Moveto ARM 300
40x

Moveto ARM 300

6 299 Kč
5 819 Kč

Sada pohonu pro dvoukřídlá vrata Moveto ARM 300 Tělo pohonu je vyrobeno z velmi kvalitních robustních materiálů, které zajistí maximální životnost a spolehlivost. Funkce automatického zavírání po 30 nebo 60 sekundách. Max. délka křídla 1,75 m, max. váha křídla 150 kg. Obsahuje sadu fotobuněk a výstražný maják.

Od prodejce MALL
-15%
Moveto OTIO 771014
44x

Moveto OTIO 771014

7 119 Kč
5 990 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada pohonu pro dvoukřídlá vrata. Max. délka křídla jsou 2 m a váha 150 kg. Pohon umožňuje i otevření pouze jednoho křídla

Od prodejce MALL
Compass Stojan na pneu pojízdný 265mm/18

Compass Stojan na pneu pojízdný 265mm/18

1 508 Kč

Držák disků kol, ideální pro dlouhodobé uskladnění zimních či letních pneumatik. Držák zabírá jen velmi málo místa a je opatřen kolečky pro usnadněnou manipulaci. Kolečka jsou gumová a jsou opatřena kovovým středem a kuličkovými ložisky.

Partner: 4DAVE

Pohony vrat

Pohon vrat automaticky otevře bránu pro vjezd automobilu. Výrazně šetří čas i námahu. Na výběr jsou pohony posuvných i křídlových vrat. Nejelegantnějším řešením je podzemní pohon.

Jak vybrat pohon vrat? Důležitá je délka i hmotnost brány

Vhodný pohon zvolíte podle vzdálenosti mezi středem pantu brány a hranou sloupku.

  • Pokud je vzdálenost menší než 10 cm, jsou vhodné lineární pohony. Lineární pohon je možné použít pro otevírání dovnitř i ven. Důležitým parametrem je i délka a hmotnost křídla vrat. K bráně je možné umístit i dveřní videotelefon.
  • Jestliže máte širší sloupky, a mezi středem pantu na bráně a hranou sloupku by bylo více než 10 cm, je nutné použít pákové zavírání vrat (do 40 cm od středu sloupku, sloupek o šířce max. 80 cm).

→ Pokud použijete podzemní pohon křídlových vrat, není šíře sloupku limitující.

Pákové zavírání vrat

Pákové zavírání vrat (kloubový pohon) se používá na betonové sloupky, kde je větší vzdálenost mezi hranou sloupku a středem pantu – do 40 cm.

Pohony posuvných vrat

Pohony posuvných vrat a posuvných bran jsou elegantní a nenáročné na prostor na příjezdové cestě. Umožní parkování i těsně před branou.

Pohony křídlových vrat

Křídlová vrata lze použít i na velmi úzkých příjezdových cestách a průjezdech. Pohon spolehlivě zajistí bránu při otevření. Zpravidla je vybaven automatickým zavíráním, možností otevření jen jednoho křídla a bezpečnostními prvky.

Podzemní pohony křídlových bran

Elegantní ale nákladnější řešení je podzemní pohon. Pohon se zabetonuje pod spodní část rámu a není viditelný. Nevýhodou je složitá servisní údržba celého systému.

→ K elektrickému pohonu se vám může hodit i příslušenství k pohonům vrat v podobě ovladačů, antén či vzdáleného ovládání.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pohony vrat.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pohony vrat výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pohony vrat akce.