Tradag Fotorámeček Avignon zelený
120 Kč

Plastový rámeček formátu A4 – 21×29,7 cm zelené barvy s lesklým povrchem lišty. Rám o rozměru 21×29,7 – A4 je vhodný pro fotografie, osvědčení, dokumenty, diplomy nebo registrace a podobně. Lze zavěsit na šířku i výšku.

ZEP Fotorámeček krabička růžová
75 Kč

Krabička jejíž víčko tvoří fotorámeček růžové barvy ve tvaru srdíčka pro uchování drobných předmětů. Do srdíčka si vystřihněte z fotografie 6×6 cm obrázek dětí. Krabička je vyložena sametem. Krásný dárek pro Vaše nejbližší.

Tradag Fotorámeček Jack II zlatý
99 Kč

Kovový fotorámeček pro formát fotografií max. 13×18 cm. Fotka je upevněna silnými magnety na kovovou část rámečku, která je nastříkána zlatým metalickým lakem. Součástí balení jsou 4 kusy magnetů.

ZEP Fotorámeček galerie růžová
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Růžový fotorámeček galerie pro kluky na 6 fotografií formátu 10×15 cm. Rámeček ve vyroben z probarveného plastu.

Tradag Rámeček Anet černý 40x60
299 Kč

Rámeček Anet v černé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku 40×60 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Rámeček Anet bílý 21x29,7 - A4
119 Kč

Rámeček Anet v bílé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 21×29,7 centimetru. Hodí se proto na všechny dokumenty formátu A4. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a výplň je sklo.

Tradag Fotorámeček Tosca 50x70 natur
479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěný fotorámeček Tosca formátu 50×70 cm je vyroben z kvalitní přírodní dřevěné lišty. Řez profilem lišty je zobrazen ve fotogalerii. Jako výplň rámu je v tomto případě zvolena akrylová deska, plexisklo. Fotorám je vhodný do interiérů pro vaše rodinné fotografie, grafiku nebo oblíbené plakáty.

Tradag Fotorámeček 50x70 bílý plexi
420 Kč

Bílý plastový rám s plexisklem ve velikosti 50×70 cm pro vaše fotografie nebo obrázky. Rám je lehký a dá se s ním snadno manipulovat. Plexi deska je pružná a proto nehrozí nebezpečí rozbití jako u skla. Rámeček můžeme použít do dětských pokojů nebo veřejných prostor, kde by bylo sklo nebezpečné.

Tradag Rámeček Anet natur 21x29,7 - A4
119 Kč

Rámeček Anet v barvě přírodního dřeva pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 21×29,7 centimetru. Hodí se proto na všechny dokumenty formátu A4. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF potaženého fólií a výplň je sklo.

Tradag Fotorámeček 60x80 černý plexi
549 Kč

Černý plastový rám s plexisklem ve velikosti 60×80 cm pro fotografie nebo obrázky. Rám je lehký a dá se snadno převážet. Plexi deska je pružná, a proto nehrozí nebezpečí při rozbití jako u skla. Rámeček můžeme použít do veřejných prostor, kde by bylo sklo nebezpečné.

Tradag Rámeček Anet černý 40x50
259 Kč

Rámeček Anet v černé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku 40×50 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Fotorámeček Tosca 50x70 tmavý
479 Kč

Dřevěný fotorámeček Tosca formátu 50×70 cm je vyroben z obdélníkové dřevěné lišty v tmavě hnědé barvě. Jako výplň rámu je v tomto případě zvolena akrylová deska, plexisklo, které zaručuje bezpečnou manipulaci při vkládání obrázků. Fotorám je vhodný do interiérů pro fotografie, grafiku nebo plakáty…

Tradag Rámeček Anet natur 70x100
599 Kč

Rámeček Anet v barvě přírodního dřeva pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 70×100 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Euroklip plexi 30x40
129 Kč

Formát euroklipu 30×40 cm s akrylovou deskou, vhodný pro fotografie nebo obrázky vašich dětí. Plastová deska je bezpečnější než sklo a proto při jejím rozbití nehrozí pořezání.Vhodný do dětských pokojů, mateřských školek a škol.

