Vermione ALFA

Vermione ALFA

Hodnocení: 4,7
415 Kč

Vermione ALFA je speciální hydratační krém založený na biologickém extraktu z kalifornských žížal. Odstraňuje vrásky, pigmentové skvrny, rosaceu a červené žilky. Nahrazuje léčbu kortikoidy.

Vermione GEL MINI

Vermione GEL MINI

Hodnocení: 3
89 Kč

Gel vhodný na: opary, pásové opary, akné, mastnou pleť, kvasinková onemocnění, vaginální mykózy a poševní opary. Obsažené 4% účinné enzymatické látky pomáhají všude tam, kde je žádoucí vysušující, antiseptický účinek a zklidnění pleti, či sliznice.

Vermione GEL

Vermione GEL

Hodnocení: 5
295 Kč

Gel vhodný na: opary, pásové opary, akné, mastnou pleť, kvasinková onemocnění, vaginální mykózy a poševní opary. Obsažené 4% účinné enzymatické látky pomáhají všude tam, kde je žádoucí vysušující, antiseptický účinek a zklidnění pleti, či sliznice.

Vermione STRONG

Vermione STRONG

Hodnocení: 4,9
465 Kč

Krém vhodný na: bércové vředy, hemoroidy, pooperační a poúrazové jizvy, septické rány, popáleniny, hematomy a těžké formy dermatóz. Silný reparační krém s obsahem 25% účinné enzymatické látky je určen na ošetření otevřených ran, pooperačních jizev, hematomů, bércových vředů a homoroidů.

Vermione balíček na LUPÉNKU XXL
1 700 Kč

Vermione STRONG 150 ml + Vermione MILK 150 ml Regenerační, pěstící a promašťující krém. Přírodní krém je díky účinné látce (5%) určen pro osoby s ekzémy, lupénkou a suchou pokožkou. Postižená místa ekzémy a lupénkou promašťuje, ulevuje od svědění, pálení a šupení.

Vermione POOPERAČNÍ balíček
775 Kč

Vermione STRONG 50 ml + Vermione BETA 50 ml Krém Vermione Strong je vyvinut a určen přímo pro ošetření otevřených ran, jizev, pooperačních a poúrazových ran. Do okolí rány poté aplikujte krém Vermione Beta.

Vermione BETA

Vermione BETA

Hodnocení: 4,8
395 Kč

Obsahuje 8% účinné enzymatické látky. Promašťující krém pozitivně ovlivňuje pružnost a hebkost pokožky, kterou zároveň vyživuje. Krém je vhodný na pokožku onemocněnou ekzémy a lupénkou, kde přináší úlevu od svědění bez nutnosti používat kortikoidy.

Vermione BETA XXL
995 Kč

Obsahuje 8% účinné enzymatické látky. Promašťující krém pozitivně ovlivňuje pružnost a hebkost pokožky, kterou zároveň vyživuje. Krém je vhodný na pokožku onemocněnou ekzémy a lupénkou, kde přináší úlevu od svědění bez nutnosti používat kortikoidy.

Vermione TĚHOTENSKÝ balíček
999 Kč

Vermione MILK 150 ml + Vermione STRONG 50 ml S rostoucím bříškem mnohdy také přichází popraskání kůže (strie). Pro tento stav jsme vyvinuli Vermione Milk. Mléko jako jediné z celé naší řady krémů není vodou smývatelné.

Vermione balíček na EKZÉM
775 Kč

Vermione STRONG 50 ml + Vermione BETA 50 ml. Postižená místa ekzémy a lupénkou promašťuje, ulevuje od svědění, pálení a šupení. Na povrchu pokožky nezůstanete mastní, obsažený masťový základ se ihned po aplikaci dostává hluboko do kožní tkáně.

Vermione balíček PRO DĚTI NA EKZÉM
730 Kč

Vermione Alfa 50 ml + Vermione Beta 50 ml Krémy Vermione Alfa a Beta, jsou vhodné aplikovat na atopický ekzém nejen u dospělých ale také u kojenců, batolat a dětí.

Vermione balíček PRO DĚTI NA EKZÉM – pokračovací péče
665 Kč

Vermione Beta 50 ml + Vermione Milk 50 ml Krémy Vermione Beta a Milk jsou vhodné aplikovat na atopický ekzém nejen u dospělých ale také u kojenců, batolat a dětí. Vhodná je kombinace obou krémů pro zklidnění atopické pokožky.

Vermione balíček na LUPÉNKU - malé balení
730 Kč

Vermione STRONG 50 ml + Vermione MILK 50 ml Regenerační, pěstící a promašťující krém. Přírodní krém je díky účinné látce (5%) určen pro osoby s ekzémy, lupénkou a suchou pokožkou.

