Subio Bakterie do AKVÁRIA 25 g SanniSparkle
140 Kč

Bio přípravek pro velmi ekologické a šetrné čištění sladkovodních nádrží či akvárií s rybami ! Pomáhá k udržení biologické rovnováhy v nádrži. Vhodné do odchoven, neškodí potěru, stabilizuje pH.

Subio Bakterie do AKVÁRIA 5 g SanniSparkle
30 Kč

Bio přípravek pro velmi ekologické a šetrné čištění sladkovodních nádrží či akvárií s rybami ! Pomáhá k udržení biologické rovnováhy v nádrži. Vhodné do odchoven, neškodí potěru, stabilizuje pH.

Subio BioOxyGreen - bakterie na zúrodění půdy
95 Kč

BioOxyGreen – biologický zúrodňovač půdy se Zeolitem, je určen pro pokojové a venkovní květiny a rostliny v květináčích a truhlících. BioOxyGreen dodává zemině aktivní půdní mikroflóru v podobě přírodních bakterií.

Subio SET pro DOMOVNÍ ČISTÍRNY SET s Urychlovačem
200 Kč

SET obsahuje bakterie a enzymy pro aerobní čistírny odpadních vod. Unikátní soubor užitečných aerobních a fakultativních užitečných mikroorganizmů OxyBreak. Tekutá složka urychluje biologické čištění a enzymy v ní obsažené zajišťují „ roznos“ bakterií po celém odpadním zařízení.

Subio Enzymy pro ROZKLAD TUKŮ Likvid 1 l
460 Kč

Jedná se o enzymatický přípravek s vysokou koncentrací vybraných enzymů. Optimální a vyvážené poměry lipázy, proteázy a amylasy (enzymy) dávají Likvidu mimořádnou schopnost rozštěpit tuky na organické frakce, které lze následně degradovat běžným biologickým procesem za pomocí aerobních organismů.

Subio Bakterie pro SUCHÁ WC Set s urychlovačem
230 Kč 200 Kč

Sypký bio přípravek – suché WC, který se aplikuje jako první, ekologicky zpracovává exkrementy v klasických suchých záchodech. Rozkládá hmotu organického původu, včetně toaletního papíru. 50g – obsah jednoho balení – je zaváděcí dávkou pro 1–2 m3 hmoty.

Subio Tablety do žump a septiků 5+1 ZDARMA-16%
1 500 Kč 1 250 Kč

ÚČINNÁ POMOC TAM, KDE JE NUTNÁ OBČASNÁ DESINFEKCE TOALETY Tableta dávkuje bakterie a enzymy pozvolna a tím opětovně startuje biologický proces čištění.

Subio Stop zápachu-16%

Subio Stop zápachu

Hodnocení: 3,3
250 Kč 210 Kč

Velmi účinný k odstranění zápachu! Pach nepřekrývá, ale likviduje!

Subio Bakterie do DOMOVNÍCH ČOV OxyBreak
160 Kč

Významně potlačuje zápach. Mikrobiologický přípravek s enzymy a bakteriemi pro zajištění perfektního chodu domovních čistíren odpadních vod (ČOV). Snižuje objem kalů organického původu v odpadních vodách. Nepoškozuje životní prostředí!

Subio Likvidátor kočičích zápachů
90 Kč

Vhodné pro majitele a chovatele koček, psů a fretek. Pach nepřekrývá, ale likviduje! Pach z domácích zvířat, např. koček a psů Pach z kočičích toalet Pach moči na podlaze a stěně

Subio Bakterie do ZAHRADNÍCH JEZÍREK Aqua CB
250 Kč

Směs unikátních bio kultur pro čištění zahradních jezírek Urychluje rozklad nečistot organického původu ve vodě, projasňuje vodu a pomáhá k udržení biologické rovnováhy v jezírku. Nepoškozuje životní prostředí ! Neškodí rybám ani rostlinkám!

Subio BAKTERIE DO ŽUMPY A SEPTIKU - SeptiClean 50g
160 Kč

SeptiClean je směsí SILNÝCH mikrobiologických kultur a enzymů, které slouží k ekologickému rozkladu a likvidaci fekálií a veškerého organického odpadu v biosepticích, žumpách, kanalizacích, odpadních systémech a v usazovacích nádržích čistíren odpadních vod.

