STRIKER Dámské tričko vlčák Barva: Černá, Velikost: S
390 Kč

Německý ovčák (lidově též vlčák, německy: Deutscher Schäferhund, anglicky: German Shepherd) je německé psí plemeno, jedno z nejrozšířenějších na světě a též nejrozšířenější služební plemeno. Bývá uváděno i jako jedno z nejinteligentnějších.

STRIKER Dámské army tričko Army Girl Friend Velikost: S
339 Kč

Dámské army tričko STRIKER ARMY GIRL FRIEND Černé 100% bavlněné tričko o gramáži 165g/m2 s vypracovaným originálním motivem ARMY GIRL FRIEND. Tričko pro každou ženu, která je hrdá na naše muže ve zbrani. Tričko doporučujeme prát naruby.Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Tričko Fanouškovské Česká vlajka Velikost: S
339 Kč

Tričko STRIKER FANOUŠKOVSKÉ „ČESKÁ VLAJKA“ Červené bavlněné tričko o gramáži 180g/m2 s vypracovaným originálním motivem FANOUŠKOVSKÉ „ČESKÁ VLAJKA“ . Tričko pro fanoušky, ale i pro milovníky retro motivů. Tričko doporučujeme prát naruby.Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Tričko biohazard Velikost: S
339 Kč

Tričko STRIKER BIOHAZARD Bavlněné tričko o gramáži 180g/m2 s vypracovaným originálním motivem BIOHAZARD. Tričko pro akční nadšence, ale i pro milovníky retro motivů. Tričko doporučujeme prát naruby.Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Mikina PRAGA V3S Velikost: M
699 Kč

Mikina STRIKER PRAGA V3S Bavlněná mikina s vypracovaným originálním motivem PRAGA V3S. Mikina pro akční nadšence, ale i pro milovníky retro motivů. Mikina klokanka (přes hlavu s kapsou) Mikinu doporučujeme prát naruby.Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Povlak na polštářek dobrman
220 Kč

Povlak na polštářek s potiskem dobrman o velikosti 40×40 cm.Krásný saténový povlak ideální jako narozeninový dárek, nebo jen tak pro radost. Pratelný povlak s kvalitním potiskem, zapínáním na zip.

STRIKER Mikina Tank T-34 Velikost: M
699 Kč

Mikina STRIKER  Tank T-34 Bavlněná mikina (klokanka s přední kapsou) s vypracovaným originálním motivem Tank T-34. Mikina pro akční nadšence, ale i pro milovníky retro motivů. Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Mikina výsadkář AČR Barva: Olivová, Velikost: M
699 Kč

Velmi oblíbená šedá mikina s motivem  VÝSADKÁŘ AČR vytisknutým velmi kvalitním digitálním tiskem. Mikina s kapucí . Vyrobena z kvalitní příze Belcoro. Dvojitá kapuce, šňůrka v barvě mikiny. Přední kapsa – klokanka. (mikina bez zipu – přes hlavu)  

Materiál: 80% bavlna belcoro; 20% polyester.

STRIKER Kožený opasek URNA
599 Kč

  • vyrobený z 100% hovězí kůže – déle opasku max 130 cm – opasek si můžete nastavit dle vlastní potřeby viz obrazek jak zkrátit opasek na požadovanou délku – šířka opasku 3,5 cm – zdvojené prošití opasku – kovová spona eloxovaná černou barvou – gravírovaná grafika     Chcete vlastní opasek se svojí…
STRIKER Tričko Hloubkový průzkum armády hrot Velikost: S
399 Kč

Tričko STRIKER Hloubkový průzkum – armády hrot Bavlněné tričko o gramáži 160g/m2 s vypracovaným originálním motivem. Tričko pro ARMY nadšence, ale i pro milovníky retro motivů. Tričko doporučujeme prát naruby. Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Tričko Výsadkář armády hrot Velikost: S
399 Kč

Tričko STRIKER Výsadkář – armády hrot Bavlněné tričko o gramáži 160g/m2 s vypracovaným originálním motivem. Tričko pro ARMY nadšence, ale i pro milovníky retro motivů. Tričko doporučujeme prát naruby. Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Dámské tričko pudl Barva: Černá, Velikost: S
390 Kč

Pudl (anglicky Poodle, francouzsky Caniche) je společenské psí plemeno. Vyskytuje se ve třech velikostních a mnoha barevných variantách, primárně ale rozlišujeme pudly na velké, střední, toy a trpasličí.

