Ultron Žehlička na vlasy Mach Plus Glam Edition 45 W
2 250 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ultron Mach Plus Glam Edition je profesionální keramická a titanová žehlička na vlasy s infračervenou a iontovou technologií. Vytváří úžasný lesk a zanechává vlasy zdravější. Infračervené teplo proniká přímo do kůry vlasů a ohřívá ho tak zevnitř. Žehlící plochy o rozměrech 25 × 100 mm.

GA.MA Stříhací strojek na vlasy GC900 Ceramic
2 200 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stříhací strojek, který díky bezdrátovému provozu lze pohodlně používat i doma. Jakmile je nabitý, můžete si zcela pohodlně vytvořit svůj oblíbený střih: střih se středním vrstvením, krátké vrstvy a krátké asymetrické řezy; to jsou jen některé z výsledků, kterých lze dosáhnout rychle a jednoduše.

Palco Barevná maska na vlasy Color + 250 ml
240 Kč

Nová řada speciálních barevných masek pro okamžitou obnovu barvy a regeneraci přírodních i kosmeticky ošetřených vlasů. Díky těmto maskám získají barvy intenzitu a vysoký lesk.

Matador hřeben na vlasy 2639/8
362 Kč

Antistatický hřeben Matador 2639. Délka 8 palců. Odolný vysokým teplotám. Ručně dokončovaný. Zbavený ostrých hran mezi zuby.

Berrywell Barva na obočí a řasy Augenblick 15 ml
88 Kč

Barvy na obočí a řasy Berrywell mají dlouhotrvající účinek. Každé nabarvení vydrží více než 6 týdnů. Nejkrásnějších výsledků lze dosáhnout pravidelným barvením.

Green Light Barevná maska na vlasy Luxury Reflex 200 ml
289 Kč

Barevná maska na vlasy REFLEX posiluje, tónuje a vytváří odstíny na přírodních i barevných vlasech, přičemž respektuje jejich strukturu. S obsahem makadamiového a arganového oleje. Bez obsahu čpavku a peroxidu.

Cera professional Kulma na vlasy Wandbar 19-32 mm
1 250 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kulma na vlasy s ergonomickým úhlem. Inovativní tvar nabízí mnoho možností pro styling a umožňuje použít kulmu bez namáhání zápěstí, ramene nebo lokte.

Barburys Šampon na vousy Shampoo For Beards 250 ml
240 Kč

Šampon na vousy Barburys Shampoo for Beards pečlivě čistí vousy a přitom zjemňuje pokožku. Díky hydratačním vlastnostem arganového oleje je dosaženo hladkého a jemného výsledku.

Barburys Stříhací strojek na vlasy i vousy Silvio
2 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zastřihovač Silvio od společnosti Barburys je výkonný zastřihávač vlasů i vousů pro nepřetržitý chod. Díky magnetickému motoru je tento strojek ideální pro trvalé použití. Má pohodlnou palcovou páku pro nastavení výšky střihu a textury, aniž byste museli měnit čepele.

GA.MA Stříhací strojek na vlasy GC910 Clipper
2 050 Kč
Doprava zdarma

Stříhací strojek na vlasy Gama GC910 s vysoce výkonným motorem, lithiovou baterii, která umožňuje rychlé dobíjení a ultra ostrou čepeli z nerezové oceli.

Barburys Oprašovač krku William
412 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oprašovač krku vyroben z mahagonového dřeva. Mahagonové dřevo je známé pro svoji tvrdost a schopnost odolat vlhkosti. Mahagon se velmi často používá na výrobu nábytku či hudebních nástrojů.

GA.MA Stříhací strojek na vlasy GC930 Advance
2 330 Kč
Doprava zdarma

Gama GC930 ADVANCE je aku stříhací strojek na vlasy s LCD displayem ukazujícím zbývající délku bezdrátového chodu (údaje jsou v procentech). Ultra ostrá ocelovo keramická hlava s nastavením 5 výšek střihu (0,8, 1,1 1,4, 1,7 a 2 mm).