10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Pro Barber

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
OAK Beard Care Balzám Po Holení 80ml Lockhart's Lockhart's Anti-Gravity Matte Paste Pasta Na Vlasy 105g
OAK Beard Care Balzám Po Holení 80ml

Balzam po holení zklidňuje pokožku po holení. Všechny aktivní složky a rostlinné extrakty jsou speciálně vybrány pro ochranu a péči o pleť obličeje. Organický gel aloe vera a vitamin F dodávají pokožce vlhkost. Organický extrakt z dubové kůry posiluje a zvyšuje odolnost pokožky.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Lockhart's Lockhart's Goon Grease Pomáda Na Vlasy 113g Lockhart's Lockhart's Anti-Gravity Matte Paste Pasta Na Vlasy 105g
Lockhart's Lockhart's Goon Grease Pomáda Na Vlasy 113g

Naprostá Klasika Goon Grease! Lockhart’s Goon Grease je nejsilnější pomáda na olejové bázi od této značky. Pomáda poskytuje extra vysokou fixaci s vysokým leskem. Pomáda ve vlasech netvrdne a nevysychá. Ideální pro klasické účesy.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Lockhart's Lockhart's Anti-Gravity Matte Paste Pasta Na Vlasy 105g Lockhart's Lockhart's Anti-Gravity Matte Paste Pasta Na Vlasy 105g
Lockhart's Lockhart's Anti-Gravity Matte Paste Pasta Na Vlasy 105g

Opravdu matná a pokořující gravitaci! Pasta Anti-Gravity se vyvíjela něco kolem 2 let. Pro Steva Lockharta to byl oříšek, který dlouho rozlouskával. Zkrátka se snažil o téměř nemožné, což v jeho očích znamenalo vytvořit hybrida několika produktů. Anti-Gravity je něco mezi pastou, hlínou a krémem.

můžete mít 27.5. - 28.5.

OAK Beard Care Barber of Athens olej na vousy 30 ml OAK Beard Care OAK Kosmetická sada pro muže BEARD HOLD 50 ml, BEARD WASH 30 ml, BLACK BEARD BRUSH 92 mm x 51 mm, BEARD OIL 30 ml
OAK Beard Care Barber of Athens olej na vousy 30 ml

Horký vítr fouká vůni stálezelených hořkých pomerančů přes rustikální dřevěný inventář, zatímco kouřící ručník zklidňuje obličej: vítejte v Aténském holičství!

můžete mít 27.5. - 28.5.

OAK Beard Care OAK Kosmetická sada pro muže BEARD HOLD 50 ml, BEARD WASH 30 ml, BLACK BEARD BRUSH 92 mm x 51 mm, BEARD OIL 30 ml OAK Beard Care OAK Kosmetická sada pro muže BEARD HOLD 50 ml, BEARD WASH 30 ml, BLACK BEARD BRUSH 92 mm x 51 mm, BEARD OIL 30 ml
OAK Beard Care OAK Kosmetická sada pro muže BEARD HOLD 50 ml, BEARD WASH 30 ml, BLACK BEARD BRUSH 92 mm x 51 mm, BEARD OIL 30 ml

Box OAK Natural Beard Care obsahuje vše, co potřebujete pro dokonalou péči o své vousy. Praktické složení setu oceníte i na cestách a díky exkluzivnímu vzhledu sady se také může stát skvělým dárkem pro vaše blízké.

můžete mít 27.5. - 28.5.

BROSH Brosh Original Pomade 115g OAK Beard Care OAK Kosmetická sada pro muže BEARD HOLD 50 ml, BEARD WASH 30 ml, BLACK BEARD BRUSH 92 mm x 51 mm, BEARD OIL 30 ml
BROSH Brosh Original Pomade 115g

Brosh Original Pomade je ideálním produktem pro pány, kteří milují svůj účes den co den. Je speciálně navržena pro fixaci hustých vlasů, jako jsou japonské vlasy. Snadno se upravuje, a to i ručně, díky své lehké, nelepivé textuře.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Slick Gorilla Lightwork Hlína Na Vlasy 70g Lockhart's Lockhart's Goon Grease Water Based Pomáda Na Vlasy 113g
Slick Gorilla Lightwork Hlína Na Vlasy 70g

Lehká stylingová hlína na vlasy Slick Gorilla (70g) s lehkou až střední fixací. Dodává vlasům přirozený vzhled.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Slick Gorilla Clay Pomade na Vlasy 70g Lockhart's Lockhart's Goon Grease Water Based Pomáda Na Vlasy 113g
Slick Gorilla Clay Pomade na Vlasy 70g

Stylingová hlína na vlasy Slick Gorilla (70g) se silnou, ale flexibilní fixací a matným vzhledem. Velmi dobře zvýrazňuje texturu. Účes vydrží po celý den a během dne ho lze měnit.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Lockhart's Lockhart's Goon Grease Water Based Pomáda Na Vlasy 113g Lockhart's Lockhart's Goon Grease Water Based Pomáda Na Vlasy 113g
Lockhart's Lockhart's Goon Grease Water Based Pomáda Na Vlasy 113g

Nejsilnější pomáda Goon Grease na vodní bázi! Fenomenální pomáda na olejové bázi Goon Grease od Lockhart’s se složením na vodní bázi. Již od roku 2015 hledal Steve Lockhart magické složení, aby pomáda Goon Grease šla lehce vymývat a to pouze tekoucí vodou.

můžete mít 27.5. - 28.5.

BROSH Brosh mýdlo 3 v 1 na obličej, tělo a vlasy BROSH Brosh X Wacko Maria Collaboration Pomade 115g
BROSH Brosh mýdlo 3 v 1 na obličej, tělo a vlasy

Mírně kyselý čisticí přípravek na celé tělo, který je vyroben z čisticích složek rostlinného původu a aminokyselin, jemným složením příliš neodmašťuje vlasy ani pokožku, jemně čistí a zároveň zanechává pokožku hydratovanou.

můžete mít 27.5. - 28.5.

BROSH Brosh Unscented Pomade 115g BROSH Brosh X Wacko Maria Collaboration Pomade 115g
BROSH Brosh Unscented Pomade 115g

Brosh Original Pomade je ideálním produktem pro pány, kteří milují dobrý účes den co den. Je speciálně navržena pro fixaci hustých vlasů, jako jsou japonské vlasy. Snadno se upravuje, a to i ručně, díky své lehké, nelepivé textuře. Silná fixace a střední lesk s bezchybným finišem.

můžete mít 27.5. - 28.5.

BROSH Brosh X Wacko Maria Collaboration Pomade 115g BROSH Brosh X Wacko Maria Collaboration Pomade 115g
BROSH Brosh X Wacko Maria Collaboration Pomade 115g

Vychází z původní pomády a zachovává si silnou fixaci původní pomády, aby pevně držela na svém místě. Harmonie neroli a citrusů s osvěžující barvou rozmarýnu přináší pocit svěžesti a vytváří luxusní citrusově-aromatickou vůni s pocitem svěžesti.

můžete mít 27.5. - 28.5.

BROSH Love Ear Art X Brosh Collaboration Pomade 115g BROSH Love Ear Art X Brosh Collaboration Pomade 115g
BROSH Love Ear Art X Brosh Collaboration Pomade 115g

Pomáda LOVE EAR ART byla uvedena na trh exkluzivně v USA, později se objevila v Japonsku a nyní ji konečně máme i v Evropě. Exkluzivní design s ručně psanými ilustracemi. Jedná se o nádhernou pudrově bílou květinovou vůni cukrové vaty zvýrazněnou luxusní vanilkou.

můžete mít 27.5. - 28.5.

BROSH Šampon Brosh Smooth Blues 400 Ml BROSH Love Ear Art X Brosh Collaboration Pomade 115g
BROSH Šampon Brosh Smooth Blues 400 Ml

Profesionální botanická péče na mentolové bázi s rostlinnými složkami, jako jsou esenciální oleje ze semen: Tsubaki, jojobový a chia, s velkými regeneračními účinky pro vlasy a pokožku hlavy.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Copacetic Balzám na vousy 60ml BROSH Love Ear Art X Brosh Collaboration Pomade 115g
Copacetic Balzám na vousy 60ml

Včelí vosk a bambucké máslo v kombinaci s mandlovým a habešským olejem zanechají vousy hladké, upravené a bojují proti svědění a podráždění.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Copacetic Cream 100ml Copacetic Hlína 100ml
Copacetic Cream 100ml