STRIKER Tričko Nejlepší rybáři Velikost: S, rok narození: 1945
390 Kč

Tričko STRIKER Nejlepší rybáři se narodili  Černé bavlněné tričko o gramáži 160g/m2 s vypracovaným originálním motivem Nejlepší rybáři se narodili..... Tričko pro milovníky retro motivů. Tričko doporučujeme prát naruby.Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Dámské tričko border kolie Barva: Černá, Velikost: S
390 Kč

Border kolie (anglicky Border Collie) je vytrvalý ovčácký pes dobrých proporcí, který byl původně určený především k práci u stáda. Jeho půvab a ladné rysy jsou v harmonii s vynikající tělesnou stavbou. Plemeno bylo vyšlechtěné na konci 19. století na pomezí (hranici = border) Anglie a Skotska.

STRIKER Dámské tričko welsh corgi Barva: Černá, Velikost: S
390 Kč

Welsh Corgi Pembroke (anglicky: Pembroke Welsh Corgi) neboli Velškorgi pembroke je staré pastevecké plemeno pocházející z Walesu. Jeho příbuzným je Welsh Corgi Cardigan. Je to původně pastevecký pes pocházející z oblasti Pembroke v jihozápadním Walesu.

STRIKER Dámské tričko Bostonský terier Barva: Černá, Velikost: S
390 Kč

Bostonský teriér (anglicky: boston terrier) je psí plemeno původem z USA – z Bostonu a byl vyšlechtěn k psím zápasům. Kvůli častým neúspěchům a mnohem lepšímu psu – stafordšírskému bulteriérovi – upadl v zapomnění, ale dnes se ho popularitu pomalu rozrůstá.

STRIKER Tričko JAWA 250 Pérák Barva: Bílá, Velikost: S
349 Kč

Tričko STRIKER JAWA 250 OHC Bavlněné tričko o gramáži 180g/m2 s vypracovaným originálním motivem JAWA 500 OHC. Tričko pro auto-moto nadšence, ale i pro milovníky retro motivů. Tričko doporučujeme prát naruby.Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Tričko game over Velikost: S
339 Kč

Tričko STRIKER GAME OVER Černé bavlněné tričko o gramáži 180g/m2 s vypracovaným originálním motivemGAME OVER . Tričko pro  pro milovníky vtipných retro motivů. Tričko doporučujeme prát naruby.Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Tričko generation iron Velikost: S
339 Kč

Tričko STRIKER GENERATION IRON Bavlněné tričko o gramáži 180g/m2 s vypracovaným originálním motivem GENERATION IRON. Tričko pro kulturistické nadšence, ale i pro milovníky posilování a cvičení. Tričko doporučujeme prát naruby.Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Tričko KGB Velikost: S
339 Kč

Tričko STRIKER KGB Černé bavlněné tričko o gramáži 180g/m2 s vypracovaným originálním motivem KGB. Tričko pro akční nadšence, ale i pro milovníky retro motivů. Tričko doporučujeme prát naruby.Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Tričko MIG-21 Barva: Modrá, Velikost: S
339 Kč

Tričko STRIKER MiG-21 Bavlněné tričko o gramáži 180g/m2 s vypracovaným originálním motivem MiG-21. Tričko pro akční nadšence, ale i pro milovníky retro motivů. Tričko doporučujeme prát naruby.Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Tričko mossad Velikost: S
339 Kč

Tričko STRIKER MOSSAD Černé bavlněné tričko o gramáži 180g/m2 s vypracovaným originálním motivem MOSSAD. Tričko pro akční nadšence, ale i pro milovníky retro motivů. Tričko doporučujeme prát naruby.Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Tričko Supermarine spitfire Barva: Černá, Velikost: S
339 Kč

Tričko STRIKER SUPERMARINE SPITFIRE Bavlněné tričko o gramáži 180g/m2 s vypracovaným originálním motivem SUPERMARINE SPITFIRE. Tričko pro akční nadšence, ale i pro milovníky retro motivů. Tričko doporučujeme prát naruby.Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Tričko Tesla Velikost: S
339 Kč

Tričko STRIKER TESLA Bavlněné tričko o gramáži 180g/m2 s vypracovaným originálním motivem TESLA. Tričko pro retro nadšence. Tričko doporučujeme prát naruby.Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Tričko WEHRMACHT 3 Velikost: S
339 Kč

Tričko STRIKER WEHRMACHT 3 Bavlněné tričko o gramáži 160g/m2 s vypracovaným originálním motivem. Tričko pro ARMY nadšence, ale i pro milovníky retro motivů. Tričko doporučujeme prát naruby. Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.

STRIKER Tričko ZROZEN automechanikem Velikost: S
390 Kč

Tričko STRIKER Zrozen automechanikem Černé bavlněné tričko o gramáži 160g/m2 s vypracovaným originálním motivem Zrozen automechanikem. Tričko pro milovníky aut, ale i pro milovníky retro motivů. Tričko doporučujeme prát naruby.Tisknuto digitální technologií na nejlepších strojích.