Refectocil Barva na řasy a obočí Refectocil 15 ml
99 Kč

Barví řasy i obočí do požadovaného odstínu. Jedna tuba obsahuje 15 ml barvy. Na jedno použití je potřeba 2 cm barvy a cca 10 kapek 3 % oxidantu k aktivování barvy, které si namícháte například v mističce Refectocil. Oxidant není součástí barvy na řasy.

Refectocil Startovací set mini
474 Kč

Startovací set obsahuje:

Barva na řasy a obočí Refectocil 15 ml (modročerná a hnědá) Oxidant 3% liquid 100 ml Profesionální silikonové polštářky pro barvení řas ( SiliconePads) 2 ks Plastová mistička .

L’ORÉAL PARIS Vyživující sérum na řasy Clinically Proven (Lash Serum) 1,9 ml
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nové sérum na podporu růstu a výživu řas Clinically Proven. Vaše řasy budou viditelně silnější a pevnější. Složení obohacené komplexem s výživnými látkami pomáhají posílit vaše řasy. Zajišťuje, že řasy zůstanou krásné a pomáhá opravit škody způsobené častým používáním řasenky nebo falešnými řasami.

Vichy Sérum na oči a řasy Liftactiv Serum 10 (Eyes & Lashes) 15 ml
702 Kč

Liftactiv Serum 10 na oči a řasy je určeno pro všechny ženy nad 35 let, které touží po viditelném omlazení očního okolí, a dokonce i řas! Toto unikátní sérum s jemnou fluidní texturou perfektně vyhladí a vypne pleť v oblasti očí, rozjasní vzhled a posílí řasy. Vhodné i pro citlivou pleť.

Refectocil Barva na řasy a obočí Sensitive 15 ml
141 Kč

RefectoCil Sensitive gelové barvy konečně nabízí perfektní službu barvení řas a obočí i pro velmi citlivé oči a pleť. Barva RefectoCil Senstive se nanáší samostatně, asi po 3–5 minutách se sundá nasucho tamponem a přetře se Developer gelem (asi na 2 minuty).

Credo Solingen Pinzeta kosá Technics 9 cm
299 Kč

Pinzeta, se kterou je radost pracovat, navíc v krásném designu Technics. Je oblíbená díky svému zkosení a modernímu designu. Je vyrobena z velmi kvalitního kovu INOX a ze speciální povrchové úpravy.

Artdeco Umělé řasy s lepidlem 14 (Eyelashes)
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Proužkové řasy jsou ideální pro ženy s řídkými řasami nebo bez nich. Snadno se aplikují i sundávají a můžete je použít znovu a znovu.

Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml
121 Kč

Jedna tuba obsahuje 15 ml barvy. Na jedno použití je potřeba 2 cm barvy a RefectoCil Oxidant Creme 3%. Vystačí na přibližně 30 aplikací. Zesvětlení až o 3 stupně, přizpůsobení obočí zesvětleným vlasům.

L’ORÉAL PARIS Řasenka na obočí Brow Artist Micro Tattoo 2 g
259 Kč

Řasenka na obočí tónuje obočí a fixuje jeho tvar. Mini kartáček zajistí nanesení potřebného množství hmoty. Okamžitý efekt, který vytvoří obočí na 3 dny. Je založená na technice microbladingu, která byla doposud dostupná jen v salonech.

Ardell Lepidlo na řasy 3,5 g
159 Kč

Kvalitní lepidlo na umělé řasy v trsech. Bezbarvé či černé lepidlo, které je vodostálé, se nanáší ke kořínkům umělých řas.

Dermacol Voděodolná řasenka na obočí (Waterproof Eyebrow Mascara) 4,5 ml
199 Kč

Voděodolná řasenka je určena pro zvýraznění obočí a jeho úpravu. Unikátní řasenka se speciálně řešeným kartáčkem dokáže obočí rychle a jednoduše nabarvit, upravit a celkově vylepšit. Nabarví vaše obočí bez slepování a zároveň je kartáčkem hezky upraví. Dopřejte si krásné a výrazné obočí!.

Kleště na řasy 1 ks
65 Kč

Kleště k natočení a dotvarování řas s náhradní gumičkou. Pomocí těchto kleštiček natočíte své řasy pěkně do obloučku.

Maybelline Řasenka na obočí Brow Drama (Sculpting Brow Mascara) 7,6 ml
149 Kč 119 Kč
- 20 %

Akce

Řasenka je určena pro zvýraznění obočí a jeho úpravu. Unikátní řasenka se speciálně řešeným štětečkem dokáže obočí rychle a jednoduše nabarvit, upravit a celkově vylepšit. Nabarví obočí bez slepování a zároveň je kartáčkem hezky upraví. Dopřejte si krásné a výrazné obočí!.

Úzká pinzeta 1 ks
381 Kč

Pinzeta s plochými šikmými hroty pro perfektně vytvarované obočí.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: