Hartmann Veroval compact digitální tlakoměr
1 169 Kč 999 Kč

Digitální plně automatický tlakoměr Veroval® Compact pro měření krevního tlaku a tepové frekvence na paži. Upozorní i na poruchy srdečního rytmu. Paměť pro ukládání výsledků měření pro dva uživatele. Velký přehledný displej a jednoduché intuitivní ovládání. Univerzální manžeta 22 – 42 cm.

SENCOR Digitální tlakoměr SBP 690
539 Kč

Digitální tlakoměr SBP 690 je určen pro měření systolického a diastolického tlaku a srdečního pulzu na paži.

Pulzní oxymetr YK-81C OLED černý
899 Kč

Novinka

Pulzní oxymetry DEPAN M130 a DEPAN YK-81C jsou aktuální novinkou na trhu.  Díky nízké váze a kompaktním rozměrům obou výrobků můžete mít takový oxymetr stále u sebe – přístroj i s bateriemi váží asi 50 gramů.

Akuna Alveo 950 ml

Akuna Alveo 950 ml

Hodnocení: 4
1 179 Kč 1 089 Kč

Alveo je harmonizační bylinné tonikum. Jedná se o směs 26 extraktů z rostlin pocházejících z různých částí naší planety a všeobecně známých svými blahodárnými účinky na lidský organismus.

Beurer Testovací proužky 464.14
645 Kč

Testovací proužky 464. 14 jsou vhodné k měření hladiny cukru v krvi s glukoměrem Beurer GL 44/GL 50.

Pulzní oxymetr YK-81C OLED bílý
899 Kč

Novinka

Pulzní oxymetry DEPAN M130 a DEPAN YK-81C jsou aktuální novinkou na trhu.  Díky nízké váze a kompaktním rozměrům obou výrobků můžete mít takový oxymetr stále u sebe – přístroj i s bateriemi váží asi 50 gramů.

Collalloc - 100% bioaktivní mořský kolagen
599 Kč

Collalloc je 100% bioaktivní mořský kolagen pro Váš zdravý životní styl: Díky jeho vlastnostem s ním Vaše tělo zachází skoro stejně, jako by si ho vyrobilo samo, a použije jej přesně tam, kde je třeba. .

Hartmann Veroval digitální Tlakoměr s EKG-27%
4 399 Kč 3 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální tlakoměr s EKG měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci. Kdykoliv a kdekoliv během 30 sekund, pomůže s odhalením fibrilací srdečních síní, které zaznamená a uloží do paměti. Paměť pro 2 uživatele.

Alavis MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g
1 129 Kč

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný s aroma a se sladidlem z rostliny stévie je prémiový produkt pro klouby. Obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek – glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM Lignisul® a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje.

SENCOR Alkoholtester SCA BA50FC
1 299 Kč

Alkoholtester SCA BA50FC je profesionální tester, který zjišťuje přesnou hodnotu alkoholu v krvi z dechu během pár sekund.

ABFARMIS pulsní oxymetr

ABFARMIS pulsní oxymetr

Hodnocení: 4
399 Kč

Novinka

Prstový lékařský pulzní oxymetr určený k měření SpO2 a PR u dospělých i dětí od 4 let (tloušťka prstu nejméně 1 cm). Pulzní oxymetr se vyznačuje snadno čitelným OLED displejem s různými úrovněmi jasu, pletysmografickou prezentací vln a solidním zpracováním.

Penoxal 50 mg 120 kapslí
2 160 Kč

Penoxal má 100% přírodní složení obohacené o vitamín C a beta glukan, které přispívá k nomální funkci imunitního systému.

Aniball světle růžový - Pro snazší porod
1 390 Kč

Aniball je nejprodávanější pomůcka pro snazší porod. Výrazně snižuje riziko nástřihu a natržení hráze, usnadňuje porod a pomáhá při poporodní regeneraci těla.

iHealth FIT HS2S Chytrá osobní váha
1 399 Kč

Chytrá osobní váha, nebo chcete-li tělesný analyzátor, měří spolu s hmotností 9 významných tělesných ukazatelů:

Tělesná hmotnost Podíl vody v těle Poměr kostní hmoty Poměr svalové hmoty Poměr tělesného tuku Poměr netukové tkáně Útrobní (viscerální) tuk BMI – body mass index DCI – doporuče

V-net Alkoholtester DA 8500
4 146 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Alkoholtester DA 8500 je profesionální  alkoholtester, který měří s přesnotí +/- 5%.

