SO SEVEN Premium Gentleman Case Fabric Grey Kryt pro iPhone XS Max SSBKC0100
456 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone XS Max v tmavě šedé barvě poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Premium Gentleman Case Fabric Grey Kryt pro iPhone XS Max je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.

SO SEVEN Smoothie Silikonový Kryt pro iPhone XR SSBKC0108, tmavě šedý
339 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu iPhonu švih. So Seven Smoothie Silikonový Kryt pro iPhone XR SSBKC0108 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je příjemný na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce.

SO SEVEN Smoothie Silikonový Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0090, tmavě šedá
339 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu iPhonu švih. So Seven Smoothie Silikonový Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0090 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je příjemný na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce.

SO SEVEN Sweet Gentleman Case Black Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0028
456 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone X/XS v tmavě šedé barvě poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Sweet Gentleman Case Microfiber SSBKC0028 je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.

Spigen Ochranný kryt Hybrid NX pro Samsung Galaxy S10 Plus, metalický 606CS25657
799 Kč 561 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Speciální zadní kryt, který ochrání váš Samsung Galaxy S10 Plus před mechanickým poškozením. Ochranný kryt Spigen Hybrid NX se skládá z pevného polykarbonátového rámu a zadní části z flexibilního a netoxického TPU. Dokonale přilne a obzvlášť účinně chrání rohy telefonu. Je velmi lehký a neblokuje žádné ovládací prvky.

Spigen Ochranný kryt Hybrid NX pro Samsung Galaxy S10e, metalický 609CS25667
799 Kč 561 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Speciální zadní kryt, který ochrání váš Samsung Galaxy S10e před mechanickým poškozením. Ochranný kryt Hybrid NX se skládá z pevného polykarbonátového rámu a zadní části z flexibilního a netoxického TPU. Dokonale přilne a obzvlášť účinně chrání rohy telefonu. Je velmi lehký a neblokuje žádné ovládací prvky.

Spigen Ochranný kryt Neo Hybrid pro Samsung Galaxy S10 Plus, metalický 606CS25774
849 Kč 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Speciální zadní kryt, který ochrání váš Samsung Galaxy S10 Plus před mechanickým poškozením. Kryt Spigen Neo Hybrid se skládá z pevného polykarbonátového rámu a zadní části z flexibilního a netoxického TPU. Dokonale přilne a obzvlášť účinně chrání rohy telefonu. Je velmi lehký a neblokuje žádné ovládací prvky.