Swedteam Wood™ Leaf Camo obličejová maska
625 Kč

Obličejová maska z lehké a pevné síťoviny s 3D prvky listí je nezbytnou součástí kamuflážního oděvu, který umožňuje přiblížit se k zvěři na nejkratší možnou vzdálenost.

Swedteam HW Green
480 Kč

Síťovaná kukla je nezbytnou součástí kamuflážního vybavení, které umožňuje dostat se ke zvěři na nejkratší možnou vzdálenost pro kvalitní obeznání a bezpečné slovení zvěře.

Swedteam Realtree AP® Snow
835 Kč

Lehká kukla v maskovacím vzoru pro dokonalé splynutí se zimní přírodou je vyrobena z příjemného pružného materiálu v univerzální velikosti.

ZÁHOŘÍ Rudel Fleecová kukla
430 Kč

Celoobličejová kukla z příjemného fleece poskytuje dostatečnou ochranu před chladem v zimním období a zároveň kryje obličej při lovu v jarní a podzimní části roku.

Swedteam Veil Hood
835 Kč

Lehká kukla v revolučním maskovacím vzoru DESOLVE® Veil pro dokonalé splynutí s přírodou je vyrobena z příjemného pružného materiálu v univerzální velikosti.

Swedteam KNITTED Green
455 Kč

Teplá čepice z pružného úpletu, který se velice příjemně nosí. Čepice je vhodná pro lovecké a ostatní outdoorové aktivity jako je rybaření, turistika nebo vycházky v chladných podmínkách.

Werra ARNOLD
1 278 Kč

Stylový pánský myslivecký klobouk vhodný pro lov i společenské příležitosti.

Alaska Elk 1795 BlindTech Blaze Powerfleece 300G
550 Kč

Funkční čepice v reflexní barvě z flexibilního prodyšného materiálu ThermoDry a materiálu Powerfleece, který vytváří tepelně izolační vrstvu udržující hlavu v teple za všech podmínek.

Swedteam Ridge Desolve Fire
850 Kč

Stylová kšiltovka v novém reflexním vzoru DESOLVE® Fire™ je nepostradatelným doplňkem pro bezpečný lov.

Swedteam Ridge Desolve Veil
565 Kč

Čepice z měkkého pružného fleece, který se velice příjemně nosí. Čepice je vhodná pro lovecké a ostatní outdoorové aktivity jako je rybaření, kynologie nebo turistika a vycházky do přírody zjara i na podzim nebo v mírné zimě.

Alaska Elk 1795 Blaze 3D Powerfleece 300G
550 Kč

Funkční čepice v reflexní barvě z flexibilního prodyšného materiálu ThermoDry a materiálu Powerfleece, který vytváří tepelně izolační vrstvu udržující hlavu v teple za všech podmínek.

Alaska Elk 1795 Blind Max HD Camo Powerfleece 220G
550 Kč

Funkční čepice z flexibilního prodyšného materiálu ThermoDry a materiálu Powerfleece, který vytváří tepelně izolační vrstvu udržující hlavu v teple za všech podmínek.

Primos Cotton Mossy Oak 3/4
195 Kč

Kukla ve 3/4 provedení z příjemné bavlny je vhodná pro lov, fotografování nebo pozorování přírody od jara do podzimu. Díky tvarovému provedení očních otvorů lze pod kuklou nosit brýle, aniž by docházelo k jejich zamlžení nebo ztrátě periferního vidění.

Primos Mesh Mossy Oak 3/4
125 Kč

Kukla ve 3/4 provedení z odolné síťoviny je vhodná pro lov, fotografování nebo pozorování přírody od jara do podzimu. Obzvlášť v letním období oceníte lehkost a prodyšnost použitého materiálu.

Primos Mesh Mossy Oak Full
195 Kč

Kukla z odolné síťoviny je vhodná pro lov, fotografování nebo pozorování přírody od jara do podzimu. Obzvlášť v letním období oceníte lehkost a prodyšnost použitého materiálu.

Primos Stretch Fit AP Green 1/2
362 Kč

Maska z příjemného pružného materiálu je vhodná pro lov, fotografování nebo pozorování přírody od jara do podzimu. Díky přiléhavému provedení dobře sedí na obličeji a neruší při lovu a ostatních outdoorových činnostech.

Primos Stretch Fit Mossy Oak 3/4
443 Kč

Maska z příjemného pružného materiálu je vhodná pro lov, fotografování nebo pozorování přírody od jara do podzimu. Díky přiléhavému provedení dobře sedí na obličeji a neruší při lovu a ostatních outdoorových činnostech.

Primos Stretch Fit Mossy Oak Full
485 Kč

Kukla z příjemného pružného materiálu je vhodná pro lov, fotografování nebo pozorování přírody od jara do podzimu. Díky přiléhavému provedení dobře sedí na obličeji a neruší při lovu a ostatních outdoorových činnostech.

Swedteam 1919 WAXED
1 475 Kč

Stylový textilní klobouček Swedteam 1919 Waxed je vhodný pro všechny volnočasové aktivity ať se jedná o lov nebo vycházky do přírody. Vosková impregnace částečně odpuzuje vlhkost a nečistoty.

Swedteam HAMRA Antibite
615 Kč

Lehká kšiltovka s repelentní technologií ošetření textilu Antibite™ odpuzující hmyz jako jsou komáři, klíšťata apod. je ideálním vybavením pro lov i ostatní volnočasové aktivity v přírodě od jara do podzimu.

