Luphie CASE Double Dragon Aluminium Hard Case Black/Silver pro iPhone X 2441727
368 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný zadní kryt s originálním designem v černostříbrném provedení. Luphie Double Dragon je určený telefonu iPhone X a zhotovený z unikátní směsi materiálů: hliníku, měkkého plastu a tvrzeného skla. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

Luphie CASE Double Dragon Aluminium Hard Case Black/Silver pro iPhone 7/8 Plus 2441736
368 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný zadní kryt s originálním designem v černostříbrném provedení. Luphie Double Dragon je určený telefonu iPhone 7/8 Plus a zhotovený z unikátní směsi materiálů: hliníku, měkkého plastu a tvrzeného skla. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

Luphie CASE Double Dragon Aluminium Hard Case Black/Red pro iPhone X 2441725
368 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný zadní kryt s originálním designem v černočerveném provedení. Luphie Double Dragon je určený telefonu iPhone X a zhotovený z unikátní směsi materiálů: hliníku, měkkého plastu a tvrzeného skla. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

Luphie CASE Double Dragon Aluminium Hard Case Black/Red pro iPhone 7/8 Plus 2441735
368 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný zadní kryt s originálním designem v černočerveném provedení. Luphie Double Dragon je určený telefonu iPhone 7/8 Plus a zhotovený z unikátní směsi materiálů: hliníku, měkkého plastu a tvrzeného skla. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

Luphie CASE Double Dragon Aluminium Hard Case Black/Black pro iPhone X 2441726
368 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný zadní kryt s originálním designem v černém provedení. Luphie Double Dragon je určený telefonu iPhone X a zhotovený z unikátní směsi materiálů: hliníku, měkkého plastu a tvrzeného skla. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

Luphie CASE Aurora Snaps Magnetic Aluminium Hard Case Glass Black/Red pro iPhone XS Max 2442695
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový ochranný zadní kryt s odlesky polární záře na váš iPhone XS Max. Luphie Aurora Magnetic Aluminium Case je zhotovený z unikátní směsi materiálů: černý magnetický hliníkový rámeček chrání hrany a tvrzené sklo zadní stranu telefonu. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

Luphie CASE Aurora Snaps Magnetic Aluminium Hard Case Glass Silver/White pro iPhone XS Max 2442698
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový ochranný zadní kryt s odlesky polární záře na váš iPhone XS Max. Luphie Aurora Magnetic Aluminium Case je zhotovený z unikátní směsi materiálů: stříbrný magnetický hliníkový rámeček chrání hrany a tvrzené sklo zadní stranu telefonu. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

Luphie CASE Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Black/Purple pro iPhone 7/8 2441674
344 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické pouzdro Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Black/Purple pro iPhone 7/8 ochrání váš telefon před poškrábáním a znečištěním při pádu. Hrany přístroje se jen tak neobouchají díky rámečku z hliníku a sklo o tvrdosti 9H chrání jeho zadní desku s působivým barevným efektem.

Luphie CASE Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Red/Black pro iPhone X 2441673
344 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické pouzdro Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Red/Black pro iPhone X ochrání váš telefon před poškrábáním a znečištěním při pádu. Hrany přístroje se jen tak neobouchají díky rámečku z hliníku a sklo o tvrdosti 9H chrání jeho zadní desku s působivým barevným efektem.

Luphie CASE Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Black/Red pro iPhone X 2441670
344 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické pouzdro Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Black/Red pro iPhone X ochrání váš telefon před poškrábáním a znečištěním při pádu. Hrany přístroje se jen tak neobouchají díky rámečku z hliníku a sklo o tvrdosti 9H chrání jeho zadní desku s působivým barevným efektem.

Luphie CASE Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Black/Red pro iPhone 7/8 2441675
344 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické pouzdro Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Black/Red pro iPhone 7/8 ochrání váš telefon před poškrábáním a znečištěním při pádu. Hrany přístroje se jen tak neobouchají díky rámečku z hliníku a sklo o tvrdosti 9H chrání jeho zadní desku s působivým barevným efektem.

Luphie CASE Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Silver/White pro iPhone X 2441672
344 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické pouzdro Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Silver/White pro iPhone X ochrání váš telefon před poškrábáním a znečištěním při pádu. Hrany přístroje se jen tak neobouchají díky rámečku z hliníku a sklo o tvrdosti 9H chrání jeho zadní desku s působivým barevným efektem.

Luphie CASE Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Black/Purple pro iPhone X 2441671
344 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické pouzdro Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Black/Purple pro iPhone X ochrání váš telefon před poškrábáním a znečištěním při pádu. Hrany přístroje se jen tak neobouchají díky rámečku z hliníku a sklo o tvrdosti 9H chrání jeho zadní desku s působivým barevným efektem.

Luphie CASE Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Red/Black pro iPhone 7/8 2441676
344 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické pouzdro Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Red/Black pro iPhone 7/8 ochrání váš telefon před poškrábáním a znečištěním při pádu. Hrany přístroje se jen tak neobouchají díky rámečku z hliníku a sklo o tvrdosti 9H chrání jeho zadní desku s působivým barevným efektem.

Luphie CASE Aurora Condom Aluminium Frame + TPU Case Red/Crystal pro iPhone XS Max 2442691
269 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový ochranný zadní kryt s odlesky polární záře na váš iPhone XS Max. Luphie Aurora Condom je zhotovený z unikátní směsi materiálů: červený rámeček z hliníku a TPU chrání hrany a tvrzené sklo zadní stranu telefonu. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

Luphie CASE Aurora Condom Aluminium Frame + TPU Case Black/Crystal pro iPhone XR 2442692
269 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový ochranný zadní kryt s odlesky polární záře na váš iPhone XR. Luphie Aurora Condom je zhotovený z unikátní směsi materiálů: černý rámeček z hliníku a TPU chrání hrany a tvrzené sklo zadní stranu telefonu. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

Luphie CASE Aurora Condom Aluminium Frame + TPU Case Silver/Crystal pro iPhone XR 2442694
269 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový ochranný zadní kryt s odlesky polární záře na váš iPhone XR. Luphie Aurora Condom je zhotovený z unikátní směsi materiálů: stříbrný rámeček z hliníku a TPU chrání hrany a tvrzené sklo zadní stranu telefonu. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

Luphie CASE Aurora Condom Aluminium Frame + TPU Case Black/Crystal pro iPhone XS Max 2442689
269 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový ochranný zadní kryt s odlesky polární záře na váš iPhone XS Max. Luphie Aurora Condom je zhotovený z unikátní směsi materiálů: černý rámeček z hliníku a TPU chrání hrany a tvrzené sklo zadní stranu telefonu. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.