10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

www.futons.cz

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Karup Design sofa ROOT + futon natural futons.cz FUTON provedeni coconut (kokos)
Karup Design sofa ROOT + futon natural

Celodřevěná postel / sofa z masivu. Na výrobu bylo použito dřevo ze skandinávské borovice, aby tato sofa byla lehká a praktická. Sofa je buď bezbarvá, nebo natřená ekologickou vodou ředitelnou barvou. Root je nejvíce přizpůsobivý nábytek a jeden z nejzábavnějších kousků vůbec.

můžete mít 15.12. - 20.12.

futons.cz FUTON provedeni coconut (kokos) futons.cz FUTON provedeni coconut (kokos)
futons.cz FUTON provedeni coconut (kokos)

Přírodní futonová matrace typu futon. Základ tvoří 8 vrstev bavlny a uprostřed má 3 cm kokosovou desku. Futon je prošitý skrz, aby se desky nehýbaly. Futon je ručně vrstvený z kvalitních materiálů a šitý. Pevný základ pro zdravý a vydatný spánek.

můžete mít 6.12. - 8.12.

futons.cz FUTON provedení cotton (bavlna) futons.cz FUTON provedeni coconut (kokos)
futons.cz FUTON provedení cotton (bavlna)

-- oboustranná, přírodní, organická matrace typu futon

  • stabilní a pohodlná opora páteře a zad
  • futon je tvořen z 8 plátů ze 100% bavlny
  • futon i obal z bavlny, proti alergické
  • v létě navodí pocit chladu, v zimě příjemně izoluje
  • lze ohýbat

můžete mít 5.12. - 7.12.

futons.cz FUTON provedení latex (kaučuk) futons.cz FUTON provedení latex (kaučuk)
futons.cz FUTON provedení latex (kaučuk)

Přírodní futonová matrace typu futon. Základ tvoří 8 vrstev bavlny a uprostřed má 4 cm latexovou desku. Futon je prošitý skrz, aby se desky nehýbaly. Futon je ručně vrstvený z kvalitních materiálů a šitý. Pevný základ pro zdravý a vydatný spánek.

můžete mít 6.12. - 8.12.

Karup Design sofa UNWIND futons.cz FUTON provedení latex (kaučuk)
Karup Design sofa UNWIND

méno mluví za vše; toto je perfektní pohovka pro relaxaci a relaxaci. Jediným jednoduchým pohybem se promění z elegantní pohovky z borovicového dřeva inspirované moderní v polovině století na pohovku pro filmový večer, která čeká, až půjdete do vodorovné polohy, nakopnete se a odpočinete si.

můžete mít 20.12. - 27.12.

Karup Design PEEK BED futons.cz FUTON provedení latex (kaučuk)
Karup Design PEEK BED

Peek je navržen tak, aby sloužil dvěma hlavním účelům: Být nádhernou postelí a poskytnout více otevřeného prostoru pro vaše věci. Postel Peek je vyrobena z masivního borovicového dřeva a má krásné a funkční čelo. Rám je k dispozici ze světlého dřeva nebo nabarvený černým lakem na vodní bázi

můžete mít 15.12. - 20.12.

Karup Design ZIGGY BED Karup Design SOFA BEBOP + futon natural
Karup Design ZIGGY BED

Postel a úložný prostor. Ziggy je navržen s velkým důrazem na materiály a funkčnost. Měkký zakřivený rám postele je vyroben z masivního borovicového dřeva certifikovaného FSC® a je k dispozici v přírodním světle borovicovém dřevě nebo potažený černým lakem na vodní bázi.

můžete mít 15.12. - 20.12.

Karup Design SOFA BEBOP + futon natural Karup Design SOFA BEBOP + futon natural
Karup Design SOFA BEBOP + futon natural

Jednou z charakteristických rysů Bebop jazzu byla schopnost improvizovat a to je přesně to, co vám tento jemný kus nábytku umožňuje. Je to atraktivní a útulná sofa pro dva lidi, kteří se přitisknou k sobě. Rychlé uvolnění jedné z postranních ramen přemění Bebop na židli

můžete mít 15.12. - 20.12.

