1 g
169 Kč

Šafrán setý, latinsky Crocus sativus, je koření známé tisíce let. Používá se buď mletý, ale kvalitnější jsou sušené, celé pestíky. S šafránem se musí kořenit velmi opatrně, aby pokrm, díky předávkování, nezískal hořkou chuť.

Braun Karlsbad Karlovarský moringa krém, 50ml
193 Kč

Karlovarský moringa krém Přírodní poklad pro Vaši pleť  Moringa právem dostala přívlastek zázračný strom! Svým složením je skutečným skvostem a přírodním elixírem pro Vaši pokožku. Je bohatá na omega 3–6–9 mastné kyseliny, aminokyseliny, vitamíny (např.

Medino Woodland Propolisová tinktura 20 ml
66 Kč

Propolisové kapky (tinktura), 20ml Propolis v 96% etanolu, obsah extrahované látky (propolisu), minimálně 10% Kapky s obsahem účinných antimikrobiálních a antiseptických látek zlepšujících stav poranění a imunitu. Kapky se lokálně aplikují na postižené místo na kůži nebo v dutině ústní.

Braun Karlsbad Eva přírodní kosmetika 4 x 40ml dárková sada
799 Kč

Eva – dárková sada pro ženy Dárková sada přírodní karlovarské a krušnohorské kosmetiky, která potěší každou ženu svou praktičností Sada obsahuje:

Karlovarské tělové máslo na strie a jizvy Karlovarské kávové máslo Karlovarský moringa krém Karlovarská levandulová mast  

Katalogové číslo: KK8…

Braun Karlsbad Karlovarská koupelová sůl - oceán, 500g
167 Kč

Karlovarská koupelová sůl – oceán Modrá koupelová sůl s vůní oceánu napomůže ke zlepšení prokrvení pokožky, regeneruje unavenou a poškozenou pleť. Tato koupelová sůl Vám svým příjemným aroma navodí příjemný pocit svěžesti a volnosti.

Braun Karlsbad Karlovarská mast na popraskané paty 50ml
185 Kč

Karlovarská mast na popraskané paty Už žádné popraskané paty V naší přírodní kosmetice se spojila síla karlovarských, horkých pramenů se znalostmi tradičních bylinkářů z Krušných hor. Zvláčňuje ztvrdlou kůži a udržuje ji elastickou po delší dobu, zároveň podporuje hojení popraskaných míst.

Braun Karlsbad Karlovarský Mediterran krém 50 ml
177 Kč

Karlovarský mediterran krém Rychlá, přírodní regenerace pleti. Hydratuje a podporuje regeneraci suché a namáhané pokožky. V naší přírodní kosmetice se spojila síla karlovarských, horkých pramenů se znalostmi tradičních bylinkářů z Krušných hor.

Cretan Farmers Cist krétský 90g
130 Kč

Příprava: 1 vrchovatou čajovou lžičku směsi zalít 200–250ml vroucí vody, přiklopené nechat cca 10 minut louhovat, scedit a podávat teplé. Možno osladit medem nebo dochutit citronem.

Elixir LUFA XXL (55-70 cm), přírodní masážní žínka do koupele i sauny
179 Kč

LUFA XXL (55–70 cm), přírodní masážní žínka do koupele i sauny Lufa (Luffa, Loufa), je původem tropická popínavá rostlin z čeledi tykvovitých. Některé druhy však najdeme i v subtropickém pásmu. Nezralé plody druhů některých druhů, se v Asii nebo Africe často používají jako zelenina.

OliveBeauty Medicare Olivový peeling s artyčoky, dobromyslí krétskou, meruňkou a vinnými lístky pro všechny druhy pleti –čištění a hydratace pokožky - 50 ml
192 Kč

Olivový obličejový peeling s výtažky z artyčoků, dobromysli krétské, meruňky a vinných lístků, 50ml Tento přírodní čistící a omlazující pleťový peeling je výjimečný svým bohatým obsahem extraktu z dobromysli krétské, který je plný bioaktivních sloučenin se silnými antioxidačními účinky.

Braun Karlsbad Balkánská koupel 2 x 500 g dárková sada
442 Kč

Balkánská koupel – dárková sada Oba druhy karlovarské koupelové soli, které získáte v tomto dárkovém boxu, Vám při koupeli připomenou atmosféru Vaší letní dovolené a předají Vám sílu karlovarských horkých pramenů.

