10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 17787462

Gazel Sendy postel 90 x 200 cm smrk přírodní

Gazel Sendy postel 90 x 200 cm smrk přírodní

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Postel Sendy je masivní, bezpečná postel. Využijete ji jak v dětském pokoji, tak i pro dospělé. Vhodná je i pro hotely či rekreační zařízení. Výhodná je její variabilita. K posteli Sendy ze smrkového masivu lze dokoupit celou řadu doplňků. Např. Celý popis
5 220 Kč
Zboží od: Nabyton
5 220 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus
S novou kartou za

26.7.2024 - 29.7.2024 na vaší adrese

Popis

Postel Sendy je masivní, bezpečná postel. Využijete ji jak v dětském pokoji, tak i pro dospělé. Vhodná je i pro hotely či rekreační zařízení.

Výhodná je její variabilita.

K posteli Sendy ze smrkového masivu lze dokoupit celou řadu doplňků. Např. kombinací se zvyšovacím dílem vznikne zvýšené lůžko, pod kterým najdete příjemný prostor na hraní, uložení věcí nebo třeba spaní pro hosty.

Kombinací spojovacího dílu a druhé postele vytvoříte palandu. Se spojovacím dílem 35 cm vznikne palanda 155 cm vysoká, vhodná pro menší děti nebo do místností s nízkými stropy. Lehce dosáhnete na horní lůžko, pohodlně ustelete, dáte pusu na dobrou noc… Pro větší pohodlí a bezpečí můžete postel vybavit textilní područkou.

Když děti poporostou, snadno spojovací díl vyměníte za vyšší 60 cm a vytvoříte patrovou postel 180 cm vysokou s pohodlným spodním lůžkem i pro dospělého. Anebo také zpátky dvě plnohodnotné postele.

Kvalitní postel Sendy je vyrobena v České republice, z masivního smrkového dřeva z beskydských lesů a má atest státní zkušebny. Má masivní profily, zaoblené hrany, je bytelná a takřka nezničitelná.

Postel dodáváme bez roštu a matrace.

+ DÁREK zdarma Kolinger kapsa na postel 10 cm prosíme, vyberte si svoji barvu a napište ji do poznámky

 

Co se Vám k posteli Sendy může hodit :

rošty 90×200   matrace 90×200 noční stolky přikrývky a polštáře