Mars Svratka, a.s. Várnice 40 l s kohoutem
5 790 Kč 5 264 Kč

Termonádoba na přepravu nápojů o objemu 40 l je efektivní a spolehlivý pomocník v situacích, kdy potřebujete udržet stálou teplotu Vašich nápojů. Nádoba je konstruována jako soustava dvou do sebe zasunutých válcových nádob s víkem.

ŠTĚPAŘ Kufřík první pomoci s výbavou pro 10 osob
1 374 Kč 1 244 Kč

Kufřík první pomoci pro 10 osob se zdravotnickou výbavou je vyroben z kvalitního ABS plastu a je možné ho pomocí držáku připevnit ke zdi. V případě potřeby lze kufřík kamkoliv donést. Uvnitř kufříku jsou modifikovatelné přepážky, takže lze vnitřek uspořádat dle vašich představ.

Mars Svratka, a.s. Várnice 5 l bez kohoutu
1 990 Kč 1 724 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Termonádoba o objemu 5 l je efektivní a spolehlivý pomocník v situacích, kdy potřebujete udržet stálou teplotu přepravovaného jídla. Nádoba je konstruována jako soustava dvou do sebe zasunutých válcových nádob s víkem.

ŠTĚPAŘ Lékárnička pro střelnice
1 196 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lékárnička pro střelnice se zdravotnickou výbavou dle § 7 vyhlášky č. 493/2002 Sb.. Kufřík je vyroben z kvalitního ABS plastu a je možné ho pomocí držáku připevnit ke zdi. V případě potřeby lze kufřík lehce donést na místo potřeby. Uvnitř kufříku jsou modifikovatelné přepážky.

ŠTĚPAŘ Lékárnička v plastovém kufříku pro 5 osob
383 Kč 349 Kč

Lékárnička v bílém plastovém kufříku obsahuje zdravotnický materiál pro 5 osob a je vhodná především pro domácnosti či menší pracoviště a kanceláře. Hlavní výhodou lékárničky je, že ji můžete bez problémů a rychle donést na místo potřeby.

ŠTĚPAŘ Kovová skříňka na lékárničku prázdná
940 Kč

Kovová lékárnička je uvnitř rozdělena policí na 2 části, je v ní tedy dostatek prostoru pro jakoukoliv další výbavu. Skříňka je uzamykatelná a velice praktická na údržbu, součástí balení je montážní materiál pro připevnění lékárničky na zeď.

ŠTĚPAŘ Lékárnička brašna první pomoci pro 30 osob červená
2 079 Kč 1 890 Kč

Brašna první pomoci pro 30 osob je vybavena zdravotnickým materiálem, který je dostatečný pro ošetření uvedeného počtu osob. Brašna je ušita z kvalitního, vodě odolného kortexinového materiálu a je uzavíratelná na pevný suchý zip a plastové zámky.

ŠTĚPAŘ Nástěnná lékárnička mobilní pro 10 osob
654 Kč 540 Kč

Mobilní lékárnička pro 10 osob je vhodná do domácností, kanceláří a drobných provozů. Je vybavena standardním zdravotnickým materiálem dostačujícím k ošetření až 10 osob.

EXACTO digitální tepoměr
89 Kč 79 Kč

Digitální teploměr měří teplotu těla v ústní dutině, v podpaží, v konečníku. Je snadno použitelný, s lékařskou přesností, vodotěsný a nerozbitný.

ŠTĚPAŘ Izotermická folie 1400 mm x 2000 mm stříbrná
29 Kč 21 Kč

Oboustranně stříbrná izotermická fólie rozměru 1400 mm x 2000 mm znemožňuje únik tělesného tepla, používá se při poskytnutí první pomoci v případě prochladnutí, podchlazení nebo jako antišoková intervence

ŠTĚPAŘ Nástěnná lékárnička pro 5 osob
1 009 Kč 917 Kč

Praktická dřevěná lékárnička vybavená zdravotnickým materiálem pro 5 osob, uvnitř je rozdělena policí na dvě části, je v ní tedy dostatek prostoru pro jakoukoliv další výbavu.

ŠTĚPAŘ Nástěnná lékárnička pro 5 osob – dekor bílá
918 Kč 834 Kč

Praktická dřevěná lékárnička vybavená zdravotnickým materiálem pro 5 osob, uvnitř je rozdělena policí na dvě části, je v ní tedy dostatek prostoru pro jakoukoliv další výbavu. Skříňka je uzamykatelná, součástí balení je montážní materiál pro připevnění lékárničky na zeď.

Medisana Odvšivovací hřeben LCS
690 Kč 661 Kč

Unikátní odvšivovací hřeben pomocí jemných elektrických výbojů spolehlivě zničí veškeré vši a hnidy. Používání hřebenu je zcela bezpečné a nemá jakékoliv vedlejší účinky.

ŠTĚPAŘ Savánek & Hebounek 30 cm x 30 cm/10 ks
45 Kč 4,50 Kč/ks

Extrémně savé univerzální utěrky Savánek & Hebounek rozměru 30 cm x 30 cm v balení po 10 kusech. Možno využít k úklidu, ošetření ran či absorpci tělních tekutin.

ŠTĚPAŘ Autolékárnička polštářek – modrý
167 Kč 152 Kč

Plně vybavená autolékárnička v textilním pouzdře je základ pro poskytnutí účinné první pomoci. Lékárnička obsahuje kvalitní zdravotnické prostředky, které odpovídají nejnovější vyhlášce MD č. 206/2018 Sb.

ŠTĚPAŘ Autolékárnička kufřík žlutý
149 Kč 139 Kč

Praktický plastový kufřík s autolékárničkou dle nejnovější vyhlášky 206/2018 Sb. Lékárnička má dlouhou dobu použitelnosti, min. 52 měsíců.

Mars Svratka, a.s. Várnice 5 l s kohoutem
2 679 Kč 2 436 Kč

Termonádoba na přepravu nápojů o objemu 5 l je efektivní a spolehlivý pomocník v situacích, kdy potřebujete udržet stálou teplotu Vašich nápojů. Nádoba je konstruována jako soustava dvou do sebe zasunutých válcových nádob s víkem.

ŠTĚPAŘ Lékárnička pro miminko
499 Kč 449 Kč

Chcete vašemu pokladu dopřát vždy a všude to nejlepší? Základem jeho spokojenosti není tuna sladkostí, ale pevné zdraví. Proto by každá milující maminka měla mít na blízku lékárničku pro miminko.