Počet nalezených produktů: 40

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Dove Pěna do koupele Beauty Bath (Indulging Cream) 500 ml
89 Kč

Pěna do koupele Beauty Bath obsahuje 1/4 hydratačního krému, který pokožku vyživuje. Při koupeli se vytvoří pěna, jejíž látky účinně působí na pokožku celého těla a tím ji hydratují. .


fenjal Klasický krémový olej do koupele 200 ml
189 Kč

Dopřejte vašemu tělu a duši potěšení z relaxační aromatické koupele! Koncentrovaný olej do koupele s něžnou a lehce povzbuzující vůní pomerančů, růží a vanilky.


fenjal Relaxační krémový olej do koupele 200 ml
185 Kč

Dopřejte vašemu tělu a duši potěšení z relaxační aromatické koupele! Koncentrovaný olej do koupele s něžnou a lehce povzbuzující vůní mučenky a medu.


Holistic Hydratační citrusový sprchový olej 100 ml
249 Kč

224 Kč

Akce

Kosmetiku od značky Holistic tvoří oleje pocházející z těch nejčistších zdrojů v Evropě a byliny ze srdce Českého Švýcarska. Všechny složky kosmetiky jsou velmi pečlivě vybírány a zpracovávány ručně v manufaktuře.


Hydrofilní olej pro koupel a sprchu 200 ml
109 Kč

Novinka

Hydrofilní olej pro koupel a sprchu je směsí olejů s účinky aromaterapeutických látek z levandule a meduňky. Olej vytváří při styku s vodou bílou mléčnou emulzí, která pokožku citlivě čistí a zároveň zvláčňuje. Tento systém nepoškozuje ochranný kožní film.


Kneipp Sůl do koupele na nohy 500 g
152 Kč

Přírodní sůl, stará více než 250 miliónů let, se těží v hlubinných solných dolech v bavorském Göttingenu. Sůl je bohatá na minerály a stopové prvky a poskytuje příjemnou úlevu unaveným nohám.


Kneipp Sůl do koupele Nachlazení 60 g
44 Kč

Koupelová sůl s obsahem eukalyptu přináší úlevu při nachlazení, uvolní unavené svaly a osvěží mysl i tělo.


La Chévre Hydratační mléčná koupelová přísada 4+1
265 Kč

Mléčná koupelová přísada zvlášť vhodná pro suchou a zralou pokožku, výrazně omlazuje a ochraňuje pokožku před škodlivými vlivy životního prostředí a zároveň vytváří pocit vnitřní harmonie.


Mixa Pěnivý Baby olej do koupele 400 ml
145 Kč

Pěnivý olej do koupele pro děti je ideální pro citlivou a suchou pleť. Složení je bohaté na vyživující oleje a hydratační glycerin, díky čemu pomáha posilovat ochrannou bariéru pokožky.


Soaphoria Přírodní sprchová pěna Štěstí (Shower Mousse Happiness) 255 ml
225 Kč

Písmena ukrývající blaho, mozaika krásných drobných radostí. Pociťte euforii v ovocně-květinovém opojení a vyčarujte si na rtech úsměv, kterým obdarujte celý svět. neboť, kdo štěstí rozdává, ten štěstí i dostává! Produktová řada Štěstí se výborně hodí na všechny typy pokožky.