Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12567857

Subio Likvidátor zápachu z KŘEČKŮ a MORČAT

Subio Likvidátor zápachu z KŘEČKŮ a MORČAT

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vhodné pro chovatele drobného zvířectva. Pach nepřekrývá, ale odstraňuje ! Pach z domácích zvířat, např. křečků, morčat, myší Pach z podestýlky Pach moči na podlaze a stěně Celý popis
90 Kč
Zboží od: SUBIO EKO s.r.o.
90 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

26.6.2024 na výdejním místě
26.6.2024 - 27.6.2024 na vaší adrese

Popis

Vhodné pro chovatele drobného zvířectva. Pach nepřekrývá, ale odstraňuje !

  • Pach z domácích zvířat, např. křečků, morčat, myší
  • Pach z podestýlky 
  • Pach moči na podlaze a stěně

Ekologický prostředek, obsahující přírodní enzymy, slouží k odstranění nepříjemných pachů, vyskytujících se při chovu drobných domácích zvířat, např. křečků, morčat a myší. Efektivně odstraní zápach ze zvířecích výkalů a moči, rozkládající se potravy. Určen k postřiku veškerých materiálů, které byly znečištěny zvířecími výkaly: podestýlka, oděvy, textilie, koberce, čalounění, podlahy, aj. Nepoškozuje žádný z uvedených povrchů. Speciálně vyvinut pro postřik podestýlky v teráriích a klecích. Odstraňuje nepříjemný zápach ze zvířecích výkalů a prodlužuje dobu výměny náplně těchto zařízení. Pach nepřekrývá, ale likviduje!

Návod k použití:

Na postižené místo aplikujte pomocí rozprašovače tak, aby přípravek pronikl přímo na příčinu nepříjemného zápachu. Nechte působit do uschnutí! Nestírejte! Neškodí lidem,zvířatům, rostlinám, neničí životní prostředí. Netoxický !

 Balení: 125 ml