Tescoma Tvořítka na plněné taštičky a těstoviny DELÍCIA 4 ks
159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tvořítko na plněné taštičky a těstoviny Delícia značky Tescoma je vynikající pro přípravu sladkých i slaných, pečených i vařených taštiček a plněných těstovin. Balení obsahuje 4 kusy tvořítek, vyrobených z odolného plastu.

Westmark Dávkovač na těsto
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dávkovač na těsto WESTMARK z kvalitního plastu se stane vaší pravou rukou při pečení. Ať už se pustíte do muffinů, cupcake nebo palačinek, už se vám nestane, že suroviny špatně odměříte. Těsto nadávkujete stisknutím a přidržením rukojeti. Pro přesnější dávkování je dávkovač opatřen stupnicí v mililitrech.

Tescoma Vykrajovač hřebínků DELÍCIA-58%
119 Kč 49 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vykrajovač hřebínků Delícia značky Tescoma je vynikající pro pravidelné prokrojení těsta na povrchu jablečných a makových závinů. Snadno s ním také připravíte hřebínkové okraje pečiva. Vykrajovač je vyroben z odolného plastu. Pečení s ním bude opravdu radost!

Fiskars Mašlovačka Essential 1023802
169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mašlovačka Essential od prémiové značky Fiskars je praktická tepelně odolná. Její přírodní štětiny jsou vhodné například pro nanášení vajíček. Výborný pomocník v kuchyni zejména při pečení.

Tescoma Stojánek na včelí úlky DELÍCIA
159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Se stojánkem na včelí úlky DELÍCIA od značky Tescoma je připravíte mnohem rychleji a s plným komfortem. Naráz připravíte 30 včelích úlů. Vytvarované úlky vložíte špičkou dolů do stojánku, snadno je naplníte krémem a uzavřete lineckým kolečkem nebo kulatým piškotem. Uzavřené včelí úlky pak necháte ve stojánku potřebný čas uležet.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pomůcky na pečení.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pomůcky na pečení výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pomůcky na pečení akce.