PIKATEC

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pikatec Nano Strong Antibacterial Pikatec Sada na ochranu sklo-keramických desek
Pikatec Nano Strong Antibacterial

Silný antibakteriální prostředek se používá k okamžité a vysoce účinné dezinfekci veškerých povrchů. Lze jej bezpečně použít na kovové, plastové, dřevěné, keramické, skleněné, textilní a další materiály, u kterých se potřebujeme zbavit bakterií, virů, plísní a dalších mikrobiologických organismů.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Sada pro koupelny a domácnost Pikatec Sada na ochranu sklo-keramických desek
Pikatec Sada pro koupelny a domácnost

Revoluční nano sada nejen pro ošetření koupelen, jedno nanesení chrání 2roky. Obsahuje ochranné politury na keramické povrchy a dlažby (umyvadla, obklady včetně spár) plastové vybavení (vany), ochranu nerezových materiálů (vodovodní baterie) a ochranu skel (sprchové kouty a zrcadla).Vystačí na 28 m2

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Sada na ochranu sklo-keramických desek Pikatec Sada na ochranu sklo-keramických desek
Pikatec Sada na ochranu sklo-keramických desek

Nano sada pro přípravu a ochranu sklo-keramických desek a povrchů, které jsou vystavovány velmi vysokým teplotám – odolnost až 900°C. Mimo varných desek je sada vhodná dále například na ochranu skel pečících trub, skel konvektomatů, skel Remosek nebo i skleněných krytů krbů. Využití 8m2.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Sada na ochranu nerezových materiálů Pikatec Sada na ochranu nerezových materiálů
Pikatec Sada na ochranu nerezových materiálů

Nano sada pro přípravu a ochranu všech nerezových i chromovaných předmětů a ploch jako jsou lednice, trouby, dřezy, baterie, konvice, toustovače a jiné, ale například i pro nerezové zábradlí, stoly, dveře, výtahy apod. Ošetřený povrch odpuzuje veškeré tekutiny a organické zbytky. Využití 8–16 m2.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Sada na keramické povrchy a dlaždice Pikatec Sada na ochranu nerezových materiálů
Pikatec Sada na keramické povrchy a dlaždice

Nano sada pro přípravu a ochranu všech keramických povrchů. Jedná se především o dlaždice a obklady, veškerou sanitu, (umyvadla, bidety, toaletní mísy, keramické vany, sprchové kouty, držáky na mýdla a ostatní). Ochrana je vhodná i pro spáry obkladů, kde zabraňuje vzniku plísní. Využití je 8 m2.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Sada kůži velká Pikatec Sada na ochranu nerezových materiálů
Pikatec Sada kůži velká

Nano sada pro vyčištění a ochranu kožených povrchů jako jsou sedací soupravy, kožené potahy židlí, křesla, další kožený nábytek a předměty. Čistič odstraňuje barviva, pigmenty, oleje i vosky. Ochrana pak vytvoří propustnou membránu, která brání jak opotřebení, tak hloubkovému znečištění.Využití 30m2

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Sada na kůži Pikatec Ochrana kůže velká
Pikatec Sada na kůži

Nano sada pro vyčištění a ochranu kožených povrchů jako jsou sedací soupravy, kožené potahy židlí, křesla, další kožený nábytek a předměty. Čistič odstraňuje barviva, pigmenty, oleje i vosky. Ochrana pak vytvoří propustnou membránu, která brání jak opotřebení, tak hloubkovému znečištění.Využití 10m2

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Ochrana kůže velká Pikatec Ochrana kůže velká
Pikatec Ochrana kůže velká

Prostředek k dlouhodobé maximální ochraně všech kožených povrchů. Zabraňuje poškození kůže, odřením, popraskáním, chemickým poškozením a zároveň brání jejímu špinění a obarvení. Hodí se na ochranu veškerých kožených částí vašeho nábytku jak v interiéru, tak i v exteriéru. Využítí 30m2.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Čistič kůže velký Pikatec Ochrana kůže velká
Pikatec Čistič kůže velký

Prostředek výborně odstraňuje špínu a skvrny, přitom je šetrný k čištěné kůži. Hodí se na čistění veškerých kožených částí vašeho nábytku jak v interiéru, tak i v exteriéru. Jako jsou například sedací soupravy, kožené potahy židlí či sedaček, kožená obložení nábytku apod. Využití 30m2

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Sada na lakované povrchy Pikatec Ochrana textilií z umělých vláken
Pikatec Sada na lakované povrchy

Nano sada pro přípravu a ochranu všech lakovaných povrchů.Jedná se především o vnitřní a vnější lakovaný nábytek, klavírové laky, lakované plechy, lakovaná okna, schodiště, lakované části koupelny, kuchyňské sestavy s efektem vysokého lesku, lakované podlahy a podobně. Využití 6m2.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Ochrana textilií z umělých vláken Pikatec Ochrana textilií z umělých vláken
Pikatec Ochrana textilií z umělých vláken

Ochranný prostředek, který extrémně chrání všechny textilní povrchy z umělého vlákna. Přípravek obalí vlákno a to je pak chráněné proti poškození ať už mechanickému či chemickému. Je výborně hydrofobní. Ideální ochrana sedacích souprav – vylité víno už není katastrofa. Využití 10–20m2

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Ochrana textilu velká Pikatec Ochrana textilií z umělých vláken
Pikatec Ochrana textilu velká

Ochranný prostředek, který extrémně chrání všechny textilní povrchy z přírodního vlákna. Vhodný také na broušenou kůži, semiš nebo umělé kůže typu alcanatara. Přípravek obalí vlákno a to je pak chráněné proti poškození ať už mechanickému či chemickému. Je výborně hydrofobní. Využití 20m2.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Universální čistící a mycí prostředek Pikatec Universální čistící a mycí prostředek
Pikatec Universální čistící a mycí prostředek

