Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 42343966

Blackstone Stolní plynový gril Blackstone 17" Griddle s nerezovým panelem a víkem

Blackstone Stolní plynový gril Blackstone 17" Griddle s nerezovým panelem a víkem

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ať jste doma nebo se chystáte kamkoli do přírody, vezměte si s sebou svůj Blackstone 17” stolní gril. Přenosný design tohoto plochého grilu je ideální pro piknik, při kempování či rybaření. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
6 290 Kč
Zboží od: befree.cz
6 290 Kč
S novou kartou za

Popis

Ať jste doma nebo se chystáte kamkoli do přírody, vezměte si s sebou svůj Blackstone 17” stolní gril. Přenosný design tohoto plochého grilu je ideální pro piknik, při kempování či rybaření. Rychle se zahřeje prostřednictvím hořáku ve stylu „H“ s výkonem 12 500 BTU, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla.

Díky systému zadního odvodu tuku ja čištění grilu snadné a jednoduché. Vařte venku bez kompromisů s tímto malým, ale mocným griddle Blackstone.

  • 17” varný prostor
  • Piezo zapalování
  • Snadno ovladatelná varná zóna s výkonným výkonem 12 500 BTU
  • Jeden hořák H z nerezové oceli
  • Patentovaný systém zadního odvodu tuku
  • Přední panel z nerezové oceli nenáročný na údržbu
  • Používá jednolibrový regulátor, adaptérová hadice není součástí dodávky
  • 2 roky záruka

Jaký je rozdíl mezi grilem a griddle?

Největší rozdíl mezi grilem a griddle je varná plocha. Na rozdíl od grilovacího roštu, který nechává jídlo často vystaveno přímému plameni, je griddle hladký, rovný povrch, na kterém se vaří jídlo jako na obří pánev.

Běžné grilování na grilovacích roštech nad otevřeným plamenem je pro mnoho lidí nevyhovující. Jídlo se může přilepit, propadnout mřížkami a rychle se připálit, pokud nedáváte pozor. Ale griddle je mnohem shovívavější. Teplotu lze regulovat buď ztlumením ohřevu, nebo přesunem potravin do chladnější oblasti. Jídlo nespadne do ohně, protože na varné desce nejsou žádné mezery, kterými by mohlo propadnout. Správně ošetřený povrch griddle navíc umožňuje, aby jídlo ve většině případů klouzalo, aniž by se přilepilo.