Vermione MILK XXL

Vermione MILK XXL

Hodnocení: 5
695 Kč

Regeneračně vyživující mléko s bioaktivními ENZYMY. Pozitivně působí u osob s LUPÉNKOU a EKZÉMY, kde je potřeba pečovat o rozsáhlejší plochy pokožky.

Vermione balíček pro VYPNUTÍ VRÁSEK A HYDRATACI PLETI
955 Kč

Vermione HA35+ 50 ml + a Vermione Alfa 50 ml Ideální kombinace krémů pro vypnutí vrásek a hydrataci pleti. nedílným obsahem je kyselina hyaluronová, kolagen a vitamín E. Tento krém nahrazuje hyaluronové injekce.

Vermione HA35+

Vermione HA35+

Hodnocení: 5
645 Kč

Revitalizační liftingový krém s bioaktivními enzymy. Obsahuje vysoký podíl kyseliny hyaluronové, protivráskový komplex vitamínu E a kolagenu. Obnovuje a zlepšuje pevnost pokožky, čímž minimalizuje přítomnost viditelných hlubokých a mimických vrásek.

Vermione MILK

Vermione MILK

Hodnocení: 5
345 Kč

Regeneračně vyživující mléko s bioaktivními ENZYMY. Snadno roztíratelné a vstřebatelné Vermione mléko je určeno pro jemnou, citlivou, namáhanou nejen pokožku. Mléko je určeno na ekzémy, lupénku, opruzeniny, dermatitidy a jako ochrana před alergií na bazénový chlór.

Vermione balíček na BÉRCOVÉ VŘEDY
775 Kč

Vermione STRONG 50 ml + Vermione BETA 50 ml Pečuje o pokožku se sklonem k bércovým vředům a působí na bércové vředy již vzniklé. Krém se aplikuje přímo do otevřené rány na tkáň. Krém vytváří novou kožní tkáň a povrch pokožky uzavírá.

Vermione balíček na BÉRCOVÉ VŘEDY XXL
1 975 Kč

Vermione STRONG 150 ml + Vermione BETA 150 ml Korekční a reparační krém Vermione STRONG s enzymy pečuje o pokožku se sklonem k bércovým vředům a na bércové vředy již vzniklé – krém aplikujte přímo do otevřené rány na tkáň. Krém vytváří tkáň novou a povrch pokožky uzavírá.

Vermione balíček na POPÁLENINY
685 Kč

Vermione GEL 50 ml + Vermione STRONG 50 ml. Gel je vhodný na mokvající zranění, které je nutné gelem vysušovat, například popáleniny.

Vermione GHA Anti-Aging Serum
2 495 Kč

Exkluzivně

Liftingové sérum pro okamžité vypnutí pleti Patentovaná receptura se 7% nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou, glycoinem a bioaktivními enzymy pro intenzivní efekt vypnutí pleti již během 20 minut.

Vermione balíček na BÉRCOVÉ VŘEDY XL
1 430 Kč

Vermione STRONG 150 ml + Vermione BETA 50 ml Korekční a reparační krém Vermione STRONG s enzymy pečuje o pokožku se sklonem k bércovým vředům a na bércové vředy již vzniklé – krém aplikujte přímo do otevřené rány na tkáň. Krém vytváří tkáň novou a povrch pokožky uzavírá.

Vermione POOPERAČNÍ balíček XL
1 430 Kč 715,00 Kč/ks

Vermione STRONG 150 ml + Vermione BETA 50 ml Krém Vermione Strong je vyvinut a určen přímo pro ošetření otevřených ran, jizev, pooperačních a poúrazových ran. Jeho vlastnost je granulace kožní tkáně a tedy velmi rychle stahuje pokožku do původního stavu.

Vermione TĚHOTENSKÝ balíček XXL
1 700 Kč

Vermione MILK 150 ml + Vermione STRONG 150 ml S rostoucím bříškem mnohdy také přichází popraskání kůže (strie). Pro tento stav jsme vyvinuli Vermione Milk. Mléko jako jediné z celé naší řady krémů není vodou smývatelné.

Vermione balíček na EKZÉM XL
1 430 Kč 715,00 Kč/ks

Vermione STRONG 150 ml + Vermione BETA 50 ml Postižená místa ekzémy a lupénkou promašťuje, ulevuje od svědění, pálení a šupení. Na povrchu pokožky nezůstanete mastní, obsažený masťový základ se ihned po aplikaci dostává hluboko do kožní tkáně.