Tradag Rámeček Anet bílý 13x18
69 Kč

Rámeček Anet v bílé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku 13×18 centimetru. Místo běžného tisku je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a výplň je sklo. Zadní strana má závěs pro pověšení a stojánek pro postavení.

Tradag Rámeček na LP Basic dřevěný černý
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jednoduchý a elegantní černý rám Basic pro milovníky starých i nových LP desek. Vyzdobte si byt obaly svých nejvíce oblíbených desek. Kvalitní, dřevěná lišta široká 15 mm a hluboká 30 mm dovoluje vložený obal desky libovolně měnit. Dřevo je nalakováno silnou vrstvou kvalitního bílého laku.

Tradag Rámeček Anet bílý 40x60
299 Kč

Rámeček Anet v bílé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 40×60 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z potaženého MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Rámeček Anet natur 13x18
69 Kč

Rámeček Anet v barvě přírodního dřeva pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 13×18 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF potaženého fólií a výplň je sklo.

Tradag Rámeček Anet bílý 60x80
499 Kč

Rámeček Anet v bílé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 60×80 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z potaženého MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Fotorámeček Tosca 40x60 natur
420 Kč

Dřevěný fotorámeček Tosca formátu 40×60 cm je vyroben z kvalitní dřevěné lišty obdélníkového profilu v přírodní barvě. Jako výplň rámu je v tomto případě zvolena akrylová deska, plexisklo. Dřevěný fotorám je vhodný do interiérů pro fotografie, grafiku nebo plakáty.

Tradag Euroklip 21x29,7-A4

Tradag Euroklip 21x29,7-A4

Hodnocení: 4,3
49 Kč

Euroklip formátu 21×29,7 cm – A4 je rychlé řešení, pokud chcete levně ihned zarámovat a pověsit vaše fotkyna výšku nebo šířku.

Tradag Rámeček Anet bílý 40x50
259 Kč

Rámeček Anet v bílé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 40×50 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z potaženého MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Fotorámeček Tosca 50x50 bílý
430 Kč

Rámeček Tosca s úzkou, hlubokou, dřevěnou lištou bílé barvy a viditelnou strukturou dřeva. Jednoduchý a moderní typ rámu, který bude dobře vypadat v každém interiéru. Čtvercový formát pro fotografie či grafiku velikosti 50×50 centimetrů. Rám pověsíte na stěnu za otvor ve sponě.

Tradag Rámeček Anet natur 60x80
499 Kč

Rámeček Anet v barvě přírodního dřeva pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 60×80 centimetru. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a místo skla má akrylátovou fólii.

Tradag Fotorámeček Tosca 40x40 tmavý
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rámeček Tosca s úzkou ale hlubokou dřevěnou lištou tmavě hnědé barvy a viditelnou strukturou dřeva a akrylovou fólií místo skla. Jednoduchý a moderní typ rámu, který bude dobře vypadat v každém interiéru. Čtvercový formát pro fotografie či grafiku velikosti 40×40 centimetrů.

Tradag Rámeček Anet černý 13x18
69 Kč

Rámeček Anet v černé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku 13×18 centimetru. Místo běžného tisku je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a výplň je sklo. Zadní strana má závěs pro pověšení a stojánek pro postavení.

Tradag Fotorámeček 70x100 zlatý plexi
649 Kč

Zlatý plastový rám s plexisklem ve velikosti 70×100 cm pro fotografie, obrázky nebo plakáty. Rám je lehký, plexi deska je pružná, a proto nehrozí nebezpečí při rozbití jako u skla. Rámeček můžeme použít také do dětských pokojů nebo veřejných prostor, kde by bylo sklo nebezpečné.