Vláčný krém, který dává snadné držení a definuje volnější styly. Formulovány s mandlovým olejem a panthenolem, pomáhá ke zlepšení kondice a zdraví vašich vlasů.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Copacetic Hlína 100ml Copacetic Hlína 100ml
Copacetic Hlína 100ml

Hlína Copacetic je vhodná pro těžko ovladatelné a nepoddajné vlasy, kterým chcete pevný tvar a celodení fixaci. Obsažený limetkový olej a aloe vera vlasy vyživují a posilují je.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Copacetic Paste 100ml Copacetic Hlína 100ml
Copacetic Paste 100ml

Pasta do vlasů Copacetic je vhodná pro kratší vlasy. Dosáhnete s ní účesů uhlazených i s texturou. Obsažený limetkový olej a aloe vera vlasy vyživují a posilují je.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Copacetic Pomade 100ml Firsthand Supply Firsthand All-Purpose Pomade - Univerzální Pomáda Na Vlasy 88 Ml
Copacetic Pomade 100ml

S pomádou do vlasů Copacetic dosáhnete perfektního účesu. Je snadno vymyvatelná klasickým šamponem a obsažený limetkový olej a aloe vera vlasy vyživují a posilují je

můžete mít 27.5. - 28.5.

Firsthand Supply Firsthand All-Purpose Pomade - Univerzální Pomáda Na Vlasy 88 Ml Firsthand Supply Firsthand All-Purpose Pomade - Univerzální Pomáda Na Vlasy 88 Ml
Firsthand Supply Firsthand All-Purpose Pomade - Univerzální Pomáda Na Vlasy 88 Ml

Firsthand All-Purpose Pomade je všestranná stylingová pomáda na vlasy. Poskytuje přirozený vzhled vlasů a pevnou fixaci. Velmi snadná aplikace a stejně tak i vymývání z vlasů.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Lockhart's Lockhart's Groom Cream Víceúčelný Krém 105g Firsthand Supply Firsthand All-Purpose Pomade - Univerzální Pomáda Na Vlasy 88 Ml
Lockhart's Lockhart's Groom Cream Víceúčelný Krém 105g

Víceúčelný krém od Lockhart’s Groom Cream je krém, který nemusíte používat nutně na vlasy. Jeho využití je široké. Od vlasů přes vousy až po samotnou pokožku. Krém je napakován hustými přírodními oleji jako avokádový a ricinový olej nebo extrakty z rozmarýnu a okurky

můžete mít 27.5. - 28.5.

Lockhart's Lockhart's Heavy Hold Pomade Pomáda Na Vlasy 113g Lockhart's Lockhart's Medium Hold Pomade Pomáda Na Vlasy 113g
Lockhart's Lockhart's Heavy Hold Pomade Pomáda Na Vlasy 113g

Heavy Hold jako nejsilnější Lockhart’s Heavy Hold je nejsilnější pomáda v sérii pomád Light, Medium a Heavy. Pomáda poskytuje přírodní až střední lesk s velmi vysokou fixací. Pomáda ve vlasech netvrdne a nevysychá, jelikož se jedná o klasickou pomádu na olejové bázi.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Lockhart's Lockhart's Light Hold Pomade Pomáda Na Vlasy 113g Lockhart's Lockhart's Medium Hold Pomade Pomáda Na Vlasy 113g
Lockhart's Lockhart's Light Hold Pomade Pomáda Na Vlasy 113g

Nejlehčí pomáda od Lockhart’s Lehká pomádana vlasy, která dodává perfektní lesk a perfektně tvoří slickbacky (vlasy slíznuté dozadu)či gentlemenské účesy. Dá se použít jako sekundární produkt pro přidání lesku.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Lockhart's Lockhart's Medium Hold Pomade Pomáda Na Vlasy 113g Lockhart's Lockhart's Medium Hold Pomade Pomáda Na Vlasy 113g
Lockhart's Lockhart's Medium Hold Pomade Pomáda Na Vlasy 113g

Středně fixační Lockhart dodává bujnost a lesk každému účesu. Funguje perfektně na pompadoury. Tato pomáda má klasickou vůni santalového dřeva a vetiveru.

můžete mít 27.5. - 28.5.