DENA Plovák RYBA

DENA Plovák RYBA

Hodnocení: 5
235 Kč

Plovák ve tvaru ryby je vhodnou pomůckou pro výuku plavání dětí. Slouží k nácviku splývání i k vodním hrátkám.

Mondo Rukávky nafukovací MONDO FROZEN
66 Kč

Nafukovací rukávky MONDO s motivem FROZENDětské nafukovací rukávky s motivem příběhu „Ledové království“ jsou parádním doplňkem pro první plavání. Rukávky o rozměrech 25 × 15 cm jsou vyrobeny z kvalitního PVC materiálu. S těmito rukávky nebude plavání žádný problém.Vhodné pro děti od 3 do 6ti let.

Bestway Dětské nafukovací rukávky Bestway Spider Man
40 Kč

Dětské nafukovací rukávky Bestway. Barevné, nafukovací plavací rukávky s motivem Spider Man, je plavecká pomůcka pro plavání v mělké vodě. K výuce plavání, získání jistoty ve vodě i veselým hrátkám neodmyslitelně patří různé pomůcky pro plavání dětí a zaručí bezpečnost nejmenších plavců.

Mondo Rukávky nafukovací MONDO CARS
86 Kč

Nafukovací rukávky MONDO s motivem CARSDětské nafukovací rukávky s motivem z pohádky Auta jsou parádním doplňkem pro první plavání. Rukávky o rozměrech 25 × 15 cm jsou vyrobeny z kvalitního PVC materiálu. S těmito rukávky nebude plavání žádný problém.

Mondo Hot Wheels
76 Kč

Rukávky nafukovací MONDO Hot WheelsDětské nafukovací rukávky do vody s motivem Hot Wheels od italského výrobce Mondo jsou určeny na plavání pro kluky od 2 do 6 let. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, netlačí a dobře nadnášejí. Dětské rukávky Mondo jsou lehké a velmi rychle se nafouknou.

Bestway Dětské nafukovací rukávky Bestway Typ C 25x15 cm
32 Kč

Dětské nafukovací rukávky Bestway. Barevné, nafukovací plavací rukávky typ C, je plavecká pomůcka pro plavání v mělké vodě. K výuce plavání, získání jistoty ve vodě i veselým hrátkám neodmyslitelně patří různé pomůcky pro plavání dětí a zaručí bezpečnost nejmenších plavců.

Bestway Dětské nafukovací rukávky Bestway HOT WHEELS
37 Kč

Dětské nafukovací rukávky Bestway HOT WHEELS. Barevné, nafukovací plavací rukávky s motivem, je plavecká pomůcka pro plavání v mělké vodě. K výuce plavání, získání jistoty ve vodě i veselým hrátkám neodmyslitelně patří různé pomůcky pro plavání dětí a zaručí bezpečnost nejmenších plavců.

FINIS Piškot Pull Buoy Sr. a Jr.
399 Kč

Piškot Pull Buoy od společnosti Finis je určený k tréninku síly horní poloviny těla a k udržení správné linie těla při plavání.

Plavecké pomůcky pro děti

Oblíbenými plaveckými pomůckami jsou nafukovací kruh nebo plavací rukávky. Pro nácvik plavání je ale vhodnější plavecký pás či destička.

Rukávky na plavání

Rukávky na plavání jsou výbornou pomůckou pro menší děti. Jejich používání je bezpečné. U starších dětí je vyměňte za plavecký pás. Vybrat můžete mezi pevnými s výztužemi či nafukovací.

Nafukovací kruh

Nafukovací kruh je skladný a vhodný pro zábavu ve vodě. Na nácvik plavání spíše využijte rukávky, u větších dětí plavecký pás či plaveckou desku.

Vodní nudle a žížaly

Vodní nudle jsou dostupné v různých barvách, ale i v různých velikostech. Ty největší používají i dospělí, například při aquaerobiku. Menší jsou ideální pro malé děti na nácvik správné práce nohou.

Nadlehčovací rukávky, nadlehčovací kroužky

Nadlehčovací rukávky jsou pěnové se suchým zipem. Velikost je univerzální a slouží po mnoho let. Jsou určeny k nácviku plavání jako podpůrná pomůcka.

Další plavecké pomůcky pro děti

  • Destičky slouží jako podpůrná pomůcka pro starší děti na nácvik správné práce nohou.
  • Plavací vesta je nejúčinnější pomůcka pro neplavce, není vhodná pro nácvik plavání.
  • Baby ring je kruh kolem hlavičky novorozenců a kojenců, pomáhá s pohybem ve vodě na zádech.
  • Plavecký pás umožňuje regulovat velikost – poroste s dítětem. Je ideální jako plavecká pomůcka.

→ Podívejte se na další plavecké potřeby, které se vám či vaší ratolesti budou hodit při plavání.

→Nezapomeňte, že při nácviku plavání dětí jsou zásadní i dětské sportovní plavky, které dítě nebudou škrtit a ztěžovat mu volný pohyb ve vodě.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Plavecké pomůcky pro děti.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Plavecké pomůcky pro děti výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Plavecké pomůcky pro děti akce.