Subio SANNIFRESH do suchých a přenosných toalet
295 Kč

Odstraňuje zápach z latrin a přenosných záchodů! Organický přípravek sloužící k rozpuštění a rozkladu organické hmoty v toaletách, nacházejících se na lodích, v letadlech, na stavbách, suchých záchodech, apod.. Je zcela rozložitelný, má kladný vliv na funkci septiků a odpadních systémů.

Subio Free Flo Tableta - bakterie a enzymy
170 Kč

Tablety jsou velmi účinné pro rozklad tuků v kuchyňských odpadních systémech, lapačích tuků a v domovních odpadních jímkách. Aplikují se přímo do tukových lapačů a odpadních jímek, kde svou velmi efektivní nepřetržitou ochranou zvolna se uvolňujících přírodních enzymů, likvidují tukové nánosy.

Subio Likvidátor zápachu z KŘEČKŮ a MORČAT
60 Kč

Vhodné pro chovatele drobného zvířectva. Pach nepřekrývá, ale odstraňuje ! Pach z domácích zvířat, např. křečků, morčat, myší Pach z podestýlky Pach moči na podlaze a stěně

Subio Bio WC čistič bezchlórový-15%
100 Kč 85 Kč

Enzymatický Bio WC čistič bezchlórový Prostředek na mytí toalet s příjemnou vůní lesa, obsahující přírodní enzymy, které rozkládají nečistoty a usazeniny ve WC mísách a pisoárech.

Subio Bakterie do SUCHÝCH WC
160 Kč

Suchá WC – ekologická směs bio kultur pro rozklad odpadu organického původu v suchých WC Nepoškozuje životní prostředí ! Významně pomáhá k urychlení rozkladu organické hmoty a pomáhá ke snížení zápachu.

Subio Bakterie do ZAHRADNÍCH JEZÍREK Aqua CB 1 kg-20%
5 000 Kč 4 000 Kč

Směs unikátních bio kultur pro čištění zahradních jezírek Urychluje rozklad nečistot organického původu ve vodě, projasňuje vodu a pomáhá k udržení biologické rovnováhy v jezírku. Nepoškozuje životní prostředí ! Neškodí rybám ani rostlinkám!

Subio BIO WC Gel - FRESH

Subio BIO WC Gel - FRESH

Hodnocení: 5
120 Kč

Bio náplň do závěsných košíčků a nádobek pro toaletní mísy.

Subio SET pro ODPADY A SIFONY SET s Urychlovačem
230 Kč 200 Kč

SET k čištění odpadních sifonů a potrubí bakteriemi a enzymy. Profesionální dvousložkový ekologický bioprostředek pro domácnost i průmysl k čištění všech odpadních sifonů a potrubí (kuchyně, koupelny, sprchové kouty, prádelny).

Subio Bakterie do KOMPOSTU OxyGenAtor
160 Kč

URYCHLOVAČ KOMPOSTU

Ekologická směs mikrobiogických kultur, která rozkládá veškerý organický původ, který je rostlinného původu.

Určeno pro zahrádkáře. Urychluje rozklad trávy, listí a dalšího organického materiálu.

Snižuje objem kompostovaného materiálu. Nepoškozuje životní prostředí!

Subio Bakterie do STÁJÍ a CHOVŮ Sannisty 1 kg-57%
2 800 Kč 1 200 Kč

Sannisty pomáhá redukovat zápach, snižuje v ovzduší čpavek a pomáhá pro lepší tečivost kejdy. Urychluje rozklad hnoje. Významně omezuje tvorbu amoniaku, čpavku a redukci zápachu.

Subio Bakterie do STÁJÍ-CHOVŮ Sannisty
140 Kč

Sannisty – přípravek pro snížení čpavku, redukci zápachu Sannisty pomáhá redukovat zápach, snižuje v ovzduší čpavek a pomáhá pro lepší tečivost kejdy. Urychluje rozklad hnoje. Významně omezuje tvorbu amoniaku.

Subio Likvidátor psích zápachů
90 Kč

Biologický odstraňovač pachu, skvrn a nečistot. Pach nepřekrývá, ale likviduje! Přípravek, který ocení všichni majitelé pejsků a především štěňátek!

Subio SET pro restaurace, jídelny, kuchyně
970 Kč 900 Kč

SET pro řešení problémů s tuky v odpadních systémech, lapačích tuků a usazovácích jímkách. Vhodný pro restaurace, hotely, jídelny, vývařovny, potravinářský průmysl, ve zpracovnách masa, na jatkách i pro běžnou domácnost