Labello Balzám na rty v tužce Nude Crayon Rosy (Caring Lip Balm) 3 g
139 Kč

Ošetřující balzám na rty Nude Crayon Rosy z 80% obsahuje hydratační složky s přírodními oleji. Decentní ale krásné, takové budou Vaše rty. Dopřejte Vašim rtům potřebnou péči. Vaše rty jsou po celou dobu hydratovány. Pro výrazné a krásné rty. Jemná texura se snadno nanáší.


Labello Balzám na rty Mango Shine (Caring Lip Balm) 5,5 ml
65 Kč

Balzám na rty Mango Shine potěší Vaše rty sladkou chutí manga. Obsahuje hydratační složky s přírodními oleji. Dopřejte Vašim rtům potřebnou péči. Vaše rty jsou po celou dobu hydratovány. Pro výrazné a krásné rty. Jemná texura se snadno nanáší. Zvýrazněte barvu Vašich rtů.


Labello Balzám na rty pro muže Activ For Man 4,8 g
65 Kč

59 Kč

Akce

Balzám na rty pro muže poskytne vašim rtům dokonalou ochranu a péči. Je obohacen o chmelové extrakty, které vaše rty zahalí účinnou hydratací a výživou. Balzám neobsahuje lesk, barevné pigmenty ani parfém, takže na rtech nezanechává zcela žádné stopy.


Labello Balzám na rty v tužce Coral Crayon (Caring Lip Balm) 3 g
139 Kč

125 Kč

Akce

Ošetřující balzám na rty Coral Crayon z 80% obsahuje hydratační složky s přírodními oleji. Dopřejte Vašim rtům potřebnou péči. Vaše rty jsou po celou dobu hydratovány. Pro výrazné a krásné rty. Jemná texura se snadno nanáší. Zvýrazněte barvu Vašich rtů.


Labello Balzám na rty v tužce Crayon Black Cherry (Caring Lip Balm) 3 g
139 Kč

Ošetřující balzám na rty Crayon Black Cherry nalíčí Vaše rty v barvě černých třešní. Z 80% obsahuje hydratační složky s přírodními oleji. Dopřejte Vašim rtům potřebnou péči. Vaše rty jsou po celou dobu hydratovány. Jemná texura se snadno nanáší. Zvýrazněte barvu Vašich rtů.


Labello Balzám na rty v tužce Crayon Hot Pink (Caring Lip Balm) 3 g
139 Kč

125 Kč

Akce

Ošetřující balzám na rty Crayon Hot Pink z 80% obsahuje hydratační složky s přírodními oleji. Dopřejte Vašim rtům potřebnou péči. Vaše rty jsou po celou dobu hydratovány. Pro výrazné a krásné rty. Jemná texura se snadno nanáší. Zvýrazněte barvu Vašich rtů.


Labello Balzám na rty v tužce Red Crayon Poppy (Caring Lip Balm) 3 g
139 Kč

125 Kč

Akce

Ošetřující balzám na rty Red Crayon Poppy z 80% obsahuje hydratační složky s přírodními oleji. Dopřejte Vašim rtům potřebnou péči. Vaše rty jsou po celou dobu hydratovány. Pro výrazné a krásné rty. Jemná texura se snadno nanáší. Zvýrazněte barvu Vašich rtů.