shumee Nature Síť pro sběr plodů a listí 4,3 x 4,3 m 6030451
1 524 Kč
+ doprava zdarma

Tato síť pro sběr plodů a listí od značky Nature se výborně hodí pro sběr listí, oliv, mandlí, kaštanů a ovoce. Má zesílené okraje, které chrání síť před roztržením a umožňují snadnou instalaci. Sběrná síť je vyrobena z pružného materiálu, který je odolný vůči UV záření, a je tudíž velmi odolná. Je

shumee Nature Síť proti ptákům "Primo" 10x10 m černá 6030407
1 426 Kč
+ doprava zdarma

Síť proti ptákům Primo značky Nature je odolná ochranná síť, která bude chránit vaše ovoce a zeleninu před ptáky a dalšími drobnými zvířaty, aniž by je polapila. Je také užitečná pro ochranu vašich mladých stromků a sazeniček v chladném začátku jara! Tato síť je 10 m široká a 10 m dlouhá a je vyrobe

shumee Dveřní závěs bambus 90 x 200 cm
1 303 Kč
+ doprava zdarma

Tato bambusová dveřní záclona je ideální pro byty, bary s terasou a balkony. Je ideální proti mouchám, komárům a jinému hmyzu, takže si můžete užít svůj den nebo si zdřímnout bez rušení. Tento závěs se dá také používat jako dekorace pokoje. Jeho husté bambusové provázky poskytují soukromí a odrážejí

shumee Pletivo ke kurníku pozinkovaná ocel 25 x 1,2 m stříbrné
950 Kč
+ doprava zdarma

Drátěné pletivo je nejen ideální k výstavbě plotů pro ochranu stromů a rostlin, ale skvěle vám také poslouží při stavbě voliér a klecí pro králíky či slepice. Hodí se rovněž k vymezení prostoru pro drůbež a ochraně kurníků. Umožní vám rychle a flexibilně ohradit malé plochy pro hospodářská zvířata.

Max Síť opěrná 1,7m šíře
7 Kč

Max Síť opěrná 1,7m šířePodpůrná – podpěrná síť je určena pro vertikální pěstování okurků a veškeré popínavé zeleniny a zahradních rostlin. Podpůrná síť na okurky výrazně zvyšuje úrodu, prodlužuje plodnost rostlin a oddaluje napadení plísňovými chorobami.

Bradas Palisáda zahradní, obruba trávníková zelená 2,5m
276 Kč

Palisáda zahradní, obruba trávníková zelená 2,5mPalisáda účinně odděluje trávník od rostlin v zahradě také chodníky, cesty a tematické rohy. Inovativní design poskytuje pevnost při vložení do země. Jednoduchost závazných prvků umožňuje jednoduchou a rychlou instalaci.

Pletivo

Pletivo slouží ke stavbě plotů, ohrad i při zahrádkaření. Kdy využijete lesnické pletivo a jaké pletivo na plot kolem domu je nejvhodnější?

Lesnické pletivo

Lesnické pletivo se využívá k oplocení lesních školek, stromů a k tvorbě výběhů pro lesní i domácí zvířata. Lesnická pletiva mají největší druhy ok.

Chovatelské pletivo

Chovatelské pletivo slouží k tvorbě králíkáren, výběhů a voliér pro domácí zvířata. Využití najde i na zahradě. Chovatelské pletivo má nejmenší druhy ok.

Svařované pletivo

Svařované pletivo vyniká pevností a dlouhou životností, je ideální na tvorbu pevného a spolehlivého oplocení. Pletivo dobře odvádí vodu, je vyrobeno z ocelových drátů s povrchem pozink či PVC.

Poplastované pletivo

Je speciální typ pletiva, které kryje PVC. Pletivo je stálejší, plast předchází korozi a dobře odvádí vodu. Hodí se k běžnému oplocení domů, chat a pozemků.

Průměr drátu ovlivňuje odolnost, životnost a cenu pletiva. Průměr drátu se pohybuje mezi 0,5–3,5 mm dle typu pletiva.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pletivo.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pletivo výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pletivo akce.