Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Gazel NATIVE Komoda V. - velká Barva: červená Gazel NATIVE Komoda V. - velká Barva: červená
Gazel NATIVE Komoda V. - velká Barva: červená

Komoda V. – velká Native Dřevěný nábytek, rozměr: 90×45×131 mm Řada nábytku Native je určena především pro studentské a dětské pokoje. Záda komody – sololak.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel NATIVE Prádelník Barva: tmavě zelená Gazel NATIVE Komoda V. - velká Barva: červená
Gazel NATIVE Prádelník Barva: tmavě zelená

Prádelník Native Dřevěný prádelník, rozměr: 90×45×131 cm. Řada nábytku Native je určena převším pro studentské a dětské pokoje. Prádelník obsahuje 2 police. Záda prádelníku – sololak.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel STREET police 55 Dřevina: Buk Gazel NATIVE Komoda V. - velká Barva: červená
Gazel STREET police 55 Dřevina: Buk

Street Police 55 rozměr: 55×34×24 cm Nová řada designového studentského nábytku. Komody, regály, psací stoly Henry, postele, police - to je nový STREET program. Smrkovou/bukovou polici lze použít k celému smrkovému/bukovému sortimentu nábytku Gazel. Materiál: smrk nebo buk cink

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel NATIVE Komoda III. - velká Barva: červená Gazel NATIVE Komoda III. - velká Barva: červená
Gazel NATIVE Komoda III. - velká Barva: červená

Komoda III. – Velká Native Dřevěný nábytek, rozměr: 90×45×86 mm Řada nábytku Native je určena převším pro studentské a dětské pokoje. Záda komody – sololak.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel LARA šatní skříň rohová Gazel NATIVE Komoda III. - velká Barva: červená
Gazel LARA šatní skříň rohová

Dřevěná šatní skříň Lara rohová Šatní skříň z masivu, rozměr: 92×92×201 cm Praktická rohová šatní skříň velikosti malé šatny, která beze zbytku dokáže využít problematických rohů místnosti. Boky skříně svou šířkou odpovídají standardním komodám, které tím pádem mohou stát vedle skříně.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel SENDY Beta komoda policová přírodní Gazel NATIVE Komoda III. - velká Barva: červená
Gazel SENDY Beta komoda policová přírodní

Dřevěná komoda Sendy Beta policová Nábytek z masivu, rozměr: 75×37×123 cm. Sektorový nábytek Sendy se skládá ze skříněk Alfa a Beta, které lze volně kombinovat. Sektorová sestava je vhodná pro zařízení vaší jídelny, ale také dětského a studentského pokoje.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel Thorsten 90 - nízké čelo Gazel Sendy opěrka Barva-doplňky: oranžová
Gazel Thorsten 90 - nízké čelo

Dřevěná postel Thorsten 90 Nízké čelo Postel z masivu, jednolůžko, rozměr pro matraci: 90×200 cm Velmi hezká a variabilní dřevěná postel pro Váš dětský pokoj a ložnici, ale také pro vybavení interiérů hotelového typu.V nabídce také varianta s vysokým čelem.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel Sendy opěrka Barva-doplňky: oranžová Gazel Sendy opěrka Barva-doplňky: oranžová
Gazel Sendy opěrka Barva-doplňky: oranžová

Čalouněná opěrka Sendy zjemní zadní stěnu postele, aby se o ni dalo opřít nebo aby se malé dítě neuhodilo o dřevěný rám. Pro zakrytí celého dřevěného rámu  je vhodné pořídit opěrky dvě.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel područka na bočnici postele oranžová Gazel Sendy opěrka Barva-doplňky: oranžová
Gazel područka na bočnici postele oranžová

Látková područka dobře poslouží především v dětském pokoji.  Rozměr: 10 × 78 × 19 cm Područka má snímatelný potah na zip. Materiál: 100% bavlna. Potah lze vyprat v pračce  na 30°C.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Gazel Sendy postel 90 x 200 cm smrk přírodní Gazel Sendy postel 90 x 200 cm smrk přírodní
Gazel Sendy postel 90 x 200 cm smrk přírodní

Postel Sendy je masivní, bezpečná postel. Využijete ji jak v dětském pokoji, tak i pro dospělé. Vhodná je i pro hotely či rekreační zařízení. Výhodná je její variabilita. K posteli Sendy ze smrkového masivu lze dokoupit celou řadu doplňků. Např.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Gazel ZUZU dětská rostoucí židle zelená Gazel Sendy postel 90 x 200 cm smrk přírodní
Gazel ZUZU dětská rostoucí židle zelená

Dětská rostoucí židle ZUZU Nábytek pro děti, nosnost 50 kg. U dětské rostoucí židle z masivu ZUZU, jde nezávisle na sobě výškově polohovat sedák a podnožku. Díky tomu mohou i ty nejmenší děti pohodlně sedět u standardně vysokého stolu.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Gazel Sendy postel 90 x 200 cm buk přírodní Gazel Sendy postel 90 x 200 cm smrk přírodní
Gazel Sendy postel 90 x 200 cm buk přírodní

Kvalitní postel Sendy je vyrobena v České republice, z masivního bukového dřeva a je s atestem ze státní zkušebny. Má masivní profily, zaoblené hrany, je bytelná a takřka nezničitelná. Vhodná je i pro hotely či rekreační zařízení. Využijete ji v dětském pokoji, ve studentském i pro dospělé.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Gazel Sendy spojovací díl 35 cm a schůdky smrk bílá Gazel Sendy spojovací díl 35 cm a schůdky smrk bílá
Gazel Sendy spojovací díl 35 cm a schůdky smrk bílá

