10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

TRADAG, spol.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
KPH Fotoalbum 400 foto Shinning zelené Walther Klasické fotoalbum Grindy černé
KPH Fotoalbum 400 foto Shinning zelené

Fotoalbum Shinning na 400 fotografií 10×15 cm s bílými deskami a zeleným potiskem. Na přední straně desek je okénko pro vložení fotografie. Fotografie se vkládají do průhledných kapes, vedle kterých je místo na jejich popis. Za několik let je tato nápověda neocenitelná.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Walther Klasické fotoalbum Grindy černé Walther Klasické fotoalbum Grindy černé
Walther Klasické fotoalbum Grindy černé

Klasické foto-album Grindy, které patří k nejoblíbenějším motivům od firmy Walther. Je laděno do černé barvy a proto je elegance zaručena. Obsahuje 60 stran (30 listů) černých jako noc, líbit se vám bude moc. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

můžete mít 11.12. - 12.12.

KPH Fotoalbum Conception růžové 200 Walther Klasické fotoalbum Grindy černé
KPH Fotoalbum Conception růžové 200

Fotoalbum Conception na 200 fotografií formátu 10×15 cm v růžové variantě tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této oblíbené sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do žlutého fotky z řepkového pole.

můžete mít 11.12. - 12.12.

ZEP Fotoalbum Cinzia růžové Walther Fotoalbum Dreamtine modré Walther
ZEP Fotoalbum Cinzia růžové

Klasické foto album Cinzia pro fotografie vašeho děťátka v růžovém provedení.Na přední desce má rámeček pro vložení vlastní fotky. Uloženo v přepravním boxu s průhledným víkem. První strana je určena pro zapsání důležitých údajů.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Walther Fotoalbum Dreamtine modré Walther Walther Fotoalbum Dreamtine modré Walther
Walther Fotoalbum Dreamtine modré Walther

Foto-album Dreamtime od německé firmy Walther pro fotky nejmenších dětí. Album má vpředu čtyři ilustrované strany, kam můžete zaznamenat důležité údaje vašeho drobečka. Listy k vlepování fotek jsou z kvalitního silného kartonu a je mezi nimi jemný papír pro lepší ochranu fotek.

můžete mít 11.12. - 12.12.

KPH Fotoalbum 400 Old box zelené Walther Fotoalbum Dreamtine modré Walther
KPH Fotoalbum 400 Old box zelené

Elegantní sada dvou fotoalb na 400 fotografií v ochranné krabici a zelené barvě. Alba vypadají jako svazky ze starých knihoven a ocení je hlavně milovníci klasického vzhledu. Na hřbetech jsou bohatě zlaceny a doplněny kovovým rámečkem, do kterého zasunete štítek s tématem fotek uložených v albu.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Tradag Klasické fotoalbum Šatičky Walther Samolepicí fotoalbum Fun modré
Tradag Klasické fotoalbum Šatičky

Šatičky – klasické foto-album k vlepování fotografií s miminkovským motivem. Na přední straně okénko pro vaši fotografii. Obsahuje 100 stran (50listů) o rozměru 28×31 cm. Mezi listy, které jsou spojeny šitou vazbou je jemný papír pro lepší ochranu vlepených fotek.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Walther Samolepicí fotoalbum Fun modré Walther Samolepicí fotoalbum Fun modré
Walther Samolepicí fotoalbum Fun modré

Fun je jednobarevné samolepicí foto-album na fotky se šitou vazbou, které zaujme hlavně velkým rozměrem. Patří k největším svého druhu v naší nabídce. Samolepící plocha strany je 32×28 cm a pohodlně na ni dáte fotku či obrázek o velikosti A4.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Goldbuch Svatební fotoalbum Mr. & Mrs. Walther Samolepicí fotoalbum Fun modré
Goldbuch Svatební fotoalbum Mr. & Mrs.

Svatební foto album v decentním velmi jemně mramorovaném s perleťovým nádechem. Na přední desce je otvor pro vaši fotografii a efektní nápis provedený stříbrnou ražbou. Album má 60 stran (30listů) k vlepování fotografií mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna růžové Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna růžové
Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna růžové

Foto album Fortuna s medvídkem pro fotky vašich dětí, miminek v růžové variantě. Laminované desky alba obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Goldbuch.

můžete mít 11.12. - 12.12.

KPH Fotoalbum 400 Old box černé Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna růžové
KPH Fotoalbum 400 Old box černé

Elegantní sada dvou fotoalb v ochranné krabici v černé barvě. Alba vypadají jako svazky ze starých knihoven a ocení je hlavně milovníci klasického vzhledu. Na hřbetech jsou bohatě zlaceny a doplněny kovovým rámečkem, do kterého zasunete štítek s tématem fotek uložených v albu.

můžete mít 11.12. - 12.12.

KPH Fotoalbum 400 Old box červené Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna růžové
KPH Fotoalbum 400 Old box červené

Elegantní sada dvou fotoalb v ochranné krabici v červené barvě na 400 fotografií. Alba vypadají jako svazky ze starých knihoven a ocení je hlavně milovníci klasického vzhledu. Na hřbetech jsou bohatě zlaceny a doplněny kovovým rámečkem, do kterého zasunete štítek s tématem fotek uložených v albu.

můžete mít 11.12. - 12.12.

