SkyTech Corporation, s.r.o.

-21%
Palsar7  Oboustranný kartáč na mytí a masáž zad
1x

Palsar7 Oboustranný kartáč na mytí a masáž zad

279 Kč
220 Kč
Výprodej

Oboustranný kartáč na mytí a masáž zad je ideálním pomocníkem pro Vaši každodenní koupel. Díky dlouhé rukojeti si můžete pohodlně umýt či namasírovat i střed zad, kam se s běžnými žínkami a kartáčky nedostanete. Kartáč je vyroben ze dřeva a přírodních materiálů.

Palsar7 Masážní váleček na obličej, zelený
2x

Palsar7 Masážní váleček na obličej, zelený

359 Kč

Masážní váleček na obličej podporuje absorpci vaší oblíbené pečující kosmetiky – krému, séra, oleje i masky. Díky masáži a zvýšené cirkulaci krve se produkty vstřebávají hlouběji do pleti a účinkují tak rychleji a intenzivněji. Jeho chladivé účinky příznivě působí proti otokům a kruhům pod očima.

-16%
Inter Vion Cestovní hřeben na vlasy Tangle Definer, růžový

Inter Vion Cestovní hřeben na vlasy Tangle Definer

179 Kč
149 Kč

Kompaktní hřeben Tangle Definer brush&go v ochranném krytu umožňuje rychlé a bezbolestné rozčesání Vašich vlasů kdekoliv na cestách. Jeho plastový obal chrání zuby hřebenu před ušpiněním a poškozením, takže je ideálním pomocníkem do kabelky. Ergonomický tvar hřebenu sedí perfektně do každé ruky. 

Palsar7 Mikrojehličkový váleček na ošetření obličeje a těla 4v1

Palsar7 Mikrojehličkový váleček na ošetření obličeje a těla 4v1

1 189 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

PALSAR7 Mikrojehličkový váleček je dermatologické zařízení, které pomáhá odlupovat starou pokožku a zvyšovat tvorbu kolagenu. Díky pravidelné aplikaci se lépe vstřebávají kosmetické produkty do pleti, lépe se hojí jizvy po akné, vrásky se minimalizují a pleť je celkově zdravější a pružnější.