Braun Karlsbad Celodenní péče 2 x 40 ml + 1 x 150 ml dárková sada
664 Kč

Karlovarská kosmetická dárková sada – 24 hodin – celodenní péče o vaše tělo a pleť Se třemi karlovarskými krémy z této dárkové sady, Vás žádná denní nebo noční situace nemůže zaskočit Sada obsahuje:

Karlovarský denní krém Karlovarský noční krém Karlovarský tělový krém  

Katalogové číslo: KK82…

Braun Karlsbad Karlovarská hojivá mast - ultra strong, 50ml
199 Kč

Karlovarská hojivá mast – ultra strong Karlovarská hojivá mast s kurkumou měsíčkem a jitrocelem V naší přírodní kosmetice se spojila síla karlovarských, horkých pramenů se znalostmi tradičních, bylinkářů z Krušných hor. Jasná a čistá pleť!

Braun Karlsbad Karlovarská koupel nohou, 130g
95 Kč

Karlovarská koupel nohou Přírodní koupel nohou s výtečnými vlastnostmi kombinuje tradiční výrobek s moderními vědeckými výzkumy. Ulehčuje odstranění staré kůže, regeneruje pokožku, odstraňuje svědění, prokrvuje chodidla a dodává přirozený pocit svěžesti a čistoty.

Braun Karlsbad Karlovarská koupelová sůl Borovice 500 g
152 Kč

Karlovarská koupelová sůl – borovice Zelená koupelová sůl pomáhá celkovému uvolnění organismu a jak bylo podle posledních výzkumů zabývajícími se zimními depresemi zjištěno, mimo silného světla i lesní vůně pomáhají proti depresi.

Braun Karlsbad Karlovarská koupelová sůl - konopí, 500g
150 Kč

Karlovarská koupelová sůl – konopí Koupelová sůl s vůní čerstvého konopí a s minerály v ní obsaženými, uklidní váš organismus uvnitř i vně a vytvoří úžasný pocit klidu, bezpečí a spokojenosti. Použití: Přiměřené množství nasypte do vany s 35–45 °C teplou vodou.

Braun Karlsbad Karlovarská koupelová sůl - lesní plody, 500g
150 Kč

Karlovarská koupelová sůl – lesní plody Tato koupelová sůl s vůní směsi s čerstvých lesních plodů výrazně přispěje k Vaší relaxaci vytvořením pohodového prostředí prosluněné mýtiny ve smíšeném lese. Dodá pocit mladosti a svěžesti.

Braun Karlsbad Karlovarská koupelová sůl - levandule, 500g
171 Kč

Karlovarská koupelová sůl – levandule Koupelová sůl s vůní levandule se používá ke zklidnění organismu a pro příjemný pocit čistoty. Levandule se používala již ve starém Římě, kde se přidávala do koupele pro své příjemné aroma.

Braun Karlsbad Karlovarská koupelová sůl - Natur, 500g
141 Kč

Karlovarská koupelová sůl – Natur Pomáhá uvolnit svalové napětí. Teplá lázeň s karlovarskou koupelovou solí přispívá k uklidnění nervového systému a současně zlepšuje prokrvení pokožky a tím regeneraci tělního povrchu. Použití: Přiměřené množství nasypte do vany s 35–45 °C teplou vodou.

Braun Karlsbad Karlovarské dýňové máslo 50ml
211 Kč

Jedinečné čistící účinky našeho dýňového másla se projeví již po několika použitích. Výrazně redukuje černé tečky, hloubkově čistí a vyživuje pleť, redukuje tvorbu kožního mazu a pocení.

Braun Karlsbad Karlovarské kávové máslo 50ml
211 Kč

Karlovarské kávové máslo Už žádné kruhy pod očima. V naší přírodní kosmetice se spojila síla karlovarských, horkých pramenů se znalostmi tradičních bylinkářů z Krušných hor.

Braun Karlsbad Karlovarské máslo na strie a jizvy 50ml
177 Kč

Karlovarské máslo na strie a jizvy Pigmentovým skvrnám nedá šanci V naší přírodní kosmetice se spojila síla karlovarských, horkých pramenů se znalostmi tradičních bylinkářů z Krušných hor.

Braun Karlsbad Karlovarský balzám na ruce, pokožku i pleť 50 ml
185 Kč

Karlovarský balzám na ruce, pokožku i pleť Ideální ochrana nechráněné pokožky v zimě V naší přírodní kosmetice se spojila síla karlovarských, horkých pramenů se znalostmi tradičních bylinkářů z Krušných hor. Tento balzám hydratuje a chrání ruce, pokožku a pleť.