WALACHIA, s.r.o.

Walachia TRUHLY

Walachia TRUHLY

249 Kč

Do těchto slepovacích truhel schováte cokoliv, co si žádá tajnou skrýš. Slepte si malou truhlu a tu pak jednoduše schovejte do větší dřevěné truhly.

Walachia HOLUBNÍK

Walachia HOLUBNÍK

159 Kč

Vrkuuu, vrkuuu, to sice z dřevěného slepovacího holubníku neuslyšíte, ale zase si při jeho slepování užijete spoustu kreativní zábavy.

Walachia RUSKÉ KUŽELKY
2x

Walachia RUSKÉ KUŽELKY

219 Kč

Postavte kuželky, pečlivě zamiřte koulí, pusťte – a je to! Až si ruské kuželky slepíte, můžete pořádat kuželkové turnaje s celou rodinou i přáteli.

Walachia STUDNA

Walachia STUDNA

249 Kč

Propracovaná dřevěná studna s vědrem a stříškou je skvělým doplňkem k ostatním dřevěným slepovacím stavebnicím z naší série CREATIVE KIT.

Walachia BLUDIŠTĚ

Walachia BLUDIŠTĚ

189 Kč

Slepte si vlastní dřevěné bludiště, položte kuličku na jeho začátek – tři, dva, jedna, start! A těm nejrychlejším nechť patří stupně vítězů.

Walachia HŘIŠTĚ
1x

Walachia HŘIŠTĚ

399 Kč

Vzpomínáte na dny strávené na dětském hřišti s kolotočem a houpačkami, které bylo za každou bytovkou? Slepte si ho v mini dřevěném provedení.

Walachia KADIBUDKA
3x

Walachia KADIBUDKA

229 Kč

Na zahradě každé staré chalupy nemohla chybět kadibudka s typickým srdíčkem na dveřích. Zkuste si jednu takovou ve zmenšené verzi slepit i vy.

Walachia KANCELÁŘ

Walachia KANCELÁŘ

189 Kč

Vlastnoručně slepený dřevěný stojánek na tužky i na bloček papírků na poznámky se bude skvěle vyjímat na každém pracovní stole doma i v kanceláři.

Walachia NÁBYTEK

Walachia NÁBYTEK

299 Kč

Sestavte si svůj pokoj v miniaturním provedení. S dřevěnou slepovací stavebnicí si můžete vytvořit křeslo, židle, stůl nebo i dětskou postýlku.