NOVAROYAL Perfect Clean čistící kartáček na obličej
770 Kč

Čistá, jasná pleť je buď darem matky přírody, nebo výsledkem svědomitého profesionálního čištění. Čistící kartáček NovaRoyal PERFECT CLEAN s vibrační technikou nabízí mimořádně šetřící a zároveň důkladné sonické čištění pleti.


Foreo Čisticí sonický kartáček na obličej LUNA Play
999 Kč

Užijte si jedinečný zážitek se sonickým čisticím kartáčkem na pleť LUNA. Postačí 2× denně 1 minuta péče a vaše pleť bude čistá, zářivá a zdravě vypadající. Tento přístroj si rychle zamilujete. Již po 3 dnech pravidelného používání je výsledek viditelný. Dopřejte své pleti šetrnou péči.


Bel Vatové tyčinky Family 200 ks
29 Kč

K péči o naše tělo patří i čistění uší a různé drobné úkony. Tyto procedury postupuje celá rodina. Nejvhodnější pomůckou jsou vatové tyčinky Bel Family.


Bel Dětské vatové tyčinky Baby (Safety Cotton Buds) 56 ks
39 Kč

Speciální vatové tyčinky s upraveným tvarem pro bezpečné čištění uší dětí. Stoprocentní bavlněný materiál zaručuje jemnou a šetrnou péči. Kulička na konci tyčinky zabraňuje vniknutí do zvukovodu i při nečekaných a náhlých pohybech dítěte.


Brazil Keratin Kompletní hydratační maska na ruce (Hand Repair Mask)
85 Kč

Kompletní hydratační maska na ruce – 1 pár. Intenzivně pečuje o Vaší pokožku na rukách. Nově vyvinutá regenerační maska na ruce se rychle vstřebává, pokožku hydratuje a následně i chrání. Zanechá sametově hebký film, který prodlouží dlouhodobé působení masky. Dodává kůži elasticitu.


Bel Peelingové vlhčené tampóny Lotion Pads Jojoba 24 ks
79 Kč

Peelingové vlhčené tampóny představují nejmodernější trend v čištění pleti. Tampóny jsou napuštěné pleťovou emulzí a jsou posety drobnými peelingovými perličkami. Představují tak rychlý, jednoduchý a velmi efektivní způsob peelingu pleti.


Bel Vlhčené odličovací tampóny Lotion Pads Mořské minerály 30 ks
69 Kč

62 Kč

Akce

Produkty Bel Lotion představují nejmodernější trend v odličování. Kvalitní vatové tampóny jsou již v balení navlhčené jemnou emulzí a představují tak rychlý, jednoduchý a velmi efektivní způsob odličování a čištění pleti. Balení obsahuje 30 ks.


Beurer Galvanická žehlička FC 90
3 799 Kč
+ doprava zdarma

Péče proti stárnutí pleti FC 90 je díky své multifunkční iontové technologii vhodná k čištění a ošetřovánípleti. Ošetřující hlavice se podle volby nabíjí kladnými nebo zápornými ionty.


Beauty Relax Kosmetický přístroj na pleť EMS BIO LIFTING BR-1110
1 839 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pracuje na principu nízko-frekvenční terapie. Ošetření má zcela neinvazivní charakter. Maximálně bezpečné, bezbolestné a bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. Časová nenáročnost. Tento přístroj kombinuje působení BIO wave proudu a technologie EMS lifting.


Beper Masážní a čisticí strojek na obličej 40510
749 Kč

Silikonová houba s 15 nastavitelnými úrovněmi vibrací a 7000 pulzy za minutu Vám pomůže zbavit se nečistot kůže či make-upu. Se svými 2000 neabrazivními silikonovými hlavami obsáhne každý centimetr vašeho obličeje a navrátí kůži jasný vzhled. Přístroj je odolný proti stříkání vody dle IPX5.


Foreo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti LUNA Fofo
2 349 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Inteligentní čisticí kartáček LUNA Fofo zajistí vaší pleti důkladnou péči přesně na míru jejím potřebám. Tato unikátní technologie čisticího kartáčku analyzuje potřeby každé pleti pomocí speciálních čidel a prostřednictvím mobilní aplikace upravuje sílu i délku T-sonických pulzací.


Silk'n Intimní wellness pro domácí použití Tightra
9 990 Kč
+ doprava zdarma

Představujeme vědecký průlom v intimním ošetření ženy! Vědci společnosti Silk'n vyvinuli zařízení pro domácí použití, které využívá Bi-polární vysokofrekvenční energii. Po porodu nebo hormonálních změnách, jako je menopauza, mohou intimní partie ženy projít vizuální změnou.


Beauty Relax Kosmetický přístroj na abrazi pleti Peelmax
2 250 Kč
+ doprava zdarma

Kosmetický přístroj na abrazi pleti BeautyRelax Peelmax. Jste připravena omezit používání make-upu? Objevte své skutečné já! Přístroj na diamantovou mikrodermabrazi vám přináší ošetření pleti profesionální technologií přímo k vám domů! Aplikace je neinvazivní a zcela bezbolestná.


Medisana Shiatsu masážní podložka na záda, šíji a stehna MC-822 88922
4 665 Kč
+ doprava zdarma

Shiatsu masážní podložka na záda, šíji a stehna poskytuje v oblasti zad tři různé typy masáže, v oblasti krku a zad je výškově nastavitelná a v oblasti stehen je vybavena vibrační funkcí. Navíc je masáž v oblasti zad možné rozdělit na horní a spodní partie.


Medisana Čisticí kartáček na obličej Facial Brush 880
655 Kč

Čisticí kartáček pomáhá jemně odstranit veškeré nečistoty na Vaší pleti a tím jí dodává zdravý vzhled.  Při použití čistícího kartáčku dochází k redukci jemných linek a vrásek a zároveň k čištění pórů. Pokožka tím získává úžasný základ ke vstřebání kosmetických přípravků.


Bel Oválné odličovací tampóny Premium 45 ks
54 Kč

Jemné odličovací tampóny s aloe vera a panthenolem důkladně čistí a odličují díky mikrovláknu. Mřížková ražba zaručuje pevný tvar tampónu a zabraňuje pouštění chloupků. Kvalita produktů Bel Premium je založena na nové technologii úpravy povrchu, díky které je tampón dokonale hladký.


Beper Lipomasáž na celulitidu Body Sense BEP40500
899 Kč

Masážní přístroj provádí trojitou kruhovou masáž, která v kombinaci s tlakem vzduchu a infračerveným zářením stimuluje krevní oběh a podporuje lymfu. Pravidelným masírováním se pokožka viditelně zpevní a získá o poznání zdravější odstín.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: