Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 42373210

Blackstone Stolní elektrický gril Blackstone 17" Griddle

Blackstone Stolní elektrický gril Blackstone 17" Griddle

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Griddle Blackstone řady E jsou senzací mezi lidmi, kteří chtějí vařit doma nebo na cestách, aniž by museli používat plyn. Hladký nepřilnavý keramický titanový povrch grilovací desky umožňuje snadné vaření a čištění což z ní dělá jednu z nejkvalitnějších elektrických ploten! Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
10 790 Kč
Zboží od: befree.cz
10 790 Kč
S novou kartou za

Popis

Griddle Blackstone řady E jsou senzací mezi lidmi, kteří chtějí vařit doma nebo na cestách, aniž by museli používat plyn. Hladký nepřilnavý keramický titanový povrch grilovací desky umožňuje snadné vaření a čištění což z ní dělá jednu z nejkvalitnějších elektrických ploten!

  • Patentovaný systém odvodu tuku umožňuje rychlé a snadné čištění
  • Nádoba na mastnotu vhodná do myčky
  • Vybaven velkým digitálním LCD displejem a ovládacím kolečkem EZ-Touch
  • Nepřilnavý keramický povrch grilu s titanovým povrchem pro snadné vaření a čištění
  • 2 roky záruka

Jaký je rozdíl mezi grilem a griddle?

Největší rozdíl mezi grilem a griddle je varná plocha. Na rozdíl od grilovacího roštu, který nechává jídlo často vystaveno přímému plameni, je griddle hladký, rovný povrch, na kterém se vaří jídlo jako na obří pánev.

Běžné grilování na grilovacích roštech nad otevřeným plamenem je pro mnoho lidí nevyhovující. Jídlo se může přilepit, propadnout mřížkami a rychle se připálit, pokud nedáváte pozor. Ale griddle je mnohem shovívavější. Teplotu lze regulovat buď ztlumením ohřevu, nebo přesunem potravin do chladnější oblasti. Jídlo nespadne do ohně, protože na varné desce nejsou žádné mezery, kterými by mohlo propadnout. Správně ošetřený povrch griddle navíc umožňuje, aby jídlo ve většině případů klouzalo, aniž by se přilepilo.