1 459 Kč 999 Kč

Amazing Pleasure Sex Toy KitDesetidílná sada pro smyslné erotické hrátky. Výběr nejoblíbenějších erotických pomůcek, které znásobí Vaši zvědavost a touhu.S touto startovací sadou okořeníte Vaše společné chvilky.

-20%
3 990 Kč 3 190 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Fun Factory Stronic Drei ostružinováStronic Drei od Fun Factory v novém tvaru, s proměnlivým průměrem, zahnutou špičkou a extra dráždícími výstupky. Tento tvar je navržen pro ještě intenzivnější masáž uvnitř vagíny, G-bodu a klitorisu.

4 490 Kč 3 590 Kč
+ doprava zdarma

Fun Factory Bi Stronic Fusion růžová Bi Stronic Fusion od německé značky Fun Factory je unikátní vibrátor, který pulzuje dopředu a dozadu a napodobuje pohyb a přirážení partnerů při milování.

4 490 Kč 3 590 Kč
+ doprava zdarma

Fun Factory Bi Stronic Fusion fialová Bi Stronic Fusion od německé značky Fun Factory je unikátní vibrátor, který pulzuje dopředu a dozadu a napodobuje pohyb a přirážení partnerů při milování.

1 899 Kč 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vibrátor LUZ Luminate purpleRozzářete svůj milostný život s hračkami LUZ od TOYJOY! Tato unikátní luxusní kolekce erotických pomůcek pro ženy a páry zažehne vaše nejhlubší touhy díky silným vibracím a jemnému povrchu z prémiového silikonu.

1 700 Kč 899 Kč

Vibrátor Gaya G-Spot Gaya G-Spot je vibrátor, který je svým tvarem dokonale zakřiven pro maximální stimulaci G-bodu. Je vyroben z prvotřídního silikonu, materiálu bezpečného pro lidskou pokožku. Broušený silikon je velmi příjemný na dokek.

5 999 Kč 3 790 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

DOXY Die Cast Wand Massager Luxusní, velmi výkonná vibrační masážní hlavice, speciální edice v provedení slitiny hliníku / titanu.Stejný skvělý zážitek jako s originální Doxy Wand Massager, díky použitému materiálu hliník/titan je ale těžší.

2 059 Kč 1 299 Kč

Novinka

King Cock 10" Vibrating Cock with Balls brown Nová vibrační dilda King Cock jsou těmi nejrealističtějšími vibrační penisy Made in USA na trhu vůbec! Každý kus byl ručně tvarovaný s pečlivou pozorností ke každému detailu a nabízí tak dokonale realist.

4 490 Kč 3 190 Kč
+ doprava zdarma

Vibrátor – Pulzátor Stronic SURF red Místo všem již dobře známým vibracím tento nový vibrátor Stronic SURF pulsuje dopředu a dozadu, dochází tedy k věrnému napodobení pohybů při skutečném milování. Tyto pohyby jsou vnímány zcela jako přirozené.

-47%
2 650 Kč 1 399 Kč

Akce

Masážní hlavice Palm Power Jenga akuPalm Power Jenga je velmi výkonná akumulátorová (dobíjecí) masážní hlavice. Univerzální masážní pomůcka jak pro revitalizaci Vašich unavených svalů, tak pro stimulaci erotogenních zón.

3 790 Kč 2 799 Kč
+ doprava zdarma

Elektro stimulace Mystim Tension zdroj Zdroj Mystim Tension Lover je základem pro elektrostimulaci při elektrosexu. Sada zdroje proudu a plochých elektrod pro základní elektrostimulaci svalů a sliznic celého těla.

3 199 Kč 2 289 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

DOXY Wand Massager Velmi výkonná vibrační masážní hlavice, napájená ze sítě, vyrobena v Británii.Od svého uvedení na trh v roce 2013 se stala jednou z nejoblíbenějších a nejžádanějších vibračních masážních hlavic vůbec.

-44%
3 600 Kč 1 995 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Lelo SONA CRUISE pink stimulátor klitorisu Lelo Sona Cruise je určena pro vnější stimulaci klitorisu pomocí sonických vln, které kromě vnější části klitorisu stimulují i jeho vnitřní část.

1 459 Kč 949 Kč

Magic Massager masážní hlaviceMagic Massager je masážní hlavice, univerzální masážní pomůcka jak pro revitalizaci Vašich unavených svalů, tak pro stimulaci intimních míst. Je speciálně navržena pro ženy, které nemohou dosáhnout orgasmu.

1 299 Kč 899 Kč

Real Feel Deluxe 4 Flesh vibrátor Real Feel Deluxe je realistický vibrátor s přísavkou v tělové barvě. Na výrobu této nové řady vibrátorů byl použit bezpečný materiál pro tělo TPR Fanta Flesh. Materiál, který snášejí i velmi citlivé sliznice.

1 650 Kč
+ doprava zdarma

Duke blue Click ‚n‘ Charge -  Fun Factory vibrátor pro muže Duke od Fun Factory, německého výrobce erotických hraček, je letošní novinkou mezi vibrátory pro muže a jejich  prostatu, je vévoda mezi stimulátory! Znalec pánského análního potěšení! Záži.

569 Kč 399 Kč

Novinka

Rocks-Off RO-90mm Summer Of LoveMini vibrátor RO-90mm Summer Of Love je stylový, lehký, vodotěsný a velice tichý mini vibrátor se silným motorkem od britské firmy Rocks-Off. Svým tvarem je vhodný jak pro vaginální, tak i pro anální stimulaci.

529 Kč 289 Kč

Hiden Desire Bondage Rope 10 m black Vysoce kvalitní bondážní lano z kolekce Hiden Desire, ideální pro dobrodružné BDSM hry. Lano je vyrobeno z prvotřídní měkké bavlny, zabraňuje tak odřeninám a nabízí bezpečnou a pohodlnou formu intimní zábavy.