IVY Bears vlasové vitamíny pro ženy 60 ks
445 Kč

IvyBears – vlasové vitamíny pro ženy jsou vlasové vitamínové bonbóny s jednoduchým užíváním a speciálně vyvinuty, aby vylepšovaly všechny typy vlasů žen.   Začněte s novou denní péčí sladkých, chutných, gumových a ovocných medvídků.

Esperanza Pulzní oxymetr
690 Kč 590 Kč

Akce

Pulzní oxymetr Esperanza vám umožní rychle, snadno a bezbolestně zkontrolovat vaše zdraví kdekoli a kdykoli budete chtít.  Stačí si ho přiložit na prst a do 3 sekund si přečíst výsledky, jako je srdeční frekvence a hladina kyslíku v krvi.

Beurer Inhalátor IH 55

Beurer Inhalátor IH 55

Hodnocení: 4
2 999 Kč

Inhalátor IH 55 je rozprašovač s membránou Mesh pro léčbu horních a dolních dýchacích cest.

Renovality Betaglukan 90% MAXIMAL s Vitamínem C 90 tobolek
419 Kč

Doplněk stravy obsahující (v jedné tobolce) 400 mg betaglukanů, vitamínu C přírodního původu a Resveratrolu. Extra silný betaglukan s mimořádně vysokou čistotou 90%, obohacený vitamínem C přírodního původu, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

MiraTes Test na zjištění krevní skupiny 1 ks
399 Kč

Test na zjištění krevní skupiny je sada domácího testu k určení vašeho krevního typu v systémech ABO a Rh. Je určen pouze pro diagnostiku in vitro. Tato technika zjištění krevní skupiny je již používána po celém světě.

KetoDiet 4 týdenní balíček INTENSE 1. krok (140 porcí)
5 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Balíček MEDIUM 1. krok bude v začátcích redukce vaším nejlepším parťákem. Ve stylovém kufříku KetoDiet vám dorazí celkem 140 porcí nejoblíbenějších  proteinových jídel, které budete na celé období prvního kroku potřebovat.

Pharma Activ AloeVeraLife 1000 ml 2+1
499 Kč 449 Kč

AloeVeraLife 1000 ml 2+1 aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem, jejichž obsah v základní surovině je dodavatelem zaručen dokladem analýzy a pohybuje se nad 9%.

GreenSwan GS Mamavit Prefolin + DHA 30 tbl. + 30 kapslí
359 Kč

Doplněk stravy GS Mamavit Prefolin®+DHA a EPA je kompletní a vyvážená kombinace vitamínů a minerálů s vysokým obsahem kyseliny listové, hořčíku a esenciálních mastných kyselin DHA a EPA, která je vhodná při plánování těhotenství, těhotenství a kojení.

Erectan Exclusive intim gel 50 ml
499 Kč

Erectan® Exclusive intim gel je revolucí na trhu přípravků pro dokonalou stimulaci a podporu erekce. Okamžitě po svém uvedení se zařadil mezi nejlepší lubrikační gely na vodní bázi na trhu. Obsahuje stimulující látky pro lepší prokrvení pohlavních orgánů.

Vetrisol Happy Pills 75 tbl.
325 Kč

Potravinový doplněk Happy Pills byl přímo vyvinut ke zlepšení nálady a navození pocitu uvolnění.

Australian Remedy Ginkgo 2500 mg 100 kapslí
870 Kč

Příznivé účinky Ginkgo biloby jsou známy po staletí a prověřeny miliony uživatelů na celém světě. Produkt Ginkgo 2500 mg obsahuje nejvyšší možnou koncentraci Ginkgo biloby v jedné kapsli.

Martinková Eva Nahřívací polštářek bederní - dámský
249 Kč

Bederní nahřívací polštářek se snímatelným pratelným potahem ze 100% bavlny je vyplněn pšenicí a doplněn špetkou levandule. Díky pšenici vydrží po nahřátí dlouho, levandule pak vše krásně provoní. .

Natural Medicaments Reishi Premium 90 kapslí
499 Kč

Houba Reishi – Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum), označovaná také jako „chytrá houba“ nebo „božská houba nesmrtelnosti“, patří mezi nejstarší přírodní byliny tradiční čínské medicíny, kde se používala již před 4 tisíci lety.

KetoDiet 3 týdenní balíček MEDIUM 1. krok (105 porcí)
4 790 Kč

Balíček MEDIUM 1. krok bude v začátcích redukce vaším nejlepším parťákem. Ve stylovém kufříku KetoDiet vám dorazí celkem 105 porcí nejoblíbenějších  proteinových jídel, které budete na celé období prvního kroku potřebovat.