Sháníte zboží z kategorie pennyboardy? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie pennyboardy vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

pennyboard Atr Graffiti 2
2x

Nils Extreme pennyboard Atr Graffiti 2

729 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

PennyBoard NILS Extreme Art Graffiti 2 je vyveden v moderním, barevném designu. Ložiska ABEC 7, 3,25" hliníkový truck, nosnost 100 kg.

Pennyboardy

Pennyboardy, malé plastové skateboardy, jsou oblíbené pro své kompaktní rozměry, nízkou hmotnost i širokou škálu designů. Na trhu najdete také speciální pennyboardy pro holky nebo populární svítící penny boardy, které jsou oblíbené především u teenagerů.

Jaké jsou výhody pennyboardů?

  • Jsou vhodné i pro začátečníky
  • Díky nízké hmotnosti a obratnosti se hodí na triky i jízdu po městě
  • Mají kompaktní rozměry
  • Na trhu je na výběr řada barev i designů

Pennyboard vs. longboard a skateboard

Pennyboardy mají na rozdíl od longboardů a skateboardů kratší desky do 56 cm, které jsou ideální pro děti i začátečníky. Na trhu však najdete i pennyboardy o délce až 71 cm určené pro vyšší postavy. Do jisté míry kombinuje pennyboard přednosti zmíněných dvou typů – deska je kratší, ale kolečka jsou větší, tišší a stabilnější pro pohodlnou a nenáročnou jízdu.

Pennyboardy pro děti

Díky nízké hmotnosti, malým rozměrům a odolnosti jsou pannyboardy pro děti ideální. Na pennyboardech trénují stabilitu a užijí si s nimi spoustu zábavy na hřišti i ve městě. V případě potřeby je snadno uloží do batohu.

Elektrický pennyboard

Stejně jako můžete najít elektrické koloběžky, skateboardy a longboardy, tak existují i elektrické pennyboardy. Mají obvykle menší baterii než ostatní typy elektroskateboardů, zato jsou lehčí, rychleji se dobíjí, a jsou ideální na krátké dojíždění do školy nebo do práce.

Stylové pennyboardy pro holky i kluky

Hledáte modrý, černý nebo růžový pennyboard? Plastové pennyboardy jsou k dostání ve všech barevných provedeních. Mohou tak sloužit mimo jiné jako stylový doplněk a ladit se zbytkem outfitu.

Svítící pennyboard je stylový i bezpečný

Některé pennyboardy jsou vybaveny LED diodami, které prkno podsvítí, a tím vytváří působivý efekt při jízdě. Zabudovanou baterii lze dobíjet jednoduše za pomoci USB nabíječky, která je obvykle součástí balení.

Pennyboard se svítícími kolečky

Kolečka jsou širší, stabilní a tichá, proto jsou ideální do městského provozu. Penny boardy mají často ve výbavě také svítící kolečka, která se samovolně dobíjí během jízdy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pennyboardy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pennyboardy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pennyboardy akce.