SpyTech Nejmenší spy kamera conbrov T16 s nočním viděním
1 900 Kč

Nejmenší spy kamera na světě! Je navržena jako mikro kostka s mini rozměry na každé straně. S přiloženým magnetickým držákem a klipem ji můžete připevnit na poličku, na stůl, dveře chladničky a jakékoliv místa s kovovým povrchem, abyste mohli bez povšimnutí monitorovat váš domov nebo kancelář.

SpyTech USB nabíječka se skrytou Full HD kamerou
2 370 Kč

Uvnitř te funkční USB nabíječky je skrytá kamera s rozlišením 1080p, ktera ví zaznamenat hodiny skrytých záběrové dvěma režimy: detekcí pohybu Nebo kontinuálním nahráváním. Všechna videa SÚ ukládány na microSD kartu, která může být rozšířena až na 32 GB (není Součásti baleními).

SpyTech WiFi HD kamera v budíku s nočním viděním a PIR detekci pohybu
3 990 Kč

Skrytá WiFi kamera v digitálních hodinách hlídá Váš byt před zloději či Vám umožní kontrolovat si prostor po dobu vaší nepřítomnosti. Skrytá kamera Vám umožní nejen nahrávat na interní paměťovou kartu, ale také se vzdáleně připojit ke kameře přes mobil či PC.

SpyTech Wi-Fi brýle s Full HD kamerou
2 899 Kč

Elegantní brýle s kvalitním HD obrazem jsou ideálním zařízením pro záznam videa se zvukem. Wifi HD kamera v brýlích s podporou microSD karet až do 128GB a možností sledování live streamu přes internet.

SpyTech Spy brýle s Full HD kamerou 16GB
2 530 Kč

Špionážní brýle s Full HD kamerou Vám umožní diskrétní a pohodlně získávat skryté záznamy. Na první pohled tyto brýle vypadají jako dioptrické. Brýle s kamerou vám umožní pohodlně natáčet to co vás opravdu zajímá. Už vám neunikne žádný nezapomenutelný okamžik.

SpyTech Magnetické mikrosluchátko
770 Kč

Nejmenší varianta mikrosluchadla. Toto neviditelné sluchátko se zasouvá až těsně k bubínku a v uchu je zcela neviditelné. Neviditelné sluchátko má rozměry pouze pár milimetrů a úplně se tak ztratí ve zvukovodu. Do sluchátka nevede žádný kabel, a komunikace je tedy zajišťována zcela bezdrátově.

Esonic Diktafón v powerbance MEMOQ MQ-L500
2 390 Kč

Diktafon v PowerBank se vyznačuje výbornou kvalitou zvuku, pohodlným ovládáním a maximální spolehlivostí. Dokáže se vyrovnat i mnohonásobně dražším odposlechem. Noste odposlech v Powerbance stále při sobě a diskrétně si nahrajte všechny potřebné situace.

HNSAT Bluetooth diktafon 8 GB s detekcí zvuku
2 279 Kč

S tímto profesionálním diktafonem zaznamenáte naprosto čistý hlas, poslechnete si oblíbené písničky nebo můžete zálohovat či přenášet soubory a využít tak diktafon jako flash disk. Model diktafonu DVR-188 je vybaven vnitřní pamětí 8 GB, se kterými můžete naložit libovolně.

SpyTech Multifunkční hodinky s tahákem - Barva: Černá barva 4 GB
1 400 Kč

Multifunkční hodinky s tahákem

  

Jedinečné hodinky, které můžete jednak používat na každodenní nošení pro znalost přesného času a data, ale také vám poslouží jako databáze informací - školní tahák, do kterého si přes počítač přehledně uložíte všechny potřebné informace a budet…

SpyTech Multifunkční detektor odposlechů a kamer CC-308
1 399 Kč

Chcete vědět, zda jste sledováni, nebo je na Vás dohlíženo, když jste v hotelu, kanceláři, autě, doma, či jinde? Tento multifunkční detektor skrytých kamer, štěnic, GSM, GPS lokátorů, FM, VHF a UHF Vám snadno pomůže odhalit bezdrátové i pevné kamery, GPS lokátory, mobilní telefony a rušičky.

SpyTech Detektor skrytých kamer a bezdrátových signálů
1 300 Kč

Tento detektor má 2 funkce. Jednak slouží k odhalení skrytých kamer (CCD a CMOS čočky) a zadruhé k odhalení bezdrátových signálů například z GPS trackerů, rušiček signálů či odposlechů na frekvencích od 1MHz do 6,5 GHz. Detektor obsahuje LED diody, které signalizují sílu signálu.

