Počet nalezených produktů: 12

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vypnout filtr

Seznam je omezen pomocí filtrů:  Novinka


Cilio Nádoba na olej "Olio-Natura" 500ml
759 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dóza na olej z nerezové oceli o objemu 500 ml. Nádoba na olej „Olio-Verde“ 500 ml má stylový design a díky praktickému provedení s rukojetí můžete zapomenout na mastné skvrny ve vaší kuchyni.


Orion Dóza sklo/nerez DAPPER 1,65 l
199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dóza kombinující materiály plast, sklo a nerez je designovým a praktickým doplňkem ve vaší kuchyni. Nádoba je vhodná pro skladování potravin, přičemž uchovává jak chuť, tak i vůni.


Orion Dóza sklo/nerez DAPPER 1,1l
189 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dóza, jejíž design kombinuje materiály plast, sklo a nerez, je designovým a praktickým doplňkem ve vaší kuchyni. Potraviny v ní si díky silikonovému těsnění na víčku uchovají svou chuť i vůni.


Marex Trade Sada plastových dóz 5 ks s víky
150 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sada plastových dóz s víky od značky Marex Trade ideální pro skladování potravin. Těchto 5 dóz můžete využít na uskladnění potravin v lednici nebo mrazáku, ale i pro přenášení a ohřívání jídla v mikrovlnné troubě. Odolnost použitého materiálu zajišťuje to, že dózy lze mýt v myčce.


Marex Trade Sada plastových dóz 6 ks s víky
200 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sada plastových dóz s víky, jež jsou ideální pro skladování vašich potravin. Dózy značky Marex Trade jsou vyrobené z kvalitního materiálu, jež je vhodný i do lednice, mrazáku nebo do mikrovlnné trouby. Dózy lze mýt v myčce.


Curver Dóza SMART COOK 0,6 l
159 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Dózy na potraviny SMART COOK od značky Curver jsou výborné nejen na uskladnění potravin v lednici či mrazáku, ale též na pečení či servírování. Lze je bez problému vložit do mikrovlnné či pečicí trouby (bez víka). Objem: 0,6 l.


Curver Dóza SMART COOK 0,7 l
169 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Dózy na potraviny SMART COOK od značky Curver jsou výborné nejen na uskladnění potravin v lednici či mrazáku, ale též na pečení či servírování. Lze je bez problému vložit do mikrovlnné či pečicí trouby (bez víka). Objem: 0,7 l.


Curver Dóza SMART COOK 0,9 l
189 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Dózy na potraviny SMART COOK od značky Curver jsou vhodné nejen na uskladnění potravin v lednici či mrazáku, ale též na pečení či servírování. Lze je bez problému vložit do mikrovlnné či pečicí trouby (bez víka). Objem: 0,9 l.


Curver Dóza SMART COOK 1,2 l
229 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Dózy na potraviny SMART COOK od značky Curver jsou výborné nejen na uskladnění potravin v lednici či mrazáku, ale též na pečení či servírování. Lze je bez problému vložit do mikrovlnné či pečicí trouby (bez víka). Objem: 1,2 l.


Meliconi Dávkovač na kávu BISTROT
349 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Dávkovač na kávu s potiskem umožňuje připravení dávky kávy přímo do kávovaru, čímž udržuje kávou čerstvou. Italský design značky Meliconi.


Meliconi Dávkovač na kávu COFFEE TIME
349 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Dávkovač na kávu s kávovým motivem umožňuje připravení dávky kávy přímo do kávovaru a také udržuje kávou déle čerstvou. Italský design značky Meliconi.Dózy na potraviny

Potravinové dózy se brzy staly součástí každé moderní domácnosti a takový povedený piknik si bez nich skoro ani nedovedeme představit. Vyberte si svou dózu na potraviny, nebo rovnou celou sadu na MALL.CZ.

Vyberte si ty pravé dózy podle svého oblíbeného výrobce - mezi TOP u nás patří Tescoma, Snips a Status - nebo podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Krabičky na jídlo z plastu najdou široké uplatnění, jak při organizaci ledničky, tak při cestování. Jsou lehké, snadno omyvatelné a hlavně nerozbitné. Ve skleněných dózách se zase budou krásně vyjímat bombóny, čerstvě upečené zákusky nebo dorty. Dózy z nerez oceli jsou vhodné pro skladování kávy, čaje nebo těstovin. Možná vás to překvapí, ale v naší nabídce najdete i dózy z porcelánu, smaltu nebo akrylu.

Využití dóz je v kuchyni všestranné - najdete zde dózy na mouku, dózy na cukr, dózy na kávu, na těstoviny a dalších druhy potravin.

Filtrovat v nabídce můžete podle objemu dózy, který potřebujete, podle počtu kusů krabiček na jídlo, pokud sháníte celou sadu, podle možnosti zavakuovat uložené potraviny a samozřejmě podle barvy, která se hodí do vaší kuchyně.

_____

^ Zpátky nahoru