SignalProfi

Magnetický 4G GPS lokátor + datová SIM zdarma

TKSTAR Magnetický 4G GPS lokátor + datová SIM zdarma

4 524 Kč
Doprava zdarma

Nástupce oblíbeného modelu TK905, tentokrát s označením TK905–4G, který byl vyvinut aby uspokojil i ty nejnáročnější zákazníky. Jako jeden z mála modelů na trhu podporuje 4G LTE síť, díky které je schopen fungovat i v místech, kde pokrytí běžnou 2G sítí není dostupné.

Partner: SignalProfi
Dětské chytré hodinky s GPS lokátorem a vibracemi - Růžové + Kaktus SIM zdarma

i365 Dětské chytré hodinky s GPS lokátorem a vibracemi - Růžové + Kaktus SIM zdarma

2 494 Kč
Doprava zdarma

Nové dětské chytré hodinky s GPS lokátorem FA27T, které se pyšní jedním z nejmenších rozměrů na trhu, velkou výdrží na jedno nabití, vibracemi a zcela novým a jedinečným designem. Úplnou novinkou je funkce měření teploty, které je možné provádět dálkově pomocí aplikace, nebo přímo na hodinkách.

Partner: SignalProfi
OBD 4G lokátor + datová SIM zdarma

TKSTAR OBD 4G lokátor + datová SIM zdarma

3 325 Kč
Doprava zdarma

Nástupce oblíbeného modelu TK816, tentokrát s označením TK816–4G, který byl vyvinut aby uspokojil i ty nejnáročnější zákazníky. Jako jeden z mála modelů na trhu podporuje 4G LTE síť, díky které je schopen fungovat i v místech, kde pokrytí běžnou 2G sítí není dostupné.

Partner: SignalProfi
Osobní GPS lokátor - karta + datová SIM zdarma

TKSTAR Osobní GPS lokátor - karta + datová SIM zdarma

2 492 Kč
Doprava zdarma

Velmi lehký a tenký GPS lokátor vhodný pro sledování pohybu zaměstnanců, seniorů, dětí a blízkých osob. Tento model disponuje novou funkcí, díky které můžete nastavit časové rozmezí, ve kterém má lokalizátor odesílat svou polohu. Díky tomu snížíte spotřebu baterie na minimum.

Partner: SignalProfi
Mini GPS lokátor + magnet + datová SIM zdarma

TKSTAR Mini GPS lokátor + magnet + datová SIM zdarma

2 492 Kč
Doprava zdarma

Velmi malý a lehký GPS lokalizátor se střední výdrží, vhodný pro sledování osob, ale i osobních automobilů, motocyklů, jízdních kol a jiných dopravních prostředků. Součástí balení je magnetická podložka, díky které je možné lokalizátor umístit na jakoukoliv kovovou část vozidla.

Partner: SignalProfi