Moveto ARM 300

Moveto ARM 300

Hodnocení: 4,1
6 299 Kč 5 510 Kč

Sada pohonu pro dvoukřídlá vrata Moveto ARM 300 Tělo pohonu je vyrobeno z velmi kvalitních robustních materiálů, které zajistí maximální životnost a spolehlivost. Funkce automatického zavírání po 30 nebo 60 sekundách. Max. délka křídla 1,75 m, max. váha křídla 150 kg. Obsahuje sadu fotobuněk a výstražný maják.

Moveto OTIO 771014

Moveto OTIO 771014

Hodnocení: 3,9
6 279 Kč

Sada pohonu pro dvoukřídlá vrata. Max. délka křídla jsou 2 m a váha 150 kg. Pohon umožňuje i otevření pouze jednoho křídla

Moveto Mechanická parkovací zábrana (541017)
1 329 Kč

Mechanická sklopná parkovací zábrana s integrovaným zámkem. Šířka 890 mm. Zábrana není určena na veřejné komunikace a lze ji umisťovat pouze na soukromé cesty (nemá homologaci)

Moveto LEVER 400

Moveto LEVER 400

Hodnocení: 4,4
9 278 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pohon s elegantním designem pro dvoukřídlá vrata. Max. délka křídla jsou 2,75 m a váha 350 kg. Pohon umožňuje i otevření pouze jednoho křídla

IN Přijímač
459 Kč

Přijímač k el. pohonům vrat či jiných zařízení

Pohony vrat

Pohon vrat automaticky otevře bránu pro vjezd automobilu. Výrazně šetří čas i námahu. Na výběr jsou pohony posuvných i křídlových vrat. Nejelegantnějším řešením je podzemní pohon.

Jak vybrat pohon vrat? Důležitá je délka i hmotnost brány

Vhodný pohon zvolíte podle vzdálenosti mezi středem pantu brány a hranou sloupku.

  • Pokud je vzdálenost menší než 10 cm, jsou vhodné lineární pohony. Lineární pohon je možné použít pro otevírání dovnitř i ven. Důležitým parametrem je i délka a hmotnost křídla vrat. K bráně je možné umístit i dveřní videotelefon.
  • Jestliže máte širší sloupky, a mezi středem pantu na bráně a hranou sloupku by bylo více než 10 cm, je nutné použít pákové zavírání vrat (do 40 cm od středu sloupku, sloupek o šířce max. 80 cm).

→ Pokud použijete podzemní pohon křídlových vrat, není šíře sloupku limitující.

Pákové zavírání vrat

Pákové zavírání vrat (kloubový pohon) se používá na betonové sloupky, kde je větší vzdálenost mezi hranou sloupku a středem pantu – do 40 cm.

Pohony posuvných vrat

Pohony posuvných vrat a posuvných bran jsou elegantní a nenáročné na prostor na příjezdové cestě. Umožní parkování i těsně před branou.

Pohony křídlových vrat

Křídlová vrata lze použít i na velmi úzkých příjezdových cestách a průjezdech. Pohon spolehlivě zajistí bránu při otevření. Zpravidla je vybaven automatickým zavíráním, možností otevření jen jednoho křídla a bezpečnostními prvky.

Podzemní pohony křídlových bran

Elegantní ale nákladnější řešení je podzemní pohon. Pohon se zabetonuje pod spodní část rámu a není viditelný. Nevýhodou je složitá servisní údržba celého systému.

→ K elektrickému pohonu se vám může hodit i příslušenství k pohonům vrat v podobě ovladačů, antén či vzdáleného ovládání.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pohony vrat.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pohony vrat výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pohony vrat akce.