Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 31321239

Brazil Keratin Set pěstících masek na obličej (Beauty Skin Mask Set) 3 ks

Brazil Keratin Set pěstících masek na obličej (Beauty Skin Mask Set) 3 ks

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Sada obsahuje: Černá detoxikační maska na obličej (Deep Sea Mask) Zlatá kolagenová maska na obličej (Gold Collagen Crystal Mask) Hydratační a zklidňující maska (Aloe Vera Facial Mask) Celý popis
199 Kč
199 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

18.6.2024 na výdejním místě
18.6.2024 - 19.6.2024 na vaší adrese

Popis

Hydratační a zklidňující maska (Aloe Vera Facial Mask)

Aloe Vera Mask je maska vhodná především pro suchou, citlivou a dehydratovanou pokožku. Hydratuje, zklidňuje a hojí pokožku.


Aplikace: Pro kvalitní výsledek použijte masku ihned po otevření sáčku. Přiložte masku na čistou a osušenou pleť. Po 20 – 30 minutách působení masku sejměte a nevstřebaný zbytek jemně vmasírujte do pokožky. Používejte 1 – 2× týdně.


Černá detoxikační maska na obličej (Deep Sea Mask)

Maska je složena převážně z přísad zahrnující čisté přírodní výtažky. Jednostranný absorpční poměr tohoto produktu je vyšší než 98 %, což znamená, že množství živin a vlhkosti, které maska nabízí, je 10× větší než u obyčejných pleťových masek. Díky použití nejmodernější technologie látky kondenzované v masce ihned po přiložení na pleť vlivem tělesného tepla pronikají do hloubky epidermu. Maska poskytuje doplňkové prvky jako jsou kaolín a různé druhy vitamínů. Maska má detoxikační účinky a čistí póry.


Zlatá kolagenová maska na obličej (Gold Collagen Crystal Mask)

Maska s obsahem zlata a kolagenu. Ihned po přiložení na obličej vlivem tělesného tepla pronikají účinné látky do hloubky epidermu. Maska se snadno používá, není lepkavá a dobře přiléhá k pleti. Reguluje vlhkost v pleti, vyhlazuje vrásky a rozjasňuje. Působí relaxačně.