Tradag Scrapbook Na moři
36 Kč

Nálepky pro doplnění fotografií z vaší báječné dovolené nebo výletu. V sadě nálepek najdete maják, loď, chaluhu a pod. S těmito nálepkami dostanou nový rozměr! Hodí se k vlepování do klasických a Scrapbook albumů.

ZEP Fotoalbum Color červené 300 10x15
349 Kč

Fotoalbum s minimalistickým ale přesto veselým designem v červené variantě. Nabízíme také jeho další barevné varianty a můžete si tak alba kombinovat. Například dovolená v červeném a fotky z chalupy v horách do žlutého, stačí vybrat. Desky alba provedeny v matném laminu.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista červené
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Červená je výrazem síly, aktivity, vášně a také barvou tohoto foto-alba z oblíbené řady Bella vista od firmy Goldbuch. Album má 60 stran (30listů) k vlepování, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum Garden of colors s taštičkou
949 Kč

Foto-album a taška stejného designu Garden of colors od firmy Turnowsky. Tento potahový papír s bohatým zlacením z něj dělá perfektní a neobyčejný dárek. Fotoalbum obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Walther Fotorůžky 1000 ks Walther
179 Kč

Samolepicí průhledné růžky Walther, vhodné pro vlepování fotografií do klasických foto alb. Růžky jsou na proužku, který si vytahujete z krabičky podle potřeby. Jedno balení obsahuje 1000 ks růžků a postačí vám tedy na 250ks fotografií.

Walther Fotopodlepky 1000 kusů Walther
160 Kč

Foto podlepky jsou oboustranně lepicí papírové čtverečky vhodné pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Slouží k uchycení fotky na libovolný rovný povrch. Podlepky jsou na papírovém pásku, který si vytahujete z krabičky dle potřeby. Jedno balení obsahuje 1000 ks podlepek.

Goldbuch Fotoalbum klasické Whale serenity
858 Kč

Luxusní klasické fotoalbum s nádherným potahem desek Turnowsky. Veselá, bohatě zlacená, velryba pro fotky dětí a malých zelených velryb. Tyto potahy jsou exkluzivně k dostání pouze na těchto kvalitních albech Goldbuch. Vyrábí se malé série a už se nikdy neopakují.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista šedé černé listy
689 Kč

Šedý potah alba v kombinaci s černými listy dělá z tohoto alba nejelegantnější album v naší nabídce. Pokud potřebujete opravdu luxusní designové fotoalbum, našli jste, co jste hledali. Desky jsou potaženy lněnou látkou a na přední straně alba je otvor pro vložení vaší fotky.

ZEP Svatební fotoalbum Charlotte
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní svatební šité fotoalbum Charlotte  opravdu velkorysých rozměrů na uložení fotografií z vašeho svatebního dne. Díky velikosti 33×33 cm pojme opravdu nezvyklé množství fotek. Obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

KPH Fotopodlepky 1000 kusů KPH
190 Kč

Foto podlepky jsou oboustranně lepicí papírové čtverečky vhodné pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Slouží k uchycení fotky na libovolný rovný povrch. Podlepky jsou na papírovém pásku, který si vytahujete z krabičky dle potřeby. Jedno balení obsahuje 1000 ks podlepek.

Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna modré
784 Kč

Foto album Fortuna s medvídkem pro fotky vašich dětí, miminek v modré variantě. Laminované desky alba obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Goldbuch.

KPH Fotoalbum Young baby růžové
540 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fotoalbum Young baby pro fotky vašich dětí v růžové variantě. Na přední desce je otvor pro vložení vlastní fotky. Album obsahuje 60 listů (30stran) k vlepování fotek  z kvalitního silného kartonu a je mezi nimi jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Walther Fotoalbum Wedding Love
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásné červenobílé fotoalbum na svatební nebo zamilované fotky svěžího vzhledu. Na přední desce má vytlačená srdíčka s nápisem. Na prvních dvou listech je místo pro vepsání důležitých údajů svatby. Album má 60 stran (30listů) na šité vazbě, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

ZEP Dětské fotoalbum Pierre modré velké
639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasické fotoalbum Pierre v modré variantě pro fotky vašich miminek a dětiček k vlepování fotografií. První strana je ilustrovaná a slouží k vepsání důležitých údajů o miminku. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

ZEP Fotoalbum hnědá kůže klasické
2 989 Kč

Italské luxusní kožené fotoalbum se šitou vazbou. Desky foto-alba jsou potaženy kůží vysoké kvality v tmavě hnědé barvě. Ozdobná ražba kůže je na předních deskách a hřbetu. Fotoalbum má 100 stran /50 listů/ o rozměru 32×35 cm, 240 g/m².