Tradag Rámeček na LP černý
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rámeček na rámování LP desek s obalem. Černá plastová lišta. Rozměr otvoru pro desku je 32×32 cm. Rám je určen na vaše oblíbené desky, kterými si můžete ozdobit interiér. Desky můžete kdykoliv měnit podle toho jak je máte zrovna rádi.

Tradag Euroklip 10x15

Tradag Euroklip 10x15

Hodnocení: 5
20 Kč

Euroklip 10×15 cm je rychlé řešení, pokud chcete levně ihned zarámovat a pověsit vaše fotky na výšku nebo šířku. Rozměr 10×15 je nejrozšířenějším formátem fotografií a pohlednic. Sklo euroklipu má bezpečně zabroušené hrany a k zadní desce je připevněné kovovými sponami.

Tradag Fotorámeček Asie 10x15 natur
59 Kč

Fotorámeček Asie je zhotoven z masivní dřevěné lišty na formát fotografií 10×15 cm. Rámeček je lakovaný bezbarvým matným lakem. Na zadní stěně je výklopný stojánek.

ZEP Fotorámeček Vintage 10x15 šedý
159 Kč

Dřevěný fotorámeček formátu 10×15 cm lakovaný matným šedým lakem s výrazně frézovanou lištou. Patinovaný povrch rámečku nás přesouvá do minulého století. Na zadní straně je stojánek na postavení na poličku nebo komodu. Pro zavěšení na stěnu ne připraveno závěsné očko.

Tradag Fotorámeček Tosca 40x50 černý
385 Kč

Rámeček Tosca s úzkou, hlubokou, dřevěnou lištou černé barvy a viditelnou strukturou dřeva. Jednoduchý a moderní typ rámu, který bude dobře vypadat v každém interiéru. Pro formát pro fotografie či grafiku velikosti 40×50 centimetrů. Rám pověsíte na stěnu za otvor ve sponě.

Tradag Fotorámeček 40x50 bílý plexi
299 Kč

Bílý rám z lesklého plastu v rozměru 40×50 centimetrů pro vaše oblíbené obrázky nebo fotografie. Protože má místo skla pružné plexisklo, je vhodný do dětských pokojů, škol nebo družin. Při rozbití nehrozí pořezání jako u skleněných rámečků.

ZEP Fotorámeček dřevo A4 - 21x29,7 černý
132 Kč

Černý fotorámeček s hrubou strukturou dřeva formátu A4 – 21×29,7 cm, formát pro rozměr kancelářského papíru. Rámeček je určem pro diplomy, certifikáty nebo vaše osobní fotografie. Na zadní straně jsou očka na zavěšení na výšku i na šířku.

Tradag Fotorámeček Nabucco 29,7x42 - A3 natur
340 Kč

Dřevěný fotorámeček Nabucco formátu 29,7×42 cm – A3 je vyroben z kvalitní dřevěné lišty v přírodní barvě. Jako výplň rámu pro krytí obrázku je použito lesklé sklo. Fotorám je vhodný do interiérů pro fotografie, grafiku nebo plakáty.

Tradag Rámeček Basic bílý 21x29,7 - A4
122 Kč

Jednoduchý rámeček s hladkou bílou lištou v severském stylu. Vhodný pro rozměr 21×29,7centimetru – A4 což je nejpoužívanější formát papíru. Do rámečku také můžete vložit menší fotografii a doplnit jej paspartou.

Tradag Fotorámeček 70x100 bílý plexi
649 Kč

Bílý plastový rám s plexisklem ve velikosti 70×100 cm pro vaše fotografie, obrázky nebo plakáty. Rám je lehký a dá se snadno převážet. Plexi deska je pružná, a proto nehrozí nebezpečí při rozbití jako u skla.

Innova Editions Fotorámeček Galerie Madeira velký
1 289 Kč

Velká Galerie Madeira je vyrobena z MDF s patinovaným lakem v několika barvách . Rámečky pro 8 fotografií jsou různých formátů, barev a profilů lišt. Centrální rámeček je velký ovál. Fotografie v galerii vám připomenou významné body vašeho života, krásnou dovolenou nebo partu dobrých přátel.

