Halmar Dětská síťovaná židle Andy, šedá/limetka
1 590 Kč

Dětská síťovaná židle Andy, šedá/limetka Dětská židle Andy se řadí do vyšší střední třídy, čemuž také odpovídá míra poskytovaného komfortu a ergonomie sezení. Silně polstrovaný a téměř rovný sedák nabídne vynikající pohodlí i při dlouhém sezení.

Halmar Dětská síťovaná židle Andy, šedá/modrá
1 590 Kč

Dětská síťovaná židle Andy, šedá/modrá Dětská židle Andy se řadí do vyšší střední třídy, čemuž také odpovídá míra poskytovaného komfortu a ergonomie sezení. Silně polstrovaný a téměř rovný sedák nabídne vynikající pohodlí i při dlouhém sezení.

Halmar Dětské židle Storm, černá/červená
1 690 Kč

Dětské židle Storm, černá/červená Židle pro velké i malé školáky! Velice originální design židle Storm přenese do prostoru dětského pokoje sportovního ducha, a proto je ideální pro nadšence sportovních aut nebo vozů Formule 1.

Halmar Dětská síťovaná židle Dingo, limetková/černá
1 150 Kč

Dětská síťovaná židle Dingo, limetková/černá Levná a přitom velmi nápaditá dětská kolečková židle Dingo limetkovo-černé barvy zpestří každý dětský pokojík. Navíc nabídne vysoký komfort a také propracovanou ergonomii, která je zárukou zdravého sezení.

Halmar Dětská síťovaná židle Dingo, fialová
1 150 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská síťovaná židle Dingo, fialová Levná a přitom velmi nápaditá dětská kolečková židle Dingo fialové barvy zpestří každý dětský pokojík. Navíc nabídne vysoký komfort a také propracovanou ergonomii, která je zárukou zdravého sezení.

Halmar Dětská síťovaná židle Andy, šedá/oranžová
1 590 Kč

Dětská síťovaná židle Andy, šedá/oranžová Dětská židle ANDY se řadí do vyšší střední třídy, čemuž také odpovídá míra poskytovaného komfortu a ergonomie sezení. Silně polstrovaný a téměř rovný sedák nabídne vynikající pohodlí i při dlouhém sezení.