Goldbuch Fotoalbum svatební Elegance
999 Kč

Srdíčko sem srdíčko tam…svatební foto-album od firmy Goldbuch. Na přední desce má vyražena krásná stříbrná srdíčka a fotka z vašeho svatebního dne se v něm budou skvěle vyjímat. Album je určeno k vlepování fotek a mezi jednotlivými listy je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Walther Fotoalbum Love story svatební
730 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické šité svatební fotoalbum Love story, které má přední desky zdobené velkým srdcem uprostřed a malými srdíčky okolo. Na prvním listu je v srdíčku místo na popis. K vlepování fotek slouží 50 stran (25 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Walther Dětské fotoalbum Friis
889 Kč

Klasické fotoalbum s šitou vazbou. Desky fotoalba s krásnou ilustrací králíčka jsou laminovány. Na předních stranách je místo na vepsání důležitých údajů děťátka. K vlepování fotek slouží 50 stran (25 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Walther.

Goldbuch Fotoalbum Srdce svatební
1 199 Kč

Láska je křehká jako peříčko, jen pro tebe mám album srdíčko…Srdce je opravdu velké fotoalbum na fotky z vašeho svatebního dne. Potaženo příjemným bílým materiálem a na přední desce má vyražena stříbrná srdíčka. Album má 100 stran (50listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Walther Fotoalbum Žirafa Kima
768 Kč

Dejte si fotky do alba s žirafou Kima! Foto-album Kima od německé firmy Walther pro fotky vašich dětí. Album má vpředu dva ilustrované listy, na které můžete zaznamenat důležité údaje vašeho drobečka.

KPH Fotoalbum svatební Elle bílé
535 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Svatební foto-album Elle v klasické bílé barvě s květinkami a korálky na deskách. Do otvoru na přední desce si vložte svoji fotografii ze svatby a dotvořte si tak vzhled alba. K vlepování fotek slouží 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

KPH Fotoalbum klasické Baby journal
530 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické dětské fotoalbum s rámečkem pro vložení fotografie nebo zapsání jména. Fotoalbum má 60 bílých stran /30 listů/, které jsou proloženy jemným papírem pro ochranu fotografií. Album je i krásným dárkem. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

KPH Dětské fotoalbum Baby loop růžové
535 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické fotoalbum s medvídkem. Desky fotoalba jsou ve světle růžové barvě s rámečkem pro vložení fotografie vašeho miminka. K vlepování fotek slouží 60 bílých papírových stran (30listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

Goldbuch Fotoalbum svatební Romeo
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jemné a elegantní svatební foto-album k důstojnému uložení vašich svatebních fotografií. Desky jsou potaženy reliéfním květinovým vzorem a přední díl desek má kapsu, do které můžete vložit Vaši nejkrásnější svatební fotografii.

ZEP Svatební fotoalbum Caterina
999 Kč

Luxusní svatební šité fotoalbum Caterina, opravdu velkorysých rozměrů, na uložení fotografií z vašeho svatebního dne. Díky velikosti 33×33 cm pojme opravdu nezvyklé množství fotek. Obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag Fotorůžky 1000 ks bílé
199 Kč

Samolepicí transparentní růžky určené pro vlepování fotografií do klasických fotoalb s bílými nebo světlými listy. Růžky jsou na kartičce z které si je pohodlně sloupnete. Toto výhodné balení obsahuje celkem 1020 ks růžků vyrobených z pevného a kvalitního PP.

Walther Fotoalbum Sentimental svatební
995 Kč

Klasické fotoalbum se šitou vazbou listů Sentimental, které má desky zdobené reliéfní ražbou se zlacením. K vlepování fotek slouží 50 stran (25 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Walther.

Walther Fotoalbum Méďa
946 Kč

Méďa plyšák je foto-album s deskami z tvrdého papíru smetanové barvy, s výřezy na přední desce. Na ilustrované strany můžete napsat jméno vašeho človíčka a bude zdobit tento výřez nebo si na ni můžete nalepit 4 fotografie 6 × 7,5 cm. První čtyři strany jsou určené pro popis údajů o vašem miláčkovi…

Tradag Fotoalbum Vlčí mák
169 Kč

Veselé a barevné foto-album s květy vlčích máků, bégónií, orchidejí a jiných neznámých druhů, připomíná letní louku v květu. Vaše fotky se v něm budou cítit dobře. Systém průhledných kapes k zasunutí fotek. Kapacita 200 foto 10×15.

Tradag Samolepicí fotoalbum Ring modré
299 Kč

Samolepicí foto-album s listy upevněnými na kroužkové mechanice. Listy si tedy můžete kdykoliv jednoduše vyjmout což se může hodit. Obsahuje 100 samolepicích stran (50listů) rozměru 22×26,5 cm. Desky mají omyvatelný laminovaný potah s jemnou strukturou.

Innova Editions Fotoalbum Abeceda
199 Kč

Abeceda je album u kterého si můžete na přední desce vytvořit z přiložených samolepek, jméno svého dítěte. Zasunovací dětské foto-album na 200 foto 10×15 cm s popiskou mezi fotkami. První dvě strany slouží k zaznamenání libovolných údajů o děťátku či jiných poznámek.

Goldbuch Fotoalbum Zvířátka mláďátka modré
874 Kč

Klasické foto-album modré plné malých zvířátek. Tygřík, slůně, krokodýl, lvíče, zebra, medvídě, tukaňátko, pštrosátko ty všechny můžete hledat na modrém a zlaceném potahu tohoto alba.

