479 Kč 329 Kč

Dildo Prostate Locator silikon Dildo Prostate Locator  je speciálně tvarovaný silikonový dráždící kolík  pro muže s kroužkem na konci pro pohodlné vedení a držení. Prostate Locator je tvarovaný, pro maximální stimulací prostaty.

1 459 Kč 999 Kč

Amazing Pleasure Sex Toy KitDesetidílná sada pro smyslné erotické hrátky. Výběr nejoblíbenějších erotických pomůcek, které znásobí Vaši zvědavost a touhu.S touto startovací sadou okořeníte Vaše společné chvilky.

1 700 Kč 899 Kč

Vibrátor Gaya G-Spot Gaya G-Spot je vibrátor, který je svým tvarem dokonale zakřiven pro maximální stimulaci G-bodu. Je vyroben z prvotřídního silikonu, materiálu bezpečného pro lidskou pokožku. Broušený silikon je velmi příjemný na dotek.

3 599 Kč 2 189 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

VIVE Enora Black Masážní hlaviceVIVE Enora je úžasná oboustranná masážní hlavice. A proč oboustranná? Zvládne jak masáž unaveného těla tak poslouží jako velice nenápadný, ale účinný vibrátor.

3 495 Kč 2 995 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Fun Factory Sundaze Pistachio pulzátor Novinka od značky Fun Factory SUNDAZE Vás ohromí svými pulzujícími vibracemi, které přinášejí neuvěřitelné, hluboké orgasmy. Sundaze disponuje pohyby podobné přirážení – pulzováním a vibracemi.

3 790 Kč 2 899 Kč
+ doprava zdarma

Elektro stimulace Mystim Tension zdroj Zdroj Mystim Tension Lover je základem pro elektrostimulaci při elektrosexu. Sada zdroje proudu a plochých elektrod pro základní elektrostimulaci svalů a sliznic celého těla.

3 600 Kč 1 995 Kč
+ doprava zdarma

Lelo SONA CRUISE black stimulátor klitorisu Lelo Sona Cruise je určena pro vnější stimulaci klitorisu pomocí sonických vln, které kromě vnější části klitorisu stimulují i jeho vnitřní část.

5 590 Kč 3 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

DOXY Die Cast 3R Wand Massager Nejnovější a nejoblíbenější produkt značky Doxy! Tato dobíjecí vibrační masážní hlavice vám dává možnost užívat si sílu Doxy novým způsobem.

659 Kč 499 Kč

Vibrátor Classic Large nudeMohutný silikonový vibrátor Classic Large je tvarován jako běžný penis s žaludem a předkožkou. Po celém povrchu vibrátoru je jemné žilkování pro neomezené intimní potěšení.

1 590 Kč 999 Kč

Real Feel Deluxe 5 Flesh vibrátor Real Feel Deluxe je realistický vibrátor s přísavkou v tělové barvě. Na výrobu této nové řady vibrátorů byl použit bezpečný materiál pro tělo TPR Fanta Flesh. Materiál, který snášejí i velmi citlivé sliznice.

5 999 Kč 3 790 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

DOXY Die Cast Wand Massager Luxusní, velmi výkonná vibrační masážní hlavice, speciální edice v provedení slitiny hliníku / titanu.Stejný skvělý zážitek jako s originální Doxy Wand Massager, díky použitému materiálu hliník/titan je ale těžší.

-20%
4 490 Kč 3 590 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Fun Factory Bi Stronic Fusion fialová Bi Stronic Fusion od německé značky Fun Factory je unikátní vibrátor, který pulzuje dopředu a dozadu a napodobuje pohyb a přirážení partnerů při milování.

1 790 Kč 1 650 Kč
+ doprava zdarma

Duke blue Click ‚n‘ Charge -  Fun Factory vibrátor pro muže Duke od Fun Factory, německého výrobce erotických hraček, je letošní novinkou mezi vibrátory pro muže a jejich  prostatu, je vévoda mezi stimulátory! Znalec pánského análního potěšení! Záži.

4 490 Kč 3 190 Kč
+ doprava zdarma

Vibrátor – Pulzátor Stronic SURF black Místo všem již dobře známým vibracím tento nový vibrátor Stronic SURF pulsuje dopředu a dozadu, dochází tedy k věrnému napodobení pohybů při skutečném milování. Tyto pohyby jsou vnímány zcela jako přirozené.

3 495 Kč 2 995 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Fun Factory Sundaze Fuchsia Pink pulzátor Novinka od značky Fun Factory SUNDAZE Vás ohromí svými pulzujícími vibracemi, které přinášejí neuvěřitelné, hluboké orgasmy. Sundaze disponuje pohyby podobné přirážení – pulzováním a vibracemi.

3 640 Kč 2 990 Kč
+ doprava zdarma

Fun Factory Cobra Libre II černá Cobra Libre II je pánský masturbátor netradičního tvaru a velkého výkonu. Stimulátor se skládá ze silikonového návleku ve tvaru otevřených úst, který jemně obepne váš penis a z plastové ovládací části.

3 590 Kč 2 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Mae B Pulse Two black pulzační vibrátor Prémiový vibrátor Pulse Two od Mae B je tou nejluxusnější volbou, která vaše nejcitlivější body vtáhne do ryze příjemného potěšení.Vibrátor disponuje jedinečnou magnetickou indukční technologií.