World Sekačka motorová WORLD W46P IS
14 990 Kč
Doprava zdarma

Motorová sekačka pro střední zahrady s pojezdem a záběrem 46 cm je osazena spolehlivým motorem Briggs&Stratton s elektrickým startováním.

World Sekačka motorová WORLD W50P IS
16 990 Kč
Doprava zdarma

Motorová sekačka pro střední zahrady s pojezdem a záběrem 51 cm je osazena spolehlivým motorem Briggs & Stratton s elektrickým startováním.

World Sekačka motorová WORLD W45P
9 990 Kč
Doprava zdarma

Skvělá sekačka se spolehlivým motorem Briggs & Stratton je vhodná pro většinu domácích uživatelů. Ocení ji zejména majitelé zahrad o rozloze do 1200 m2.

World Sekačka motorová WORLD W50P RS
13 990 Kč
Doprava zdarma

Výkonná sekačka se spolehlivým motorem Briggs & Stratton vybaveným funkcí Ready Start® (pro jednoduché startování, maximálně na dvě zatažení šňůrou) je jednou z nejlepších voleb pro údržbu i větších zahrad (do 2000 m2)

World Sekačka motorová WORLD W46P
11 990 Kč
Doprava zdarma

Nejprodávanější výkonná sekačka osazená spolehlivým motorem Briggs & Stratton je výbornou volbou pro domácí uživatele a patří k nejlehčím ve své třídě. Velká zadní kola sekačky zajištují snadnou manévrovatelnost i v náročnějším terénu.

World Sekačka motorová WORLD W53 AL PRS
16 990 Kč
Doprava zdarma

Výborná sekačka s výkonným motorem Briggs & Stratton vybaveným funkcí Ready Start® (pro jednoduché startování, maximálně na dvě zatažení šňůrou) je výbornou volbou pro údržbu větších zahrad.