Walther Samolepicí fotoalbum Fun modré
860 Kč

Fun je jednobarevné samolepicí foto-album na fotky se šitou vazbou, které zaujme hlavně velkým rozměrem. Patří k největším svého druhu v naší nabídce. Samolepící plocha strany je 32×28 cm a pohodlně na ni dáte fotku či obrázek o velikosti A4.

Goldbuch Fotoalbum Happy Elephant růžové Goldbuch
858 Kč

Na deskách krásného fotoalba Goldbuch je růžový slon obklopený balónky naplněnými héliem od firmy Turnowsky. Tento jedinečný potah zdobený zlatou ražbou, dodává albu naprosto výjimečný styl a díky tomu, že se vyrábějí malé série, také originalitu.

KPH Dětské fotoalbum Baby start růžové
560 Kč

Klasické dětské foto album v růžové barvě pro fotografie vašich nejmenších dětí. Desky jsou zdobené růžovou mašličkou, medvídkem a slůnětem pro štěstí. Do rámečku na předních deskách si dejte detail fotografie dětí.

Goldbuch Fotoalbum Čáp růžové Goldbuch
858 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Foto-album v růžové barvě s čápem co nese miminko, asi holku maminko, na potahu od firmy Turnowsky. Čáp je doplněn zlacením a ražbou, která dodává albům luxusní a neobyčejný vzhled. Fotoalbum obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Walther Fotoalbum Fun šedé Walther
549 Kč

Šedá varianta foto-alba Fun od firmy Walther ke vlepování fotek. Obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír po lepší ochranu fotografií.

ZEP Fotoalbum Color červené 400 10x15
399 Kč

Fotoalbum s minimalistickým ale přesto veselým designem v červené variantě. Jeho kapacita je 400 fotek 10×15 a takovéto album plné fotek je již pořádná porce vzpomínek. Nabízíme také jeho další barevné varianty a můžete si tak alba kombinovat.

Tradag Fotoalbum Krtek a kalhotky klasické
399 Kč

Jak Krtek ke kalhotkám přišel, je jedna z prvních pohádek se známou postavičkou z večerníčků. Fotky vašich dětí se budou v tomto albu vyjímat skvěle a jistě budou prohlížení fotek milovat! Desky jsou proto lesklé, laminované, lehce otíratelné.

Tradag Fotoalbum Color žluté klasik
399 Kč

Foto-album Color žluté je trendy album potažené plátnem jasně žluté barvy. Na přední straně je okénko 8×8cm pro vaši fotku. Klasické provedení pro vlepování fotografií nebo libovolných obrázků. Obsahuje 60 bílých stran /30 listů/ o rozměru 29×32 cm.

Tradag Fotoalbum Color tyrkysové klasik
399 Kč

Foto-album Color tyrkysové je trendy album potažené plátnem v barvě tyrkysové modři. Na přední straně je okénko 8×8cm pro vaši fotku. Klasické provedení pro vlepování fotografií nebo libovolných obrázků. Obsahuje 60 bílých stran /30 listů/ o rozměru 29×32 cm.

Tradag Fotoalbum Adéla
269 Kč

Krásné foto-album se slonem na deskách pro fotky vašich dětí, hlavně holčiček v tradiční růžové barvě. Foto-album má laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku. Šitá vazba, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie. Kapacita 200 foto.

Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna růžové
784 Kč

Foto album Fortuna s medvídkem pro fotky vašich dětí, miminek v růžové variantě. Laminované desky alba obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Goldbuch.

KPH Dětské fotoalbum Malý klaun růžové
499 Kč

Klasické fotoalbum malý klaun na fotky vašich dětí s růžovými puntíky a malou čepičkou. Na předních deskách alba je otvor pro vložení fotky vašeho milého malého klauna. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotorůžky 2x500ks
180 Kč

Samolepicí zepředu průhledné papírové růžky určené pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Fotorůžky jsou na proužku, který si vytahujete z krabičky podle potřeby. Jedno balení obsahuje 2×500 ks růžků. Při použití 4 ks na jednu fotografii nalepíte s tímto balením 250 fotografií.

KPH Fotopodlepky 500 bílé
89 Kč

Foto podlepky od firmy KPH jsou oboustranně lepicí papírové čtverečky vhodné pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Slouží k uchycení fotky na jakýkoliv rovný povrch. Podlepky jsou na papírovém pásku, který si vytahujete z krabičky dle potřeby. Jedno balení obsahuje 500 ks podlepek.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista červené černé listy
689 Kč

Klasické foto-album Bella vista s červeným potahem desek a černými listy. Tato kombinace barev je přesně to co vaše fotky potřebují. Album je potaženo látkou z pravého lnu a na přední desce najdete okno 9,5×9,5cm pro vaše foto. Kvalita od tradičního výrobce Goldbuch.

ZEP Fotoalbum Garden modré
699 Kč

Fotoalbum Garden modré je krásné klasické fotoalbum neobvykle velkých rozměrů a elegantního designu. Fotoalbum má má zvláště silné desky a na přední straně konopný motouz se štítkem na který si můžete napsat například téma vlepených fotek. Album je uloženo v bílé přepravní krabici s víkem.