Iswari BIO Naklíčená pohanka 250 g
119 Kč
+ doprava zdarma

BIO Naklíčená pohanka je plná enzymů a pomalu stravitelných sacharidů, je křupavá a lahodné oříškové chuti.


Wolfberry Pohankové křupky BIO 70 g
15 Kč
+ doprava zdarma

Pohankové křupky BIO 70 g Wolfberry. Pohankové křupky jsou vhodnou bezlepkovou náhradou klasických slaných pochoutek. Výborné jsou při bezlepkové dietě a pochutnají si na nich i malé děti. Podávejte s mlékem či jogurtem.


Šmajstrla Pohanka Krupice 400g
34 Kč
+ doprava zdarma

Pohanková krupice je nejhruběji namleté pohankové zrnko. Pohanka pro výrobu pohankové krupice je loupaná  mechanicky. Toto zpracování je šetrné a vede k zachování výživových hodnot pohanky. Pohanková krupice je zdrojem vitamínů skupiny B, fosforu, vápníku, železa a rutinu.


Country Life Bio Pohanka loupaná kroupy 500 g
46 Kč
+ doprava zdarma

Pohanka je vysoce nutričně a dieteticky hodnotná plodina. Je významným zdrojem vlákniny, minerálních látek a vitamínů (zejména vitamínů řady B a vitaminu E). Pohanka je přirozeně bezlepková.


Allnature Pohankové vločky BIO 250 g Allnature
40 Kč
+ doprava zdarma

Pohanka se těší opět oblibě nejen z důvodu bezlepkových diet. Má totiž vysokou nutriční hodnotu a obsahuje mnoho minerálních látek. Pohankové vločky jsou také zdroj bílkovin a ač mají lehce specifickou chuť, skvěle se s nimi pracuje v mnoha receptech. Skvěle se s nimi pracuje v mnoha receptech. .


Allnature Pohanka BIO 500 g
40 Kč
+ doprava zdarma

Pohanka BIO je zdrojem vitamínů B, C a E, minerálních látek, vlákniny, bílkovin i nenasycených mastných kyselin. Dále je zdrojem rutinu, který pomáhá při zánětech, cévních onemocněních i krvácení dásní. Pohanka je přirozeně bezlepková. Neměla by chybět v žádném vyváženém jídelníčku.


Country Life Bulgur pohankový BIO 250 g
50 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pohankový bulgur má lehce oříškovou chuť a nevyžaduje dlouhou dobu vaření. Výborně se hodí na přípravu rizota nebo do osvěžujících salátů s bylinkami.


Country Life Vločky pohankové BIO 250 g
37 Kč
+ doprava zdarma

Vločky mají jemnou pohankovou chuť a vůni. Pohankové vločky si dejte jen tak v misce s ovocem a rostlinným mlékem. Skvěle poslouží jako základ pro karbanátky a zeleninové placky.


Wolfberry Pohankové vločky BIO 250 g
38 Kč
+ doprava zdarma

Pohankové vločky Wolfberry BIO 250 g jsou vyrobeny v BIO kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství. Lehce stravitelná, nutričně hodnotná a přirozeně bezlepková potravina.