Tradag Rámeček Lipsko bílý 21x29,7 - A4
120 Kč

Mohutný rámeček Lipsko zlaceným proužkem a v bílé barvě pro milovníky klasického vzhledu. Rám o rozměru 21×29,7 – A4 je vhodný pro fotografie, osvědčení, dokumenty, diplomy, registrace a podobně. Lze zavěsit na šířku i výšku. Plastová lišta rámečku je 2,3 cm široká a 1,9 cm hluboká.

Tradag Fotorámeček 50x70 stříbrný plexi
420 Kč

Plastový rám stříbrné matné barvy s plexisklem ve velikosti 50×70 cm. výborně se hodí pro černobílé i barevné fotografie nebo pro reklamní plakáty. Rám je lehký a dá se snadno převážet. Plexi deska je pružná, a proto nehrozí nebezpečí rozbití jako u skla.

Tradag Fotorámeček 21x29,7-A4 bílý
119 Kč

Bílý plastový fotorámeček o rozměru 21×29,7 cm je přesný formát kancelářského papíru A4 se sklem pro fotografie, diplomy nebo různá osvědčení. Je to univerzální fotorámeček pro využití v interiérech. Fotorámeček má na zadní stěně spony, kterými se zavěsí na stěnu na šířku nebo výšku.

Tradag Rámeček Anet černý 21x29,7 - A4
119 Kč

Rámeček Anet v černé barvě pro fotku, obrázek nebo grafiku velikosti 21×29,7 centimetru. Hodí se proto na všechny dokumenty formátu A4. Místo běžného papíru je v rámečku ilustrace, kterou si můžete vylepšit váš domov. Lišta rámečku je vyrobena z MDF a výplň je sklo.

Tradag Fotorámeček 40x50 stříbrný plexi
299 Kč

Stříbrný rám o rozměru 40×50 cm z plastu potaženém fólií stříbrné matné barvy může vypadat i jako kovový. Místo skla má plexisklo, a proto může zdobit téměř veškerý interiér. Vzhledem k pružnosti plexiskla nehrozí při rozbití takové nebezpečí jako u skla.

Tradag Euroklip plexi 40x60
269 Kč

Euroklip 40×60 cm s plastovou deskou známou jako plexi, vhodný pro fotografie nebo obrázky vašich dětí. Plexi deska je pružná a proto nehrozí při manipulaci její rozbití nebo pořezání.Vhodný do dětských pokojů, mateřských školek a škol.

ZEP Fotorámeček Suomi hnědý 20x30
229 Kč

Rámeček Suomi s imitací přírodního dřeva v hnědém rustikálním severském stylu. Určeno pro fotky rozměru 20×30 centimetru. Plastová lišta rámečku je 2 centimetry široká a 1,8 centimetru hluboká. Na zadní straně je nožka k postavení a háček pro zavěšení na stěnu.

Tradag Fotorámeček Polaris 9x13 natur hladký
45 Kč

Dřevěný fotorámeček na fotografie formátu 9×13 cm přírodní barvy. Rámeček je hladký bez vroubků, lakován matným průhledným lakem. Na zadní stěně je výklopný stojánek.

Tradag Fotorámeček Nabucco 50x50 natur
510 Kč

Dřevěný čtvercový fotorámeček Nabucco formátu 50×50 cm je vyroben z kvalitní dřevěné lišty s mírným zkosením v přírodní barvě. Řez profilem vidíte ve fotogalerii. Jako výplň rámu je v tomto případě zvolena akrylová deska, plexisklo.

Tradag Fotorámeček 21x29,7-A4 černý
119 Kč

Černý plastový fotorámeček o rozměru 21×29,7 cm se sklem má rozměr kancelářského papíru. Můžete v něm prezentovat fotografie, důležité diplomy, osvědčení. Černá barva zvýrazní černobílé fotografie. Tento univerzální fotorámeček je vhodný pro všechny interiéry.