Počet nalezených produktů: 12

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Kela Štětec RONDO, nerez silikon černý KL-15931
299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silikonový štětec značky Kela je vyroben ve stylu kolekce Rondo. Čistá elegance nerezové oceli skvěle zapadne do každé kuchyně. Pomocník na potírání masa či těsta se vždy hodí.


Dr.Oetker Silikonový štěteček
149 Kč
+ doprava zdarma

Štěteček vyrobený z kvalitního silikonu je ideální na roztírání jakékoliv polevy. Silikon je vyrobený tak aby odolal vysokým teplotám a vydržel vše co je v kuchyni zapotřebí.


Fiskars Stěrka Functional Form 1023803
169 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stěrka Functional Form od kvalitní značky Fiskars s praktickou asymetrickou částí. Pracovní část je vyrobena ze silikonu. Díky tomu vydrží teploty do 180°C. Tvar umožňuje snadno dosáhnout do různých míst.


Stanley Rogers Mašlovačka 25,5cm, silikon/nerez
199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mašlovačka značky Stanley Rogers je šikovná pomůcka do vaší kuchyně. Díky silikonovému materiálu je vhodná pro použití do teflonového nádobí. Rukojeť je z nerezu.


Zwilling Stěrka, silikonová
819 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stěrka TWIN Pure od ZWILLING se usadí ve vaší kuchyni po prvním použití. Díky silikonovému materiálu ji lze použít na jakékoli nádobí hrnce a pánve, aniž byste se báli poškrábání.


Zwilling Štěteček, silikonový
749 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Štěteček TWIN Pure od ZWILLING se usadí ve vaší kuchyni po prvním použití. Díky silikonovému materiálu ji lze použít na jakékoli nádobí hrnce a pánve aniž byste se báli poškrábání.


Tescoma Mašlovačka DELÍCIA, 2 ks
149 Kč
+ doprava zdarma

Malá a velká mašlovačka vynikající pro potírání pokrmů olejem, rozpuštěným máslem apod. při pečení a grilování. Štětec z pružného nylonového vlákna je odolný do 150 °C.


Fiskars Mašlovačka Essential 1023802
159 Kč
+ doprava zdarma

Mašlovačka Essential od prémiové značky Fiskars je praktická tepelně odolná. Její přírodní štětiny jsou vhodné například pro nanášení vajíček. Výborný pomocník v kuchyni zejména při pečení.


Fiskars Mašlovačka se silikonovými vlákny 1023614
179 Kč

146 Kč
+ doprava zdarma

Mašlovačka se silikonovými vlákny Functional Form značky Fiskars. Vlákna mašlovačky mají speciální tvar pro lepší zachycení tekutin. Výborný pomocník v kuchyni zejména při pečení.


Stanley Rogers Stěrka 26cm, silikon/nerez
189 Kč
+ doprava zdarma

Stěrka značky Stanley Rogers je šikovná pomůcka do vaší kuchyně. Díky silikonovému materiálu je vhodná pro použití do teflonového nádobí. Rukojeť je z nerezu.


Westmark Stěrka/nůž na dort rovný, nerezový
179 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Stěrka na dorty od značky Westmark, kterou lze využít i jako obyčejný nůž. Je výborná na roztírání krémů a polev. Díky extra dlouhé čepeli z nerezové oceli jednoduše rozetře krém i na širokém korpusu.


Westmark Stěrka/nůž na dort zahnutý, nerezový
179 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Stěrka na dorty od značky Westmark, kterou lze použít i jako nůž na rozkrojení korpusu, je ideální na roztírání krémů a polev. Příprava sladkého potěšení bude s tímto pomocníkem neuvěřitelně jednoduchá.