10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12350370

Vermione Liftingový balíček pro okamžité vypnutí a hydrataci pleti GHA Serum 30 ml + Alfa 50 ml

Vermione Liftingový balíček pro okamžité vypnutí a hydrataci pleti GHA Serum 30 ml + Alfa 50 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vermione GHA sérum pro okamžité vypnutí pleti a hlubokých vrásek. Sérum obsahuje 7 % nízkomolekulární kyseliny hyaluronovou a revoluční látku Glycoin pro okamžité vypnutí pleti a velmi hlubokých vrásek v kombinaci s hydratačním krémem Vermione Alfa na červené žilky a pigmentové skvrny. Celý popis
2 775 Kč
Zboží od: PressCom
2 775 Kč
Doprava zdarma
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

23.5.2024 na výdejním místě
23.5.2024 - 24.5.2024 na vaší adrese

Popis

Vermione GHA Anti-Aging Serum

Liftingový přípravek, který obnoví a zregeneruje všechny odumřelé buňky v podkoží, okamžitě vypne hluboké vrásky a rozjasní tím vaši pleť!

 

Patentovaná receptura s kyselinou hyaluronovou, glycoinem a bioaktivními enzymy, která přináší efekt již po 20 minutách. Vermione GHA Anti-Aging Serum totiž jako jediné v České republice a ve světě obsahuje nejvyšší podíl nízkomolekulární kyseliny hyaluronové – celých 7 %.

Patentovaná česká receptura s kyselinou hyaluronovou, glycoinem a bioaktivními enzymy, která přináší liftingový efekt již po 20 minutách.

Ta je velmi důležitou látkou pro svoji schopnost navazovat na sebe velké množství vody a tvořit kolagen. V séru je použita nízkomolekulární KHL, která je známá pro působení v podkoží. Té napomáhá Vermione extrakt, který obsahuje bioaktivní enzymy zabraňující tvorbě červených žilek, pigmentových skvrn, rosacey a kuperózy. Enzym na sebe dokáže navázat všechny účinné látky a umožní jim průnik přímo do podkoží, kde následně zajistí vyplnění hlubokých propadlin (vrásek) a regeneraci podkožních buněk.

Společně s revoluční látkou Glycoin a její vlastnosti (Zmrtvýchvstání) nastává reakce buněčného systému v podkoží, kdy se pleti nedostává potřebných látek – vody, pružnosti a pevnosti.

Po aplikaci séra na pleť (krk, nebo dekolt) jsou tyto látky dodány v nadměrném poměru a tím nastává okamžitá reakce. Regenerace buněk, okamžité vypnutí, rozjasnění a výplni hlubokých vrásek.

Pro srovnání a vaší představu jakým způsobem látka Glycoin reaguje při styku s vodou. Přirovnává se k zázračnému vzkříšení.

 

  

Tento unikátní reakční proces jsme přenesli do kosmetického průmyslu a látku, kterou pouštní rostliny obsahují, dodali do našeho séra Vermione GHA.

 

 

 

Unikátní kombinace všech účinných látek příznivě působí na :

– Reparaci, obnovu a regeneraci podkožních buněk

– Rozjasnění pleti

– Vypnutí a vyplnění jemných, mimických a hlubokých vrásek

– Vyplnění vrásek způsobených kouřením – nosoretní rýhy

– Stažení pórů

– Celkově prospívá pleti a pokožce bez použití hyaluronových injekcí

– Sérum je určeno pro všechny typy pleti bez ohledu na věk

 

Aplikace: 

Pipetou naneste silnější vrstvu séra na postižené oblasti – okolí očí, čelo, glabela, nosoretní rýhy, celý obličej, krk nebo dekolt. Nechte působit 20 minut. 

Sérum má dvě funkce:

1) Během jedné minuty se pleť začne vypínat až do pocitu tvrdnutí. Zde jde o výplň jemných a mimických vrásek. Výsledek je viditelný několik hodin po aplikaci.

2) Po zapravení se séra do podkoží nastává proces návaznosti vody, tvorbě kolagenu a potřebných vitamínů, které trvá následujících 24h. Po tuto dobu dochází k výplni hlubokých vrásek. 

Po 20 minutách působení sérum smyjte vodou a použijte jeden z doporučených krémů: 

Vermione Alfa – Hydratace, pigmentové skvrny, červené žilky, rosacea či kuperóza

Vermione Beta – Ekzematická, suchá pleť

Vermione HA35+ – Liftingový krém s obsahem 2% KHL a hydrolyzovaným kolagenem

Obsah: 30 ml

Doporučená aplikace: 2–3× týdně

Obsah účinných látek: Kyselina Hyaluronová (Sodium Hyaluronate) 7 %, Glycoin®Natural (Glyceryl Glucoside) 1 %, Earthworm Vermione® Extrakt 1 %

Následně naneste promašťující krém Vermione Beta