Vermione balíček na EKZÉM XXL
1 975 Kč

Vermione STRONG 150 ml + Vermione BETA 150 ml Postižená místa ekzémy a lupénkou promašťuje, ulevuje od svědění, pálení a šupení. Na povrchu pokožky nezůstanete mastní, obsažený masťový základ se ihned po aplikaci dostává hluboko do kožní tkáně.

Vermione balíček NA OPARY
345 Kč

Vermione GEL 50 ml + Vermione GEL mini 5 ml Při výskytu oparu v jakémkoliv stádiu se osvědčuje nanášení Vermione Gelu několikrát denně. Přítomnost lysoxinu a ostatních aktivních látek zajišťuje účinné potlačení projevů herpesu a akné.

Vermione balíček na POPÁLENINY XL
1 340 Kč

Vermione GEL 50 ml + Vermione STRONG 150 ml Gel je vhodný na mokvající zranění. Vermione STRONG je účinný v širokém spektru kožních onemocnění při všech kožních potížích, vyžadující rychlé a efektivní hojení kožní tkáně.

Vermione balíček PRO DĚTI NA EKZÉM XL
1 275 Kč

Vermione Alfa 50 ml + Vermione Beta 150 ml Krémy Vermione Alfa a Beta, jsou vhodné aplikovat na atopický ekzém nejen u dospělých ale také u kojenců, batolat a dětí.

Vermione balíček pro NORMÁLNÍ - AKNÓZNÍ pleť
639 Kč

Vermione GEL 50 ml + Vermione ALFA 50 ml. Enzymatická péče o aknózní pleť nahrazující kortikoidy. Vermione GEL má sklon k vysušování, z tohoto důvodu je důležité následně pleť ošetřit krémem Vermione ALFA.

Vermione DEN A NOC
730 Kč

Vermione ALFA 50ml + Vermione BETA 50ml Velmi oblíbená kombinace krémů Vermione Alfa a Vermione Beta nejen u žen.

Vermione Lifting, vypnutí vrásek a hydratace pleti
3 200 Kč

Exkluzivně

Liftingové sérum pro okamžité vypnutí a hydrataci pleti Patentovaná receptura se 7% nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou, glycoinem a bioaktivními enzymy pro intenzivní efekt vypnutí pleti již během 20 minut.

Vermione Lifting, vypnutí vrásek a promaštění pleti
3 185 Kč

Exkluzivně

Liftingové sérum pro okamžité vypnutí a promaštění pleti Patentovaná receptura se 7% nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou, glycoinem a bioaktivními enzymy pro intenzivní efekt vypnutí pleti již během 20 minut.

Vermione POOPERAČNÍ balíček XXL
1 975 Kč

Vermione STRONG 150 ml + Vermione BETA 150 ml Krém Vermione Strong je vyvinut a určen přímo pro ošetření otevřených ran, jizev, pooperačních a poúrazových ran. Do okolí rány poté aplikujte krém Vermione Beta.

Vermione POPORODNÍ balíček
1 399 Kč

Vermione poporodní balíček krém Vermione Alfa vám pomůže s případnou problematikou pleti – červené žilky, hydratace, pigmentové skvrny. Krém Strong ve všech případech s místem kudy přišlo miminko na svět. Mléko vám poslouží na celé tělo pro obnovení pružnosti pokožky.

Vermione POPORODNÍ balíček XXL
2 075 Kč

Vermione poporodní balíček. Krém Vermione Alfa vám pomůže s případnou problematikou pleti – červené žilky, hydratace, pigmentové skvrny. Krém Strong ve všech případech s místem kudy přišlo miminko na svět. Mléko vám poslouží na celé tělo pro obnovení pružnosti pokožky.

Vermione STRONG XXL

Vermione STRONG XXL

Hodnocení: 3
1 195 Kč

Krém vhodný na: bércové vředy, hemoroidy, pooperační a poúrazové jizvy, septické rány, popáleniny, hematomy a těžké formy dermatóz. Silný reparační krém s obsahem 25% účinné enzymatické látky je určen na ošetření otevřených ran, pooperačních jizev, hematomů, bércových vředů a homoroidů.

České krémy s bioaktivnimi enzymy a výtažky z kalifornských žížal. Kosmetická řada českých krémů, které pomáhají řešit závažná kožní onemocnění. Jedná se o kosmetické přípravky, založené na posledních vědeckých poznatcích o účincích enzymu.

České krémy s bioaktivnimi enzymy a výtažky z kalifornských žížal. Kosmetická řada českých krémů, které pomáhají řešit závažná kožní onemocnění. Jedná se o kosmetické přípravky, založené na posledních vědeckých poznatcích o účincích enzymu.