10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Weos corp

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Derrson Disney Dřevěné puzzle 3v1 iMex Toys Conqueror 4x4 2800mAh 1:18 RTR crawler červený 100 minut jízdy
Derrson Disney Dřevěné puzzle 3v1

Set 3 originálních puzzlí pro nejmenší. Rozvíjejte jemnou motoriku hrou. Bezpečné i pro ty nejmenší. Rozměr jedné desky 22 × 22 cm.

můžete mít 27.5.

iMex Toys Aktivní chodítko 2v1 iMex Toys Conqueror 4x4 2800mAh 1:18 RTR crawler červený 100 minut jízdy
iMex Toys Aktivní chodítko 2v1

Dětské hrající edukační chodítko ve veselých barvách se čtyřmi kolečky. Chodítko má telefon, který můžeme demontovat a podat dítěti. Dále krásnou barevnou knížečku, ve které může dítě převracet stránky, tabuli na kterou může psát a mazat své dílka. Tabuli lze také demontovat.

můžete mít 27.5.

iMex Toys Conqueror 4x4 2800mAh 1:18 RTR crawler červený 100 minut jízdy iMex Toys Conqueror 4x4 2800mAh 1:18 RTR crawler červený 100 minut jízdy
iMex Toys Conqueror 4x4 2800mAh 1:18 RTR crawler červený 100 minut jízdy

CONQUEROR je trialové dálkově ovládáné auto pro závodníky, kteří nehledají rychlost, ale spíš sílu a velkou průjezdnost terénem. Auto s pohonem všech čtyř kol dosahuje rychlosti 10 km/h a valí se na gumových kolech, kterým nic nestojí v cestě.

můžete mít 27.5.

Derrson Disney Dětská dřevěná kuchyňka XL Mickey a Minnie Derrson dřevěná kuchyňka XXL interaktivní růžová s pračkou a ledničkou
Derrson Disney Dětská dřevěná kuchyňka XL Mickey a Minnie

Dětská dřevěná kuchyňka Mickey a Minnie od © Disney pro kluky a holky má atraktivní design včetně spousty jedinečných doplňků, které najdete jen v tomto novém setu. Hrnec s pokličkou Mickey, nádherná solnička, pepřenka a další kuchyňské potřeby ve stylovém designu.

můžete mít 27.5.

Derrson dřevěná kuchyňka XXL interaktivní růžová s pračkou a ledničkou Derrson dřevěná kuchyňka XXL interaktivní růžová s pračkou a ledničkou
Derrson dřevěná kuchyňka XXL interaktivní růžová s pračkou a ledničkou

Krásná růžová kuchyňka od značky DERRSON je skvělá pro holky, které se rády vžívají do různých rolí dospělých, jež se vyskytují v každodenním životě. Tato dřevěná kuchyňka na hraní je v růžové barvě vhodná přímo pro holčičky.

můžete mít 27.5.

iMex Toys Magnetická stavebnice Magnetic Tiles 140ks Derrson dřevěná kuchyňka XXL interaktivní růžová s pračkou a ledničkou
iMex Toys Magnetická stavebnice Magnetic Tiles 140ks

Magnetické kostky jsou vynikající vzdělávací hračkou, rozvíjí dětskou kreativitu, učí trpělivosti a soustředění. V brožuře, která je součástí sady, jsou uvedené ukázky staveb. Zábavná hra s magnety, pomocí kterých vytváříte kreativní tvary a stavby.

můžete mít 27.5.

Derrson XXL dřevěný domeček pro panenky Charlotte iMex Toys Největší autodráha GIGANT se zatáčkami 1420cm + 2 auta
Derrson XXL dřevěný domeček pro panenky Charlotte

Akce! Jedinečný dřevěný domek pro panenky se skládá ze 3 pater, které disponují nábytkem. Domeček je vhodný pro panenky Barbie. Celý dům věrně napodobuje skutečný dům se všemi obytnými prvky.

můžete mít 27.5.

Derrson kuchyňka XL dřevěná bílo-černá 80x81x24cm iMex Toys Největší autodráha GIGANT se zatáčkami 1420cm + 2 auta
Derrson kuchyňka XL dřevěná bílo-černá 80x81x24cm

Dřevěná kuchyňka je nepochybně nejlepší dárek, který můžete dát vašemu dítěti. Děti milují hračky, díky nimž se cítí jako dospělí, dělají své každodenní povinnosti napodobováním chování. Vyrobeno s důrazem na nejmenší detaily.

můžete mít 27.5.

iMex Toys Největší autodráha GIGANT se zatáčkami 1420cm + 2 auta iMex Toys Největší autodráha GIGANT se zatáčkami 1420cm + 2 auta
iMex Toys Největší autodráha GIGANT se zatáčkami 1420cm + 2 auta

Jednotlivé konstrukční prvky vám umožní postavit autodráhu s ostrými zatáčkami, spirály a rovnými sekcemi, vše pro větší přitažlivost a zvýšení zábavy. Autodráha má 2 rychlostní režimy – rychlý / pomalý a počítadlo kol.

můžete mít 27.5.

iMex Toys Dřevěná kuchyňka Champagne Classic iMex Toys Velká modrá garáž s vrtulníkem a hrací podložkou Město
iMex Toys Dřevěná kuchyňka Champagne Classic

AKČNÍ CENA! Interaktivní verze této oblíbené kuchyňky se svítící mikrovlnkou, troubou, interaktivním výrobníkem ledu či vody a bílou varnou deskou se zvuky a světly. Děti rády napodobují dospělé při jejich každodenních činnostech. Vaření k nim bezpochyby patří!

můžete mít 27.5.

Derrson dřevěná dílna pro kluky s nářadím 32ks iMex Toys Velká modrá garáž s vrtulníkem a hrací podložkou Město
Derrson dřevěná dílna pro kluky s nářadím 32ks

Derrson dřevěný ponk pro kluky s nářadím 32ks je vyroben výhradně ze dřeva. Dílna se skládá z dřevěné police, svěráku a stěny s nářadím. Souprava obsahuje vhodné nástroje, jako je pila, kladivo, šroubovák, odměrka a plochý klíč. Sada dále obsahuje 12 šroubů s uzávěry a 3 dřevěné prvky.

můžete mít 27.5.

iMex Toys Velká modrá garáž s vrtulníkem a hrací podložkou Město iMex Toys Velká modrá garáž s vrtulníkem a hrací podložkou Město
iMex Toys Velká modrá garáž s vrtulníkem a hrací podložkou Město

Vícepodlažní garáž má pět pater, na které se autíčka dostanou pomocí výtahu nebo skluzavky. Výtah má blikající světla a je doprovázen zvukovými efekty. Na garáži je přistávací plocha pro vrtulník. V sadě se nachází dvě autíčka, vrtulník, dopravní značky a hrací podložka s ulicemi.

můžete mít 27.5.

Derrson Pískoviště dřevěné s krytem/lavičkami velké předvrtané impregnované 140x140cm Derrson Pískoviště dřevěné s krytem/lavičkami velké předvrtané impregnované 140x140cm
Derrson Pískoviště dřevěné s krytem/lavičkami velké předvrtané impregnované 140x140cm

Pískoviště pro děti skvělé kvality v rozměru 140 × 140 cm, s praktickým krytem/lavičkami a s bohatým příslušenstvím ZDARMA, je ideální místem pro hru vašich dětí na zahradě.

můžete mít 27.5.

iMex Toys Tahač Mercedes Benz Arocs 85cm na dálkové ovládání RTR 1:20 Derrson Pískoviště dřevěné s krytem/lavičkami velké předvrtané impregnované 140x140cm
iMex Toys Tahač Mercedes Benz Arocs 85cm na dálkové ovládání RTR 1:20

Rc model vhodný pro náročné sběratele! Tento do detailu propracovaný, licencovaný RC model tahače s návěsem je přesná zmenšenina značky Mercedes Benz model Arocs. Vyroben v měřítku 1:20 pracuje na frekvenci 2,4 GHz.

můžete mít 27.5.

iMex Toys Montessori Dřevěná učící věž iMex Decor bílá 79 cm Derrson Pískoviště dřevěné s krytem/lavičkami velké předvrtané impregnované 140x140cm
iMex Toys Montessori Dřevěná učící věž iMex Decor bílá 79 cm

Montessori Pomocník v kuchyni

Parametry:
- výška 79 cm, šířka 40 cm, hloubka 40,5 cm
- výškově nastavitelná platforma: 25 cm, 33 cm, 41 cm
- vyrobeno z laminované MDF
- tloušťka 16mm
- bílá barva
- stabilní a bezpečný – do 60 kg
- váha produktu: cca 9kg

Vyrobeno v EU

Montessori Dřevě…

můžete mít 27.5.

iMex Toys RC Obří Transformer STUNT oboustranné terénní auto RTR 1:10 iMex Toys RC Obří Transformer STUNT oboustranné terénní auto RTR 1:10
iMex Toys RC Obří Transformer STUNT oboustranné terénní auto RTR 1:10

MEGA SLEVA s dopravou zdarma – časově omezeno! Oboustranné auto na dálkové ovládání v obřích rozměrech s dvěma režimy jízdy. RC model dodáváme v barvách zelená,  modrá, červená. V případě zájmu o konkrétní barvu, napište požadovanou barvu do poznámky.

můžete mít 27.5.