Swedteam Hamra Green
555 Kč

Praktická kšiltovka v zelené barvě je vhodná pro lov i volnočasové aktivity, má slušivý střih, pevný kšilt a nastavitelný pásek obvodu hlavy.

Swedteam JAKTLEDARE
850 Kč

Stylová kšiltovka Swedteam JAKTLEDARE v reflexním provedení zaručuje maximální bezpečnost na veškerých loveckých akcích. Kšiltovka má pevný kšilt s ozdobnou výšivkou, na přední straně kontrastní výšivku „jakt ledare“ – v překladu vedoucí honu.

Swedteam KNITTED Orange
455 Kč

Teplá čepice z pružného úpletu v signální oranžové barvě důležité pro maximální bezpečnost při společných loveckých akcích. Čepice je vhodná pro lovecké a ostatní outdoorové aktivity v chladných podmínkách.

Swedteam KNITTED White
455 Kč

Teplá čepice z pružného úpletu, který se velice příjemně nosí. Čepice je vhodná pro lovecké a ostatní outdoorové aktivity jako je rybaření, turistika nebo vycházky v zimních podmínkách.

Swedteam Pilot Camo Desolve Fire
1 475 Kč

Klasická ušanka Swedteam PILOT CAMO v unikátní kamufláži DESOLVE® Fire, která je maximálně viditelná pro lidi, ale pro zvěř ne. Díky vysoce kontrastnímu vzoru a barvám, které jsou pro zvěř obtížně rozpoznatelné, se stáváte před zvěří téměř neviditelnými. Ideální vybavení pro společný lov.

Swedteam Pilot Camo Desolve Zero
1 430 Kč

Klasická ušanka Swedteam PILOT CAMO v unikátním kamuflážním vzoru DESOLVE® Zero, který je vyvinutý pro použití ve zcela nebo částečně sněhem pokrytých oblastech. Ideální vybavení pro lov a ostatní outdoorové aktivity v nejchladnějších podmínkách.

Swedteam Ridge Desolve Fire
565 Kč

Čepice z měkkého pružného fleece v kamufláži Desolve Fire, která je důležitým bezpečnostním prvkem při společných loveckých akcích. Čepice je vhodná pro lovecké a ostatní outdoorové aktivity zjara i na podzim nebo v mírné zimě.

Swedteam Ridge Desolve Fire Junior
550 Kč

Junior kšiltovka Swedteam Ridge v kamuflážním vzoru DESOLVE® Fire je nezbytným vybavením každého malého lovce nebo výletníka. Reflexní barva je viditelná na velkou vzdálenost.

Swedteam Ridge Desolve Veil
850 Kč

Kšiltovka v kamufláži DESOLVE® Veil je vhodná pro lov i ostatní outdoorové použití. V zadní části má nastavitelný pásek na suchý zip.

Swedteam Ridge Green
565 Kč

Čepice z měkkého pružného fleece, který se velice příjemně nosí. Čepice je vhodná pro lovecké a ostatní outdoorové aktivity jako je rybaření, kynologie, turistika nebo vycházky do přírody zjara i na podzim, zároveň je dostatečně teplá pro zimní období.

Swedteam Ridge Headband
565 Kč

Čelenka Swedteam Ridge je ušita z příjemného měkkého fleecu. Čelenka je ideálním vybavením pro mrazivá rána nebo chladné večery, stylovým doplňkem oděvů v kamufláži DESOLVE® Veil.

Swedteam TRAPPER Junior
555 Kč

Lehká kšiltovka pro nejmladší nadšence lovu a pohybu v přírodě v kamufláži Realtree®. Reflexní část je důležitým bezpečnostním prvkem při společných loveckých akcích.

Swedteam Wedge
795 Kč

Stylová bekovka je ideálním doplňkem pro lovecké i ostatní volnočasové aktivity

Swedteam Wolverine
1 110 Kč

Stylová kšiltovka Swedteam Wolverine je vhodná pro všechny lovecké a volnočasové aktivity. Použitá TC tkanina je prodyšná, schopná částečně odpuzovat vodu a špínu. Kšiltovka je vhodným doplňkem oblíbené řady oděvů Wolverine.

Swedteam Wood™ Leaf Camo
750 Kč

Lehká kukla pro dokonalé splynutí s přírodou od jara do podzimu je nezbytnou součástí vybavení každého lovce, fotografa nebo pozorovatele přírody.

Werra DARINA
1 332 Kč

Dámský myslivecký klobouk podtrhující krásu ženy je vhodný nejen pro slavnostní příležitosti

Werra DITA
1 278 Kč

Dámský myslivecký klobouk podtrhující krásu ženy je vhodný nejen pro slavnostní příležitosti

Werra EDDY
1 290 Kč

Stylový pánský myslivecký klobouk vyrobený speciálním postupem, který umožňuje klobou smuchlat a schovat do kapsy.

Werra ERIK
1 230 Kč

Stylový pánský myslivecký klobouk vyrobený speciálním postupem, který umožňuje klobou smuchlat a schovat do kapsy.

Werra HAVEL

Werra HAVEL

Hodnocení: 5
1 182 Kč

Oblíbený pánský myslivecký klobouk klasické fazóny vyrobený ze 100% hladké vlněné plsti.

Werra ROBBY
1 692 Kč

Pánský myslivecký klobouk klasické fazóny vyrobený z králičí plsti.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pokrývky hlavy a kukly.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pokrývky hlavy a kukly výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pokrývky hlavy a kukly akce.