Nekupto Lžička pro muže Jsi originál Krásný domov
119 Kč

Potěšte své nejbližší milým věnováním „Jsi originál“ na lžičce s puntíky. Tuto lžičku s keramickou rukojetí si zamiluje každý. S hrnečky ve stejném designu tvoří dokonalý dárek.

Nekupto Propiska se jménem ANNA Monogram
139 Kč

Krásně zabalená kvalitní propiska je dárek, který nikdy nezklame. Propiska se jménem ANNA je originální dárek, který vaše blízké zaručeně potěší.

Nekupto Propiska se jménem TEREZA Monogram
139 Kč

Krásně zabalená kvalitní propiska je dárek, který nikdy nezklame. Propiska se jménem TEREZA je originální dárek, který vaše blízké zaručeně potěší.

Nekupto Lžička se jménem ELIŠKA Krásný domov
119 Kč

Potěšte své nejbližší milým věnováním na jmenné lžičce s puntíky. Tuto lžičku se jménem ELIŠKA a keramickou rukojetí si zamiluje každý. S hrnečky ve stejném designu tvoří dokonalý dárek.

Nekupto Lžička se jménem IVETA Krásný domov
119 Kč

Potěšte své nejbližší milým věnováním na jmenné lžičce s puntíky. Tuto lžičku se jménem IVETA a keramickou rukojetí si zamiluje každý. S hrnečky ve stejném designu tvoří dokonalý dárek.

Nekupto Lžička se jménem LUKÁŠ Krásný domov
119 Kč

Potěšte své nejbližší milým věnováním na jmenné lžičce s puntíky. Tuto lžičku se jménem LUKÁŠ a keramickou rukojetí si zamiluje každý. S hrnečky ve stejném designu tvoří dokonalý dárek.

Nekupto Lžička se jménem EVA Krásný domov
119 Kč

Potěšte své nejbližší milým věnováním na jmenné lžičce s puntíky. Tuto lžičku se jménem EVA a keramickou rukojetí si zamiluje každý. S hrnečky ve stejném designu tvoří dokonalý dárek.

Nekupto Lžička se jménem PETRA Krásný domov
119 Kč

Potěšte své nejbližší milým věnováním na jmenné lžičce s puntíky. Tuto lžičku se jménem PETRA a keramickou rukojetí si zamiluje každý. S hrnečky ve stejném designu tvoří dokonalý dárek.

Nekupto Lžička se jménem VOJTĚCH Krásný domov
119 Kč

Potěšte své nejbližší milým věnováním na jmenné lžičce s puntíky. Tuto lžičku se jménem VOJTĚCH a keramickou rukojetí si zamiluje každý. S hrnečky ve stejném designu tvoří dokonalý dárek.

Nekupto Dekorace cedule se psem Jezevčík
149 Kč

Cedule „Pozor pes“ mohou být i milé a vtipné. Dejte všem na vědomí, že ve vašem domě vládne váš milovaný jezevčík. Potěšte tímto skvělým dárkem milovníky a milovnice psů.

Nekupto Lžička se jménem ALEŠ Krásný domov
119 Kč

Potěšte své nejbližší milým věnováním na jmenné lžičce s puntíky. Tuto lžičku se jménem ALEŠ a keramickou rukojetí si zamiluje každý. S hrnečky ve stejném designu tvoří dokonalý dárek.

Nekupto Lžička se jménem KATEŘINA Krásný domov
119 Kč

Potěšte své nejbližší milým věnováním na jmenné lžičce s puntíky. Tuto lžičku se jménem KATEŘINA a keramickou rukojetí si zamiluje každý. S hrnečky ve stejném designu tvoří dokonalý dárek.

Nekupto Lžička se jménem MICHAELA Krásný domov
119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Potěšte své nejbližší milým věnováním na jmenné lžičce s puntíky. Tuto lžičku se jménem MICHAELA a keramickou rukojetí si zamiluje každý. S hrnečky ve stejném designu tvoří dokonalý dárek.

Nekupto Dárkový balíček Maminka SUPERHRDINKA 500
500 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Darujte své mamince vyladěný dárkový box s vtipným věnováním. Keramický hrníček, ovocný čaj, belgická čokoláda a cedulka s věnováním vaší mamince zpříjemní chvíli odpočinku.

Nekupto Dekorace cedule se psem Bulteriér
149 Kč

Cedule „Pozor pes“ mohou být i milé a vtipné. Dejte všem na vědomí, že ve vašem domě vládne váš milovaný bulteriér. Potěšte tímto skvělým dárkem milovníky a milovnice psů.

Nekupto Lžička se jménem MILAN Krásný domov
119 Kč

Potěšte své nejbližší milým věnováním na jmenné lžičce s puntíky. Tuto lžičku se jménem MILAN a keramickou rukojetí si zamiluje každý. S hrnečky ve stejném designu tvoří dokonalý dárek.

Nekupto Lžička se jménem VERONIKA Krásný domov
119 Kč

Potěšte své nejbližší milým věnováním na jmenné lžičce s puntíky. Tuto lžičku se jménem VERONIKA a keramickou rukojetí si zamiluje každý. S hrnečky ve stejném designu tvoří dokonalý dárek.

Nekupto Magnet se psem Bulteriér
49 Kč

Je pro vás pes tím nejlepším společníkem? Ozdobte si lednici originálním magnetem se psem rasy bulteriér. Veselá maličkost, co potěší nejen vás, ale je skvělá i jako dárek pro další milovníky psů.

Nekupto Propiska se jménem PETR Monogram
139 Kč

Krásně zabalená kvalitní propiska je dárek, který nikdy nezklame. Propiska se jménem PETR je originální dárek, který vaše blízké zaručeně potěší.