Universální čistič pro domácnost, využití 800 m2. Jedná se o silný koncentrát do vody. Prostředek se hodí na mytí a průběžnou údržbu podlah, laminátových podlah dlaždic, linolea, hladkého betonu a kamenných podlah, dřevěné, kožené, keramické, nerezové, kamenné, plastové a lakované povrchy.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Ochrana textilu Pikatec Universální čistící a mycí prostředek
Pikatec Ochrana textilu

Ochranný prostředek, který extrémně chrání všechny textilní povrchy z přírodního vlákna. Vhodný také na broušenou kůži, semiš nebo umělé kůže typu alcanatara. Přípravek obalí vlákno a to je pak chráněné proti poškození ať už mechanickému či chemickému. Je výborně hydrofobní. Využití 10m2.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Čistič plastů Pikatec Universální čistící a mycí prostředek
Pikatec Čistič plastů

Vysoce účinný čistič plastů se hodí kamkoliv do interiéru i exteriéru. Na čistění znečištěných a zašlých plastových výrobků, van, sprchových koutů, bazénů, hydromasážních van, rámů oken, plastového nábytku, různých krytů a krytek pro vnitřní a vnější využití. Využití 6 – 20m2.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Odstraňovač vodního kamene Pikatec Sada pro kuchyně a domácnosti
Pikatec Odstraňovač vodního kamene

Nano Calcium Remover je velmi účinný přípravek, který se hodí na všechny skleněné, nerezové a hliníkové materiály v interiéru i exteriéru, kde se tvoří vodní kámen a těžce odstranitelné vápenné a minerální usazeniny. Dokáže odstranit i zoxidované povrchy kovů.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Čistič Kůže Pikatec Sada pro kuchyně a domácnosti
Pikatec Čistič Kůže

Prostředek výborně odstraňuje špínu a skvrny, přitom je šetrný k čištěné kůži. Hodí se na čistění veškerých kožených částí vašeho nábytku jak v interiéru, tak i v exteriéru. Jako jsou například sedací soupravy, kožené potahy židlí či sedaček, kožená obložení nábytku apod. Využití 10m2

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Sada pro kuchyně a domácnosti Pikatec Sada pro kuchyně a domácnosti
Pikatec Sada pro kuchyně a domácnosti

Sada nanokosmetiky PIKATEC pro ošetření kuchyní a dalších částí domácností. Obsahuje ochranné politury na keramické povrchy a dlažby (obklady včetně spár), na lakované povrchy skříněk a pracovních desek, ochranu nerezových materiálů a ochranu sklo-keramických varných desek. Celkově vystačí na 28 m2.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Střední sada pro domácnost - Large pack Pikatec Střední sada pro domácnost - Large pack
Pikatec Střední sada pro domácnost - Large pack

Revoluční nano sada pro ochránění téměř všech povrchů v domácnosti na 2 roky. Obsahuje ochranné politury na keramické povrchy a dlažby, plastové vybavení, nerezové materiály, skela a zrcadla, ochranu textilních i kožených sedaček, lakovaných povrchů a přírodních dřev. Sada vystačí na ošetření 66 m2.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Čistič Kamene Pikatec Střední sada pro domácnost - Large pack
Pikatec Čistič Kamene

Výborně čistí i pórovité druhy kamene jako je například pískovec. Dokáže odstranit i „zažranou“ špínu. Prostředek je určen k vnitřnímu i venkovnímu vyčistění kamenů a kamenných výrobků. Jedná se především kamenné podlahy, kuchyňské desky, sochy, kamenné dlažby i obklady, zárubně a stavební prvky.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Čistič povrchů Pikatec Střední sada pro domácnost - Large pack
Pikatec Čistič povrchů

Hodí se na průběžné čistění, zejména odmaštění všech venkovních i vnitřních povrchů, jako jsou nerezové plochy, keramické plochy, plastové, lakované povrchy apod. Zároveň jej velmi doporučujeme k přípravě povrchů před aplikacemi ochran nerezu, keramický obkladů a dlažeb, plastů a lakovaných povrchů.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Dezinfekce Respirátorů a Nano roušek Pikatec Dezinfekce Respirátorů a Nano roušek
Pikatec Dezinfekce Respirátorů a Nano roušek

Dezinfekce na roušky, respirátory a nanoroušky. Extra silný vysoce koncentrovaný přípravek určený na sterilizaci roušek a respirátorů, a to i těch z nanovlákna. Na bázi isopropylalkoholu-neucpává membránu. Prokázaná účinnost proti koronaviru. Fotografie je ilustrační, pracujeme na tom. Obsah 150 ml.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Ochrana kůže Pikatec Dezinfekce Respirátorů a Nano roušek
Pikatec Ochrana kůže

Prostředek k dlouhodobé maximální ochraně všech kožených povrchů. Zabraňuje poškození kůže, odřením, popraskáním, chemickým poškozením a zároveň brání jejímu špinění a obarvení. Hodí se na ochranu veškerých kožených částí vašeho nábytku jak v interiéru, tak i v exteriéru. Využítí 10m2.

můžete mít 10.7. - 15.7.

Pikatec Ochrana přírodního dřeva Pikatec Dezinfekce Respirátorů a Nano roušek
Pikatec Ochrana přírodního dřeva

Ochrana Pikatec Wood se hodí pro ošetření dřevěného nábytku doma i na zahradě. Zabraňuje blednutí barev dřeva, poskytuje UV ochranu, brání šíření hub a plísní, prodyšnou membránou uzavře povrch dřeva, takže dřevo může dál „dýchat“, ale nenasakuje do sebe vodu. Využití 9m2

můžete mít 10.7. - 15.7.