GA.MA Stříhací strojek na vlasy GC910 Clipper
2 050 Kč
+ doprava zdarma

Stříhací strojek na vlasy Gama GC910 s vysoce výkonným motorem, lithiovou baterii, která umožňuje rychlé dobíjení a ultra ostrou čepeli z nerezové oceli.

Sinelco Sibel Žehlička na vlasy Original Best Buy Volumeox 3 v 1
1 450 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylingová žehlička se třemi vyměnitelnými páry destiček díky kterým narovnává, vlní, krepu. Žehlící plochy zaručují rovnoměrné rozložení teploty a zanechávají vlasy hladké a neelektrizující.

GA.MA Stříhací strojek na vlasy GC900 Ceramic
2 200 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stříhací strojek, který díky bezdrátovému provozu lze pohodlně používat i doma. Jakmile je nabitý, můžete si zcela pohodlně vytvořit svůj oblíbený střih: střih se středním vrstvením, krátké vrstvy a krátké asymetrické řezy; to jsou jen některé z výsledků, kterých lze dosáhnout rychle a jednoduše.

Palco Barevná maska na vlasy Color + 250 ml
240 Kč

Nová řada speciálních barevných masek pro okamžitou obnovu barvy a regeneraci přírodních i kosmeticky ošetřených vlasů. Díky těmto maskám získají barvy intenzitu a vysoký lesk.

GA.MA Fén na vlasy Diamond Ceramic 2300 W, černý
680 Kč

Ga.ma Diamond Ceramic je elegantní a kompaktní fén na vlasy se sotisfikovaným designem. Jeho hlavním rysem je jeho anti-frizz efekt, vytvářený díky vnitřním komponentům pokrytým keramikou.

Barburys Kartáč na úpravu vousů Oscar
295 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěný kartáč OSCAR je vhodný pro úpravu vousů. Vyroben z mahagonového dřeva. Kartáč má přírodní štětiny z divočáka a je velmi šetrný k vousům i vlasům. Voděodolný materiál.

Barburys Šampon na vousy Shampoo For Beards 250 ml
240 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šampon na vousy Barburys Shampoo for Beards pečlivě čistí vousy a přitom zjemňuje pokožku. Díky hydratačním vlastnostem arganového oleje je dosaženo hladkého a jemného výsledku.

Barburys Minikartáč na bradu Jack
178 Kč

Barburys Jack je minikartáček pro muže na úpravu vousů a kníru. Vyroben z mahagonového dřeva, což mu dává tvrdost a odolnost vůči vlhkosti. Má štětiny z divočáka.

GA.MA Stříhací strojek na vlasy GC930 Advance
2 330 Kč
+ doprava zdarma

Gama GC930 ADVANCE je aku stříhací strojek na vlasy s LCD displayem ukazujícím zbývající délku bezdrátového chodu (údaje jsou v procentech). Ultra ostrá ocelovo keramická hlava s nastavením 5 výšek střihu (0,8, 1,1 1,4, 1,7 a 2 mm).