10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12740205

Clip-Vlasy-Levne.cz Sérum na řasy a obočí Hairplus

Clip-Vlasy-Levne.cz Sérum na řasy a obočí Hairplus

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hairplus sérum Tolure Cosmetics Skutečné řešení pro řídké nebo krátké řasy! Sérum pro aktivaci a podporu růstu řas a obočí, u kterého můžete po asi 4 týdnech používání vidět první výsledky. Celý popis
1 899 Kč
1 899 Kč
S novou kartou za

21.5.2024 - 22.5.2024 na vaší adrese

Popis

Hairplus sérum Tolure Cosmetics Skutečné řešení pro řídké nebo krátké řasy! Sérum pro aktivaci a podporu růstu řas a obočí, u kterého můžete po asi 4 týdnech používání vidět první výsledky. Pokud tedy máte příliš nevýrazné nebo slabé řasy a nechcete je zatěžovat častým nanášením řasenky nebo nalepovacími alternativami, vyzkoušejte pro změnu sérum, které o řasy pečuje a především podporuje jejich růst. Používat jej můžete také na obočí. Řidší nebo jemné obočí bude po několika týdnech výraznější a plnější. Tolure Cosmetics nabízí také řešení pro suché a hrubé rty. Díky cukrovému peelingu budou vaše rty hladké a jemné.

Popis a bližší informace Hairplus sérum se nanáší lokálně a je vždy potřeba vyhnout se kontaktu s očima. Používá se každý večer ideálně po odlíčení. Sérum má transparentní barvu.Jak sérum nanášet znázorňuje obrázek níže. U obočí nanášejte tam, kde potřebujete zahustit nebo podpořit růst.

Žádné klinické studie ani zákazníci nepotvrdili jakékoliv vedlejší účinky při používání tohoto séra. Stejně jako u jakéhokoliv jiného kosmetického výrobku je však výskyt alergické reakce možný.