Karup Design JAPAN BED Karup Design SOFA BEBOP + futon natural
Karup Design JAPAN BED

Celodřevěná postel z masivu. Na výrobu bylo použito dřevo ze skandinávské borovice, aby tato postel byla lehká a praktická. Postel je buď bezbarvá, nebo natřená ekologickou vodou ředitelnou barvou.

můžete mít 15.12. - 20.12.

futons.cz BED in a BAG - postel v pytli futons.cz POTAH bavlněný na ZIP cream (krémová)
futons.cz BED in a BAG - postel v pytli

Přírodní futonová matrace typu futon. Základ tvoří 3 vrstvy bavlny. Futon je prošitý skrz, aby se desky nehýbaly. Futon je ručně vrstvený z kvalitních materiálů a šitý. Futon lze srolovat a vložit do pytle pro snadnou manipulaci. Pro zdravý a vydatný spánek kdekoliv na cestách.

můžete mít 1.12. - 4.12.

futons.cz POTAH bavlněný na ZIP cream (krémová) futons.cz POTAH bavlněný na ZIP cream (krémová)
futons.cz POTAH bavlněný na ZIP cream (krémová)

Tento bavlněný povlak ochrání Váš futon. Zapínaní na zip (3 strany) umožní jeho pratelnost a snadnější údržbu. Pasuje na všechny rozměry dle požadavku. Různé barevné provedení. V základu krémová (pratelná) barva. Další barvy na objednávku.

můžete mít 1.12. - 4.12.

futons.cz FUTON provedení deluxe (komfort) futons.cz POTAH bavlněný na ZIP cream (krémová)
futons.cz FUTON provedení deluxe (komfort)

Přírodní futonová matrace typu futon. Základ tvoří 8 vrstev bavlny a uprostřed má dvě 2 cm latexové desky a jednu 3 cm kokosovou. Futon je prošitý skrz, aby se desky nehýbaly. Futon je ručně vrstvený z kvalitních materiálů a šitý. Pro zdravý a vydatný spánek.

můžete mít 6.12. - 8.12.

Karup Design sofa STEP + futon natural Karup Design sofa STEP + futon natural
Karup Design sofa STEP + futon natural

Vezměte si svůj byt, stísněný nebo útulný, ať už se budete muset vypořádat s univerzálním krokem, jedním z nejpopulárnějších designů rozkládacích postelí Karup je právě Step. S oběma rameny ve vzpřímené poloze je Step elegantní, kompaktní pohovka.

můžete mít 15.12. - 20.12.

Karup Design TATAMI podložka Karup Design sofa STEP + futon natural
Karup Design TATAMI podložka

Vysoce kvalitní tatami je 5,5cm tlusté a skládá se z lisované slámy a rýže. Povrch je pokrytý trávou Igusa. Používá se jako podložka pod futon, nebo se skládá a vytváří podlahu.

můžete mít 6.12. - 8.12.

futons.cz SHIATSU podložka Karup Design sofa STEP + futon natural
futons.cz SHIATSU podložka

Přírodní futonová matrace typu futon. Základ tvoří 4 vrstvy bavlny. Futon je prošitý skrz, aby se desky nehýbaly. Futon je ručně vrstvený z kvalitních materiálů a šitý. Má popruhy pro lepší skladování. Pro zdravý a vydatný spánek, nebo masáže.

můžete mít 1.12. - 4.12.

Karup Design SENZA BED futons.cz POSTEL WOOD 04 natural adler
Karup Design SENZA BED

Jednoduchost a klid. Inspirovaný japonským stylem, postel Senza je navržena tak, aby poskytovala veškerý komfort a podporu, kterou potřebujete, bez všech zbytečných ozdůbek tradičních postelí.

můžete mít 15.12. - 20.12.

futons.cz POSTEL WOOD 04 natural adler futons.cz POSTEL WOOD 04 natural adler
futons.cz POSTEL WOOD 04 natural adler

Robustní celodřevěná postel z masivu. Na výrobu bylo použito dřevo z olše, aby tato postel mohla sloužit po generace. Postel je naimpregnovaná přírodním olejem a povoskována. Postel je bez čela, čelo lze dokoupit. Okraje převyšují cca o 7cm. Na postel lze uložit tatami podložku a na podložku futon.

můžete mít 29.12. - 4.1.

futons.cz POSTEL WOOD 01 natural adler futons.cz POSTEL WOOD 04 natural adler
futons.cz POSTEL WOOD 01 natural adler

Robustní celodřevěná postel z masivu. Na výrobu bylo použito dřevo z olše, aby tato postel mohla sloužit po generace. Postel je naimpregnovaná přírodním olejem a povoskována. Postel je s čelem. Okraje převyšují cca o 11cm. Na postel lze uložit tatami podložku a na podložku futon.

můžete mít 29.12. - 4.1.

Karup Design sofa CHICO Karup Design sofa FRESH +futon natural, přírodní
Karup Design sofa CHICO

Chico je jedním z našich nejzákladnějších a nejsnáze použitelných návrhů, přičemž je vysoce přizpůsobitelný vašim měnícím se potřebám. Chico, vyrobené z pouhých dvou podložek Tatami, dvou futonových matrací a dvou sad polštářů, snadno mění svůj tvar.

můžete mít 20.12. - 27.12.

Karup Design sofa FRESH +futon natural, přírodní Karup Design sofa FRESH +futon natural, přírodní
Karup Design sofa FRESH +futon natural, přírodní

Osvěžte svůj dekor touto robustní a atraktivní pohovkou a futonem. Když je Fresh ve svislé poloze, přidává do každé místnosti záblesk moderního stylu díky čistým liniím a nízkému profilu.

můžete mít 15.12. - 20.12.

Karup Design sofa GRAB + futon natural, přírodní Karup Design sofa FRESH +futon natural, přírodní
Karup Design sofa GRAB + futon natural, přírodní

„Grab“ je stvořen ke sdílení. Jak rozkládací pohovka, tak i rozkládací postel velikosti twin. Loketní opěrky na Grab jsou navrženy tak, aby se daly snadno uvolnit, aby fungovaly jako zadní nohy pro postel velikosti twin s pouhým překlopením.

můžete mít 15.12. - 20.12.

Karup Design sofa LEAN natural + futon natural Karup Design sofa LEAN natural + futon natural
Karup Design sofa LEAN natural + futon natural

Užijte si dobrý komfort sezení a snadnou přeměnu z rozkládací pohovky na postel 130 × 190 plné velikosti. Štíhlá rozkládací pohovka se rodí se třemi nohami pro lepší podporu a odolnost. Když si vyberete rozkládací pohovku, chcete, aby vydržela a byla pohodlná – aby byla nejlepší.

můžete mít 15.12. - 20.12.

Karup Design sofa FOLK Karup Design sofa LEAN natural + futon natural
Karup Design sofa FOLK

Vychutnejte si dobrý komfort sezení a jednoduchou transformaci z rozkládací pohovky na plnohodnotnou postel o rozměrech 130 × 190. Štíhlá rozkládací pohovka má 3 nohy pro lepší oporu a odolnost. Když si vybíráte rozkládací pohovku, chcete, aby vydržela a byla pohodlná – aby byla nejlepší.

můžete mít 22.12. - 29.12.

Karup Design DOCK BED Karup Design sofa LEAN natural + futon natural
Karup Design DOCK BED

Dokovací lůžko je pevný borovicový dřevěný rám, založený na japonském „Feng Shui“ přístupu k životu. Váš domov je zrcadlem toho, co se děje uvnitř nás. Naše lůžko dock je všestranný výrobek, který se hodí téměř v každém prostředí.

můžete mít 15.12. - 20.12.