Derrson Dřevěná kuchyňka XXL Paris růžová s oknem iMex Toys RC Obří Transformer STUNT oboustranné terénní auto RTR 1:10
Derrson Dřevěná kuchyňka XXL Paris růžová s oknem

Tato pečlivě vyrobená dřevěná kuchyňka je pro vaše děti dobrým způsobem, jak se pobavit u vaření a trávit čas prostřednictvím zábavných her na hraní rolí. Dvě malé děti mohou společně vařit, spolupracovat a sdílet štěstí.

můžete mít 27.5.

Derrson Dřevěná kuchyňka XXL Premium iMex Toys RC Obří Transformer STUNT oboustranné terénní auto RTR 1:10
Derrson Dřevěná kuchyňka XXL Premium

Díky této značně vybavené kuchyňce na hraní se vaše dítě stane v dětském pokoji šéfkuchařem. Díky integrovaným zvukovým a světelným efektům ve varné desce a různým dřevěným kuchyňským náčiním je kuchyně velmi realistická.

můžete mít 27.5.

Derrson dřevěný domeček pro panenky Mia Derrson dřevěná kuchyňka XXL Green Sweet Gold
Derrson dřevěný domeček pro panenky Mia

Dřevěný domeček pro panenky se 3 patry. Krásně zpracovaný, pestré barvy a dlouhá životnost – to vše zaručuje výroba z kvalitních a nezávadných materiálů.

můžete mít 27.5.

Derrson dřevěná kuchyňka XXL Green Sweet Gold Derrson dřevěná kuchyňka XXL Green Sweet Gold
Derrson dřevěná kuchyňka XXL Green Sweet Gold

Zelená kuchyňka s květinovým vzorem zaujme malé i velké kuchtíky svým bohatým příslušenstvím a také originálním vzhledem ve Vintage stylu. Díky této kuchyňce budou mít vaše děti možnost ocitnout se v roli šéfkuchaře a bezpečně si vyzkoušet aktivity dospělých, které tolik touží napodobovat.

můžete mít 27.5.

iMex Toys Basketbalový koš 170 cm Derrson dřevěná kuchyňka XXL Green Sweet Gold
iMex Toys Basketbalový koš 170 cm

Basketbalová sada je perfektní pro děti, které rády tráví volný čas aktivně. Díky hliníkovému stojanu jde nastavit výšku koše od 97 do 170 cm. Sada obsahuje velkou a stabilní základnu, kterou jde zatížit vodou nebo pískem. Sestavení sady je velmi jednoduché a zabere pár minut.

můžete mít 27.5.

Derrson XXL dřevěný domeček 120cm Magical Dream iMex Toys Hrací oboustranná podložka pro děti Luxury dream
Derrson XXL dřevěný domeček 120cm Magical Dream

Krásný dřevěný domeček pro panenky v moderním stylu. Obrovská rezidence má 4 nezávislé pokoje, balkon a výtah. Domeček je vhodný pro panenky Barbie.

můžete mít 27.5.

Derrson XL dřevěná kuchyňka Pine Wood W5188 LED iMex Toys Hrací oboustranná podložka pro děti Luxury dream
Derrson XL dřevěná kuchyňka Pine Wood W5188 LED

Pořiďte své malé kuchařce či kuchaři tuto krásnou dřevěnou kuchyňku v moderním provedení. Dřevěná kuchyňka je nově vybavená interaktivními hořáky, které vydávají světla a zvuky.

můžete mít 27.5.

iMex Toys Hrací oboustranná podložka pro děti Luxury dream iMex Toys Hrací oboustranná podložka pro děti Luxury dream
iMex Toys Hrací oboustranná podložka pro děti Luxury dream

Tato oboustranná hrací podložka od iMex je určená převážně do interiéru. Síla podložky je neuvěřitelných 2cm, díky tomu se jedná o vysoce kvalitní podložku s vynikajícími vlastnostmi.

můžete mít 27.5.