Compressport Pánské triko, Racing SS Tshirt Blue
1 550 Kč 1 318 Kč

Běžecké tričko s váhou pouhých 45 gramů jen nejen ultralehké, ale také především maximálně vzdušné. Díky nejen velkému množství ventilačních zón, ale také díky samotnému materiálu je opravdu špičkou ve své kategorii.

Compressport Pánské triko, Performance SS Tshirt Red-15%
1 300 Kč 1 105 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzálnost, to je jeden z hlavních aspektů tohoto trika. Lehčí než tréninkové tričko, nicméně na druhé straně o něco teplejší než závodní verze. Toto triko je dostatečně funkční pro trénink s vysokou intenzitou a zároveň tak dostatečně lehký pro samotný rychlý závod.

Compressport Kompresní lýtkové návleky R2V2-20%
890 Kč 712 Kč

Kompresní lýtkové návleky R2V2 jsou bezesporu nejprodávanějším produktem švýcarské značky COMPRESSPORT. Návleky zrychlují žilní průtok, ať už během samotného výkonu anebo během následující části, regenerace. Důsledkem toho se rychleji odbourává kyselina mléčná ze svalů, čímž se zvyšuje vytrvalost.

Compressport Kompresní podkolenky Full Socks V2.1-50%
1 150 Kč 575 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Když se v roce 2010 poprvé objevily na scéně kompresní ponožky s „vystouplými puntíky“ 3D.Dots, zaznamenaly díky svým vlastnostem obrovský úspěch a staly se jakýmsi standardem v oblasti kompresních ponožek, s nímž se chtě nechtě musí všechny ostatní výrobky srovnávat.

Compressport Kompresní podkolenky Race & Recovery V3.0-20%
1 150 Kč 920 Kč

Efektivnost, pohodlnost a prodyšnost! Tato řada Full Socks kombinuje veškeré výhody komprese. Podkolenky se stanou Vaším parťákem před, během i po sportovní aktivitě. Během aktivity zajišťují ochranu proti otřesům a snižují tak riziko zranění. Ve fázi po výkonu, pak podporují zrychlenou regeneraci!

Compressport Sportovní batoh, GlobeRacer Bag Black/Red
4 200 Kč

Novinka

Voděodolný, sportovní batoh s několika kapsami a přihrádkami je ideální pro přepravu celé triatlonové nebo sportovní výbavy! Navíc, díky svým rozměrům je vhodný i jako příruční zavazadlo během cestování letadlem.