Nokia CP-801 Leather Flip Pouzdro pro Nokia 8 Black (EU Blister)
899 Kč

749 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Flipové pouzdro určené pro NOKIA 8 je kombinací dokonalé ochrany a stylu. Je z kvalitního odolného materiálu, spolehlivě chrání telefon a zároveň umožňuje pohodlný přístup ke všem konektorům.


Nokia 6.1 pouzdro, clear CC-110
269 Kč
+ doprava zdarma

Zadní kryt pro mobilní telefon Nokia 6.1. Účinně eliminuje otřesy. Posílená ochrana rohů telefonu.


Nokia 8 Soft Touch Case Black CC-801
799 Kč
+ doprava zdarma

Pouzdro určené pro NOKIA 8 je kombinací dokonalé ochrany a stylu. Je z kvalitního odolného materiálu, spolehlivě chrání telefon a zároveň umožňuje pohodlný přístup ke všem konektorům.


Nokia 1 Xpress-on Dual Pack XP-150 (Pink & Yellow)
259 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Výměnné kryty Xpress-on Dual Pack pro Nokia 1 jsou vyrobeny z kvalitního plastu, velmi tenké zpracování, v balení dvě jasné barvy, výborně chrání boky a záda zařízení před poškrábáním, opotřebením, usazením nečistot a mírní následky pádu, přesné výřezy, rychlá a přesná odezva ovládacích prvků


Nokia Pouzdro typu kniha CELLY Wally pro Nokia 5, PU kůže, černé
399 Kč
+ doprava zdarma

Pouzdro typu kniha v elegantní PU kůži. Disponuje perfektním tvarem, díky němuž je mobilní telefon v pouzdře stabilně uchycen a také předním odklápěcím krytem displeje s magnetickým zavíráním. To zajistí maximální ochranu vašeho telefonu proti pádům, poškrábání, prachu a špíně, přitom přístup k dotykovému displeji, tlačítkům a konektorům je snadný a rychlý.