SpyTech GSM odposlech PROFI+ s vyvedeným mikrofonem - Barva: Profi 60+
4 100 Kč

GSM odposlech PROFI + s vyvedeným mikrofonem

   

GSM odposlech s velmi čistým zvukem a velmi dlouhou výdrží až po 60 dní (při zvolené variantě) při detekci zvuku. Výhodou zařízení jsou 2 prodloužené mikrofony na 10 cm dlouhém kabelu, což usnadňuje jeho kamufláž…

SpyTech Full HD Meteostanica so skrytou kamerou - Variant: s Wi-Fi
3 700 Kč

Skrytá kamera v meteostanici s wifi připojením

Tato meteostanice je na jedné straně pěknou dekorací do Vaší kanceláře či domácnosti a zároveň je i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální pro zabránění krádežím a evidenci důkazů.

SpyTech Wi-Fi nástěnné hodiny HD 1080p - Barva: Wi-Fi bílé
2 950 Kč

Wifi nástěnné hodiny HD1080p

 

Stylové nástěnné hodiny s možností připevnění na stěnu nebo poličku s vestavěnou kamerou . Ideální pro skrytý monitoring. Wifi kamera v hodinách je ovládána pomocí aplikace , která je ke stažení zdarma pro iOS a Android .

SpyTech Špionážní knoflík s HD 1080P kamerou
1 490 Kč

Kamera skrytá v knoflíku je ideálním pomocníkem pro video záznam se zvukem a je tak malá, že ji lze ukrýt do kapsičky na košili. Kamkoli umístíte tento výrobek, budete si jisti, že vám nic neunikne. Umožňuje nahrávat barevný videozáznam se zvukem v rozlišení 1920 × 1080.

SpyTech Wi-Fi Full HD kamerový modul s baterií
3 100 Kč

Wi-Fi Full HD kamerový modul s možností přenosu signálu přes Wi-Fi do mobilního telefonu či tabletu. Díky tomu, že přenos obrazu funguje přímo přes WiFi, tak nepotřebujete žádný speciální přijímač a obraz můžete přijímat přímo na vašem smartphonu.

SpyTech Wi-Fi HD 1080P kamerový modul
2 700 Kč

Wi-Fi kamerový modul s 1,0 Mega HD rozlišením 1080P živě vysílaným na dálku ovládaným aplikací TinyCam.Je to multifunkční a snadno použitelné zařízení do vaší domácnosti. Stejně ho můžete integrovat do plyšového medvěda, knihovny nebo mini vázy a sledovat tak, co se děje ve Vaší domácnosti.

SpyTech Špionážní odposlouchávací zařízení nové generace 919
2 000 Kč

Zařízení funguje na bázi zvýraznění vibrace zvuku. Když lidé mluví v pokoji, jejich hlasy jsou v určitém vlnovém pásmu, a podle toho, jak hlasitě mluví, a podle vlnění na krátké či dlouhé vzdálenosti, je toto vlnové pásmo zachycováno a zesíleno tímto zařízením.

Esonic Propiska s diktafonem s detekcí zvuku MQ-99 - Variant: 8 GB
1 690 Kč

Pero s diktafónom s detekciou zvuku MQ-99

   

Ponúkame Vám špionážne pero s diktafónom so špičkovou XHQ kvalitou nahrávania zvuku, detekciou zvuku a samozrejme elegantným vzhľadom. Tento model Vám zaručí perfektnú a čistú nahrávku s možnosťou nastavenia dátumu a času.

SpyTech DVR nástěnné hodiny s kamerou HD 1080P - Barva: Černá
2 370 Kč

DVR nástěnné hodiny s kamerou HD 1080P

   

Stylové nástěnné hodiny s možností připevnění na stěnu nebo poličku s vestavěnou kamerou. Ideální pro skrytý monitoring. Malá kamera je zabudovaná v číselníku a mikrofon pro zvukový záznam je umístěn na zadní straně hodin.

HNSAT Špionážny prívesok s diktafónom 8 GB
1 600 Kč

Poskytuje až 94 hodín zaznámu. Hlasový záznamník umožňuje nahrávať zvukové súbory a ukladať ich do svojej 8GB pamäti. Stačí stlačiť prepínač a automaticky sa začne nahrávanie. Záznamy z diktafónu sú veľmi zreteľné až do vzdialenosti 5 metrov.

SpyTech Pero s Full HD kamerou a 8/16 /32GB pamětí - Variant: 16 GB
2 450 Kč

Pero s Full HD kamerou a 8/16/32 GB pamětí

 

Toto špionážní pero vám zaručí perfektní video nahrávku za jakýchkoliv okolností. Vypadá velmi elegantně a nenápadně zároveň. Jeho obrovskou výhodou je i možnost využití jako klasického pera, čímž je zaručena jeho nenápadnost.