Trvanlivé potraviny, rýže, těstoviny

Netahejte se s těžkým nákupem a udělejte si zásobu ve spíži s pomocí MALL.CZ. Nakupte zboží z kategorie trvanlivé potraviny, rýže, těstoviny jednoduše a bezpečně online. Produkty si můžete seřadit i od nejlevnější nebo nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Zboží z kategorie rýže a těstoviny vám přivezeme domů podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i v jednom z více než 6 500 výdejních míst.
  • Rozmysleli jste si to? I zboží ze sekce rýže a těstoviny můžete neporušené vrátit do 14 dní.
  • V případě dotazů je vám k dispozici naše nonstop zákaznická linka.
  • Plaťte online, hotově nebo až za 50 dní s ověřeným účtem prostřednictvím služby MALL Pay.
Casale Paradiso Rizoto houbové 300g

Casale Paradiso Rizoto houbové 300g

135 Kč

Tato směs na rizoto je vyrobena z nejlepších italských surovin, zcela bez přísad, obohacena je pouze zeleninou, aromatickými bylinkami a voňavými hřiby. Cílem bylo vyrobit kvalitní produkt s rychlou přípravou, který můžete mít vždy po ruce a jsou zde zachovány chutě a jednoduchost.

Casale Paradiso Rizoto šafránové 300g

Casale Paradiso Rizoto šafránové 300g

172 Kč

Chutná italská směs na rizoto se šafránem může být skvěle kombinována s rybami. Je vyrobena z nejlepších italských surovin, bez přísad, obohacena je pouze zeleninou, aromatickými bylinkami a šafránem.

Filotea Italské Těstoviny Paccheri 500g

Filotea Italské Těstoviny Paccheri 500g

106 Kč

Paccheri – druh těstovin ve tvaru velmi velké trubice pocházející z Kampánie. Jsou obecně hladké, ale existuje i žebrovaná verze, paccheri millerighe. Mohou být podávané plněné či bez náplně jen s omáčkou.

Filotea Italské Těstoviny Strozzapreti 500g

Filotea Italské Těstoviny Strozzapreti 500g

105 Kč

Strozzapreti se vyrábí tak, že se těsto vyválí na silné ploché listy, nakrájí se na proužky, ty jsou poté lehce srolované nebo zkroucené mezi dlaněmi a krátí se na délku do 10 cm. Na rozdíl od špaget nebo makaronů nejsou tyto těstoviny jednotné co do velikosti ani tvaru.

Principato Lucedio Celozrnná rýže - Ribe 500g

Principato Lucedio Celozrnná rýže - Ribe 500g

77 Kč

Klasická krátká italská neloupaná rýže odrůdy Ribe, která se ideálně hodí na přípravu klasického italského rizota, prvotřídní kvality a jedinečné, jemně krémové chuti. Nutričně je velmi bohatá, ideální i do rýžových salátů nebo zeleninových a luštěninových polévek.

Bio nebio Bio Rýže Basmati bílá 500g

Bio nebio Bio Rýže Basmati bílá 500g

136 Kč

Bio rýže Basmati bílá Basmati je oblíbená pro svou typickou ušlechtilou vůni a chuť. Její dlouhá a úzká zrnka jsou po uvaření nadýchaná, sypká a pevná. Je velmi všestranná a svou chutí se skvěle hodí k mnoha pokrmům. Nedostižná je však jako příloha ke kořeněným indickým omáčkám.

Partner: olimpia.cz
Bio nebio Bio Rýže kulatozrnná natural 500 g

Bio nebio Bio Rýže kulatozrnná natural 500 g

110 Kč

Bio rýže kulatozrnná natural Tato rýže vyniká čistotou a neporušeností zrn, po uvaření je krásně nadýchaná a voňavá. Při vaření uvolňuje kulatozrnná rýže svůj škrob, a díky tomu je měkká a lehce lepkavá.

Partner: olimpia.cz
Casale Paradiso Rizoto chřestové 300g

Casale Paradiso Rizoto chřestové 300g

137 Kč

Tato směs na rizoto je vyrobena z nejlepších italských surovin, zcela bez přísad, obohacena je pouze zeleninou, aromatickými bylinkami a chřestem. Cílem bylo vyrobit kvalitní produkt s rychlou přípravou, který můžete mít vždy po ruce a jsou zde zachovány chutě a jednoduchost.