Se spojovacím dílem 35 cm vznikne palanda 155 cm vysoká, vhodná pro menší děti nebo do místností s nízkými stropy. Lehce dosáhnete na horní lůžko, pohodlně ustelete, dáte pusu na dobrou noc… Radost svým potomkům uděláte textilními doplňky, které oživí dětský pokoj.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel Sendy žebřík na spojovací díl smrk bílá Gazel Sendy spojovací díl 35 cm a schůdky smrk bílá
Gazel Sendy žebřík na spojovací díl smrk bílá

Materiál: smrkPovrchová úprava : bílý tónovaný lak s přiznanou strukturou dřeva Pokud máte postel Sendy se zvyšujícím dílem, dokoupením druhé postele a tohoto žebříku vytvoříte etážovou postel Sendy o celkové výšce 180 cm. Zvyšující díl bude v tomto případě sloužit jako spojovací díl.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel Theo zábrana na postel buk Gazel Sendy spojovací díl 35 cm a schůdky smrk bílá
Gazel Theo zábrana na postel buk

Zábrana Theo – buk cink Dřevěný nábytek, Rozměr 140 × 35  cm. Dřevěná zábrana Theo je určena ke všem bukovým postelím Gazel, obzvláště vhodná je k postelím senior a k pečovatelským lůžkům

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel ANNY knihovna Gazel ANNY komoda II. - malá
Gazel ANNY knihovna

Dřevěná Knihovna Anny Dřevěný nábytek, rozměr: 90×45×171 cm. Řada nábytku Anny v bílo-hnědém provedení je vhodná do vaší ložnice, ale také k vybavení chaty či chalupy. Knihovna doplňuje řadu Anny o další praktický kousek. Záda knihovny – sololak.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel ANNY komoda dvířková Gazel ANNY komoda II. - malá
Gazel ANNY komoda dvířková

Dřevěná komoda dvířková Anny Dřevěná komoda bílo-hnědá, rozměr: 90×45×87 cm. Řada nábytku Anny v bílém provedení je vhodná do vaší ložnice, ale také k vybavení chaty či chalupy. Komoda má dvě police skryté za dvířky. Záda komody – sololak.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel ANNY komoda II. - malá Gazel ANNY komoda II. - malá
Gazel ANNY komoda II. - malá

Dřevěná komoda II. malá Anny Komoda malá se dvěma zásuvkami, rozměr: 65×45×64 cm. Řada nábytku Anny v bílo-hnědém provedení je vhodná do vaší ložnice, ale také k vybavení chaty či chalupy. Záda komody – sololak.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel ANNY komoda II. - velká Gazel ANNY komoda III. - velká
Gazel ANNY komoda II. - velká

Dřevěná komoda II.velká Anny Komoda velká se dvěma zásuvkami, rozměr: 90×45×64 cm Řada nábytku Anny v bílo-hnědém provedení je vhodná do vaší ložnice, ale také k vybavení chaty či chalupy. Záda komody – sololak.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel ANNY komoda III. - velká Gazel ANNY komoda III. - velká
Gazel ANNY komoda III. - velká

Dřevěná komoda III.velká Anny Komoda velká se třemi zásuvkami, rozměr: 90×45×87 cm Řada nábytku Anny v bílo-hnědém provedení je vhodná do vaší ložnice, ale také k vybavení chaty či chalupy. Záda komody – sololak.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel ANNY komoda V. - velká Gazel ANNY komoda III. - velká
Gazel ANNY komoda V. - velká

Dřevěná komoda V. velká Anny Komoda velká s pěti zásuvkami, rozměr: 90×45×132 cm. Řada nábytku Anny v bílo-hnědém provedení je vhodná do vaší ložnice, ale také k vybavení chaty či chalupy. Záda komody – bílý sololak.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel ANNY postel 180 bílo-hnědá Gazel ANNY postel 180 bílo-hnědá
Gazel ANNY postel 180 bílo-hnědá

Dřevěná postel Anny 180 bílo-hnědá Postele z masivu, jednolůžko, rozměr: 180×200 cm. Klasická dřevěná postel s vyššími čely v retro provedení. V nabídce ve dvou šířkách (90, 180 cm). Postel z masivu je dodávána bez roštu a matrace.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel ANNY postel 180 přírodní Gazel ANNY postel 180 bílo-hnědá
Gazel ANNY postel 180 přírodní

Dřevěná postel Anny 180 přírodní Postele z masivu, jednolůžko, rozměr: 180×200 cm. Klasická dřevěná postel s vyššími čely v retro provedení. V nabídce ve dvou šířkách (90, 180 cm). Postel z masivu  je dodávána bez roštu a matrace. Povrchová úprava – bezbarvý lak.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel ANNY postel 90 bílo-hnědá Gazel ANNY postel 180 bílo-hnědá
Gazel ANNY postel 90 bílo-hnědá

Dřevěná postel Anny 90 bílo-hnědá Postele z masivu, jednolůžko, rozměr: 90×200 cm. Klasická dřevěná postel s vyššími čely v retro provedení. V nabídce ve dvou šířkách (90, 180 cm). Postel z masivu je dodávána bez roštu a matrace.

můžete mít 18.7. - 23.7.

Gazel, výrobce dřevěného nábytku z masivu je česká firma zaměřená na produkci dřevěného nábytku ze smrkového, v posledních letech i bukového dřeva. Nábytek z masivu Gazel je určený pro všechny lidi, kteří ocení jednoduchost, variabilitu, nadčasový design a dlouhou životnost. Nábytek z masivu značky Gazel je vhodný do ložnice, pracovny a především do dětského a studentského pokoje. Díky své odolnosti a kráse je k dispozici stovkám spokojených zákazníků mnoha hotelů a penzionů po celé Evropě.