KPH Fotoalbum 400 Old box modré Goldbuch Fotoalbum Bella Vista bordó (černé listy)
KPH Fotoalbum 400 Old box modré

Elegantní sada dvou fotoalb na 400 fotografií v ochranné krabici v modré barvě. Alba vypadají jako svazky ze starých knihoven a ocení je hlavně milovníci klasického vzhledu. Na hřbetech jsou bohatě zlaceny a doplněny kovovým rámečkem, do kterého zasunete štítek s tématem fotek uložených v albu.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Walther Fotoalbum Fun béžové 400 Goldbuch Fotoalbum Bella Vista bordó (černé listy)
Walther Fotoalbum Fun béžové 400

Fotoalbum Fun na 400 fotografií formátu 10×15 cm. Jednoduché hladké desky v béžovém provedení, které mají na přední straně otvor pro vložení vaší fotografie. Systém průhledných kapes k zasunování fotek s černými listy. Na zadní desce najdete pouzdro na uložení DVD zálohy s fotografiemi v albu.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista bordó (černé listy) Goldbuch Fotoalbum Bella Vista bordó (černé listy)
Goldbuch Fotoalbum Bella Vista bordó (černé listy)

Barva bordó vládne již několik sezón ve světě mody a proto ji naleznete i na foto-albech z řady Bella vista od firmy Goldbuch. Podtržením elegance pak jsou černé listy k nalepováním fotek. V albu najdete 60 černých stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista modré (černé listy) Goldbuch Fotoalbum Bella Vista modré (černé listy)
Goldbuch Fotoalbum Bella Vista modré (černé listy)

Modrá je dobrá a ještě lepší je na foto-albech Bella Vista. Modré provedení pro námořníky nebo vaše fotky z dovolené na pláži. Desky fotoalba mají lněný potah a na přední streně najdete okénko 9,5×9,5 cm pro vložení libovolného obrázku.

můžete mít 11.12. - 12.12.

ZEP Fotoalbum Umbria černé 13x18 200 Goldbuch Fotoalbum Bella Vista modré (černé listy)
ZEP Fotoalbum Umbria černé 13x18 200

Fotoalbum Umbria pro uložení 200 fotografií velkorysého formátu 13×18 cm v černo šedé variantě. Obsahuje systém průhledných kapes pro zasunutí fotek s místem na popis fotografií. Na zadní desce uvnitř alba naleznete pouzdro na zálohu fotografií na CD. Výborná věc, doporučujeme použít.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Walther Fotoalbum Wedding Love Goldbuch Fotoalbum Bella Vista modré (černé listy)
Walther Fotoalbum Wedding Love

Krásné červenobílé fotoalbum na svatební nebo zamilované fotky svěžího vzhledu. Na přední desce má vytlačená srdíčka s nápisem. Na prvních dvou listech je místo pro vepsání důležitých údajů svatby. Album má 60 stran (30listů) na šité vazbě, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

můžete mít 11.12. - 12.12.

KPH Fotoalbum Child hnědé 200 KPH Fotoalbum klasické Secrets černé
KPH Fotoalbum Child hnědé 200

Hnědé fotoalbum Child s puntíky na fotky vašich dětí má šitou vazbu a okénko na titulní fotografii na předních deskách. Jsou tři barevné varianty.. Album má systém průhledných kapes na papírových listech k zasunutí 200 fotografií formátu 10×15 cm.

můžete mít 11.12. - 12.12.

KPH Fotoalbum Unique hnědé KPH Fotoalbum klasické Secrets černé
KPH Fotoalbum Unique hnědé

Fotoalbum Unique zaujme hlavně zajímavým potahem s výraznou strukturou a zajímavou barvou co mu dodá moderní trendy vzhled. K dispozici jsou i další barevné varianty, takže kombinujte. Tato barva se malinko mění dle toho jak na album dopadá světlo a nejvíce připomíná barvu bronzu.

Momentálně nedostupné

KPH Fotoalbum klasické Secrets černé KPH Fotoalbum klasické Secrets černé
KPH Fotoalbum klasické Secrets černé

Klasické svatební fotoalbum s příjemným textilním potahem a okénkem pro vlastní fotografii na přední desce v tmavém provedení. Látka je lesklá a při dopadu světla barva přechází z šedé do černé. Příjemný dojem alba dotváří tištěný vzor krajky na přední desce.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Goldbuch Fotorůžky 2x500ks KPH Dětské fotoalbum Baby baloon modré
Goldbuch Fotorůžky 2x500ks

Samolepicí zepředu průhledné papírové růžky určené pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Fotorůžky jsou na proužku, který si vytahujete z krabičky podle potřeby. Jedno balení obsahuje 2×500 ks růžků. Při použití 4 ks na jednu fotografii nalepíte s tímto balením 250 fotografií.

můžete mít 11.12. - 12.12.

KPH Dětské fotoalbum Baby baloon modré KPH Dětské fotoalbum Baby baloon modré
KPH Dětské fotoalbum Baby baloon modré

Klasické šité foto album Baby baloon na fotky vašich dětí v modré barvě. Na přední desce je kulatý otvor pro vložení fotky vašeho děťátka. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Fotografie přilepíte fotoštítky, fotorůžky nebo speciálním lepidlem.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Walther Fotopodlepky 1000 kusů Walther KPH Dětské fotoalbum Baby baloon modré
Walther Fotopodlepky 1000 kusů Walther

Foto podlepky jsou oboustranně lepicí papírové čtverečky vhodné pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Slouží k uchycení fotky na libovolný rovný povrch. Podlepky jsou na papírovém pásku, který si vytahujete z krabičky dle potřeby. Jedno balení obsahuje 1000 ks podlepek.

Momentálně nedostupné